ZAGREB - Iskustva & recenzije

Bacena lova. Bilo je recenzija da je mala bonbon pa rekoh idem probati. Uzeo viska love za svaki slucaj.
Prostor u NZg. Dodjem na kat koji je rekla i kaze bit ce vrata otvorena. Odem ja po uputama i nema otvorenih vrata pa probauljam po katu (puno stanova) i naidjem na stan s otvorenim vratima, ali ispred stana tenisice broj 45. Rekoh nije to to. Zovem ju opet, kaze otvorena su vrata. Ja se vratim i zavirim u stan kad izjuri neki frajer u potkosulji da koji k.. ulazim u njegov stan. 😂😂😂 . Konacno pronadjem stan i udjem. Ugl. treba ni slicna slikama, 170/75-80/4. Ostanem, malo trackanja i klizenja golim tijelom i drkica za 400. Bacena lova.
 
Bacena lova. Bilo je recenzija da je mala bonbon pa rekoh idem probati. Uzeo viska love za svaki slucaj.
Prostor u NZg. Dodjem na kat koji je rekla i kaze bit ce vrata otvorena. Odem ja po uputama i nema otvorenih vrata pa probauljam po katu (puno stanova) i naidjem na stan s otvorenim vratima, ali ispred stana tenisice broj 45. Rekoh nije to to. Zovem ju opet, kaze otvorena su vrata. Ja se vratim i zavirim u stan kad izjuri neki frajer u potkosulji da koji k.. ulazim u njegov stan. 😂😂😂 . Konacno pronadjem stan i udjem. Ugl. treba ni slicna slikama, 170/75-80/4. Ostanem, malo trackanja i klizenja golim tijelom i drkica za 400. Bacena lova.
Po mojim prepoznavalackim metodama reko bi da je uzela slike od Petre Vrankovic
 
Bacena lova. Bilo je recenzija da je mala bonbon pa rekoh idem probati. Uzeo viska love za svaki slucaj.
Prostor u NZg. Dodjem na kat koji je rekla i kaze bit ce vrata otvorena. Odem ja po uputama i nema otvorenih vrata pa probauljam po katu (puno stanova) i naidjem na stan s otvorenim vratima, ali ispred stana tenisice broj 45. Rekoh nije to to. Zovem ju opet, kaze otvorena su vrata. Ja se vratim i zavirim u stan kad izjuri neki frajer u potkosulji da koji k.. ulazim u njegov stan. 😂😂😂 . Konacno pronadjem stan i udjem. Ugl. treba ni slicna slikama, 170/75-80/4. Ostanem, malo trackanja i klizenja golim tijelom i drkica za 400. Bacena lova.
Odradila te ko vola, barem ste vi hvarani&bračani poznati kao škrti boduli . Očito kad je sva krv u penisu mozak ne šljaka.
 
Tako je. Na slikama je Petra Vranković, kao što je već netko spomenuo, a slike su skinute s njezinog instagrama. Makar, ona koja joj je maznula te slike nije puno fulala. I ta Petra se bavi istim "biznisom", samo u malo drukčijem obliku i po drugoj tarifi.
 
Tako je. Na slikama je Petra Vranković, kao što je već netko spomenuo, a slike su skinute s njezinog instagrama. Makar, ona koja joj je maznula te slike nije puno fulala. I ta Petra se bavi istim "biznisom", samo u malo drukčijem obliku i po drugoj tarifi.
Mislim zalosno je da gnom misli da lici na nju. Guster je nastao tako sto je Hvaranin ili Bracanin hranio krokodila
 
Tako je. Na slikama je Petra Vranković, kao što je već netko spomenuo, a slike su skinute s njezinog instagrama. Makar, ona koja joj je maznula te slike nije puno fulala. I ta Petra se bavi istim "biznisom", samo u malo drukčijem obliku i po drugoj tarifi.
imas neki info? kako upoce doci do takvih cura koje se javno proklamiraju kao modeli i slicno? pretpostavljam da uletit na insta ne igra, ili okolisat s treningom kod nje isto nije neka shema.
 
Tako da si faca (barem prema njihovim površnim kriterijima). Moraš imati izgled i status. Ako već ne oboje, onda barem status. Ako nisi nogometaš onda odijelo, kravata, dobra kola itd... Da nahrani taštinu na tebi i da kolegice učini zavidnima. Ili da si nekakav šaraf u njezinoj branši, bila to moda, teretana ili šta već, da ima neke koristi od tebe. To su sponzoruše, ne oglašavaju se u plavom oglasniku i ne gutaju za jednog Marulića. Pristup "koliko cepaš?" tu ne pali.

Poznanica mi je nedavno spomenula lika s kojim se već par mjeseci drpa, zagrebačkog advokata, ima svoj ured, visok je i zgodan prema njezinim riječima. Avanturist je i svaki vikend ševi neku drugu od tih fitness fufica, hostesa i sličnih. Sve mlado meso, ispod 25. Uletava po klubovima i preko poslovnih kontakata. To mu je lovno područje. Trenutno je u šemi s bivšom miss Hrvatske. Da je skladištar u Podravki sigurno mu to nebi polazilo za rukom.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh