ZAGREB - Iskustva & recenzije


Ctrl7891
092/404-0195

Dakle.. blago receno jako lose.
Dala mi adresu na prvom pozivu, dodem pred adresu zovem ju 5-6 puta ne javlja se. Odem u park sjest 15ak minuta zovem ju ponovo konacno se javi. Udem ja, fino doceka u minici i topu gore, ponudi tusiranje, sve super. Otusiram se, krece akcija.. kad ono, pusi ga 2 minute, jedva samo glavic stavi u usta, navuce kondom i krece seks. Ne skida se za vrijeme seksa, samo je dignula minicu i ostala u grudnjaku gore, tocno sam se osjecao ko da jebem mrtvo puhalo, ne suraduje ni najmanje, znaci cura totalno nezainteresirana, tipkala po mobitelu prije pusenja i cim se skinula s kurca opet mobitel u ruke. Njoj bi najbolje pasalo da sam ostavio pare ispred vrata i nisam ni usao u apartman- Nakon seksa tusiranje i odlazak.
Slike su njene, lokacija blizina glavnog kolodvora.
Izgled: 2.5/5
Pusenje: 1.5/5
Akcija: 1.5/5
Zainteresiranost:-10/5
Steta: 400 nasih pola sata
 

Ctrl7891
092/404-0195

Dakle.. blago receno jako lose.
Dala mi adresu na prvom pozivu, dodem pred adresu zovem ju 5-6 puta ne javlja se. Odem u park sjest 15ak minuta zovem ju ponovo konacno se javi. Udem ja, fino doceka u minici i topu gore, ponudi tusiranje, sve super. Otusiram se, krece akcija.. kad ono, pusi ga 2 minute, jedva samo glavic stavi u usta, navuce kondom i krece seks. Ne skida se za vrijeme seksa, samo je dignula minicu i ostala u grudnjaku gore, tocno sam se osjecao ko da jebem mrtvo puhalo, ne suraduje ni najmanje, znaci cura totalno nezainteresirana, tipkala po mobitelu prije pusenja i cim se skinula s kurca opet mobitel u ruke. Njoj bi najbolje pasalo da sam ostavio pare ispred vrata i nisam ni usao u apartman- Nakon seksa tusiranje i odlazak.
Slike su njene, lokacija blizina glavnog kolodvora.
Izgled: 2.5/5
Pusenje: 1.5/5
Akcija: 1.5/5
Zainteresiranost:-10/5
Steta: 400 nasih pola sata
Uff zamalo sam danas otiso kod ove, fala buraz javi se za pivu 😄
 

Ctrl7891
092/404-0195

Dakle.. blago receno jako lose.
Dala mi adresu na prvom pozivu, dodem pred adresu zovem ju 5-6 puta ne javlja se. Odem u park sjest 15ak minuta zovem ju ponovo konacno se javi. Udem ja, fino doceka u minici i topu gore, ponudi tusiranje, sve super. Otusiram se, krece akcija.. kad ono, pusi ga 2 minute, jedva samo glavic stavi u usta, navuce kondom i krece seks. Ne skida se za vrijeme seksa, samo je dignula minicu i ostala u grudnjaku gore, tocno sam se osjecao ko da jebem mrtvo puhalo, ne suraduje ni najmanje, znaci cura totalno nezainteresirana, tipkala po mobitelu prije pusenja i cim se skinula s kurca opet mobitel u ruke. Njoj bi najbolje pasalo da sam ostavio pare ispred vrata i nisam ni usao u apartman- Nakon seksa tusiranje i odlazak.
Slike su njene, lokacija blizina glavnog kolodvora.
Izgled: 2.5/5
Pusenje: 1.5/5
Akcija: 1.5/5
Zainteresiranost:-10/5
Steta: 400 nasih pola sata
Isto i moje.

Dogovorimo se navečer, dođem i ne javlja se..
Okrenem se i odem, zove da se vratim.. Ok, ja nazad.
Puši bez kondoma bez pitanja to je ok.
Ali puši loše.
Krene sex, na moj upit hoće li gore?
A joooj daaj, daj me zguza jebi.
Zainteresiranost - 10


Uglavnom za 400 loše, ali u 22h navečer nije bilo boljeg..
 
Maja - Zagorska - Selska

091/567-9118


Maja je dugo na sceni , jedna od najboljih , The best offer .

Maserka :
-rane 40-te (ne znam zašto uvijek u oglasniku piše 26 godina već zadnjih 10 godina , nema potrebe , Maja odlično izgleda za svoje godine i da vam nisam napisao rane 40-te , nitko joj ne bi dao vise od 35 ).
- visina 178 cm, max 60 kg u najdebljoj fazi , uglavnom manje , manekenski tip , duge noge , uzak struk, mala guza , male cice - jedva 2, duga svijetlo smedja kosa
- lice djevojke s ovih prostora

Ponuda :
- masaža ručna na krevetu s oralom 200
- masaža , oral i sex 300
Oral vrlo dobar bez kondoma , sex mogu sve moguće poze koje ste u stanju odraditi, vrlo je gipka i prije ćete sami sebe polomiti .

Zakljucak :
Maja je oduvijek bila jedna od najboljih ponuda u odnosu uloženo - dobiveno . Žena za svoje godine izgleda odlično , nema velike cice i guzu , tako da oni koji to vole neka odmah odustanu ili neka probaju, možda im se svidi .
Nikad nema slike u oglasu , uvijek tiha i samozatajna . Teško ćete doći do nje , ali nakon prvog puta dobijete drugi broj i sve je puno lakše .
Napomena mladićima , upiti tipa jel se karas i ostale gluposti kod nje idu na prekid veze , budite normalni u razgovoru i sve ok!
Jel radi masažu B2B ili
 
Ovisi , uostalom ona nema prostor , tako da računaš na varijantu tvog prostora ili hotel , apartman .
Dogovaras se preko wappa , neće ti se javiti na poziv . Vrijednosti ti kreću od 700 na vise , ovisi sto zelis i koliko dugo .
Meni nije jasno zakaj su one koje nemaju prostor- skuplje. Mislim, ako ja moram dat i prostor, ili znajmit apartman/sobu a ona samo dodje, onda bi trebala jeftinija bit. Nema troskove smjestaja, najma, ciscenja prostora ko ostale koje imaju svoj prostor. Pa ak mi netko moze to malo rastumacit.
 
Meni nije jasno zakaj su one koje nemaju prostor- skuplje. Mislim, ako ja moram dat i prostor, ili znajmit apartman/sobu a ona samo dodje, onda bi trebala jeftinija bit. Nema troskove smjestaja, najma, ciscenja prostora ko ostale koje imaju svoj prostor. Pa ak mi netko moze to malo rastumacit.
Mislim da ova tema nije za ovakvu raspravu. Mogu ti objasniti u pp
 
Šteta za Andreu, bio sam prije dvije godine kod nje u Zapruđu, apartman odmah to Tine :D

Stvarno zgodna i dobra cura.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh