ZAGREB - Iskustva & recenzije

0977412601
-mislim da je ova mala koja je bila u Spanskom ,tamo na kraju prema zapadu ,stan ok ,ako nije ispravite me
-cura oko 27 do 30 godina
-sitna ,duga kosa ,male sise ,tijelo utegnuto ,zgodna
-pusenje ok ,moglo bi i bolje
-akcija odlicna ,cura se trudi i sudjeluje ,gipka je pa se moze svasta isprobati
-mislim da je guzva kod nje ,malo ju je teze dobiti ali po meni se svakako isplati. Bez obzira na guzvu nijednom me nije docekala da sam primjetio neugodan miris ,dapace mirisljava je ,simpa cura
Ema , Stenjevec , Špansko kod tržnice .
Cice su poštene 3 - ke , nije nešto zgodna u licu , ali tijelo je fit . Njezine su slike .
400-600 klasika.
 
 
S obzirom na velik broj upita , pokusat ću vam sastaviti listu onog sto je trenutno dobro iz oglasnika. Bilo bi dobro da se lista dopunjava s trenutnim ponudama . Ovdje su djevojke koje rade masaže , oral i sex .
 
Maja - Zagorska - Selska

091/567-9118


Maja je dugo na sceni , jedna od najboljih , The best offer .

Maserka :
-rane 40-te (ne znam zašto uvijek u oglasniku piše 26 godina već zadnjih 10 godina , nema potrebe , Maja odlično izgleda za svoje godine i da vam nisam napisao rane 40-te , nitko joj ne bi dao vise od 35 ).
- visina 178 cm, max 60 kg u najdebljoj fazi , uglavnom manje , manekenski tip , duge noge , uzak struk, mala guza , male cice - jedva 2, duga svijetlo smedja kosa
- lice djevojke s ovih prostora

Ponuda :
- masaža ručna na krevetu s oralom 200
- masaža , oral i sex 300
Oral vrlo dobar bez kondoma , sex mogu sve moguće poze koje ste u stanju odraditi, vrlo je gipka i prije ćete sami sebe polomiti .

Zakljucak :
Maja je oduvijek bila jedna od najboljih ponuda u odnosu uloženo - dobiveno . Žena za svoje godine izgleda odlično , nema velike cice i guzu , tako da oni koji to vole neka odmah odustanu ili neka probaju, možda im se svidi .
Nikad nema slike u oglasu , uvijek tiha i samozatajna . Teško ćete doći do nje , ali nakon prvog puta dobijete drugi broj i sve je puno lakše .
Napomena mladićima , upiti tipa jel se karas i ostale gluposti kod nje idu na prekid veze , budite normalni u razgovoru i sve ok!
 
Ava - nekada Ewa


092/406-3539


Ava je isto dugo na sceni , nekad se oglašavala kao Ewa .
Lokacija : Kvatric - Domjaniceva

Maserka:
- rane 40-te , tamnoputa , visina jedva 165cm , možda i niza , manja guza, cice 2
- talijanski tip žene
- mali stan sa stolom u kuhinji , iza prostor s madracom na podu za B2B i akciju
Ponuda :
- masaža na stolu s ručnim HE 200 , 30 min
- masaža na stolu s oralom 400
- B2B na madracu , oral i sex 400-600 (stvar dogovora)
- masira gola u B2B varijanti , klizi nauljenom tijelom potpuno gola
- oral bez kondoma
- sex traje dok nije gotovo , nema žurbe

Zaključak :
Preporuka za one koji žele solidnu masazu na stolu , žena fakat masira , a radi i sve ostalo isto kao i Sara na Sv. Duhu . Tko nije probao , vrijedi otići na opuštanje , žena definitivno zna sto radi .
 
Viki


092/336-5638


Maserka:
- Viki je na slikama , tako izgleda , nekada ima manji trbuščić , ovisno u fazi u kojoj se nalazi(debljoj ili mršavijoj) , guza je uvijek ista , jedna od jačih pozadina u gradu , cice 3
- srednje 30-te
- u licu je klasična crnka , crna duga kosa , obline vidljive na slikama
- dosta tetovaža
Ponuda :
- B2B na krevetu i oral 300, komplet 400
- moguće je dogovoriti i nešto drugo , ali nakon par dolazaka (anal)
- B2B radi potpuno gola , nauljenim tijelom

Zakljucak :
Korektna ponuda , cura solidno izgleda , moguće da ju uhvatite i u malo veselijim izdanju .
 
Marina DS


091/546-9622

Marina DS (Dom sportova) , njezina slika od prije 5-6 godina , još uvijek dobro tijelo , ali godine se naziru , Marina je duboko zgazila u srednje 40te godine .

Maserka:
- lijepa crnka 175 cm , 65 kg , silikoni 4-5, skladna guza , silikoni u usnama , zelene oci , duga crna kosa .

Ponuda:
- masaža na stolu i oral 300
- komplet 500
- Posebna napomena , Marina zna masirati i ako si da truda , dobit ćete solidnu masazu.

Zakljucak :
Marina DS je jako dugo na sceni i bila je dugo godina u vrhu maserka koja je nudila odličnu masazu , oral i sex . Mislim da je došlo do zasićenja kod nje i da joj se vise neda raditi , ali je još uvijek za ove curice koje se pojavljuju u Plavom oglasniku , top maserka . Sada izgleda kao solidna Milfica .
 
Viki


092/336-5638


Maserka:
- Viki je na slikama , tako izgleda , nekada ima manji trbuščić , ovisno u fazi u kojoj se nalazi(debljoj ili mršavijoj) , guza je uvijek ista , jedna od jačih pozadina u gradu , cice 3
- srednje 30-te
- u licu je klasična crnka , crna duga kosa , obline vidljive na slikama
- dosta tetovaža
Ponuda :
- B2B na krevetu i oral 300, komplet 400
- moguće je dogovoriti i nešto drugo , ali nakon par dolazaka (anal)
- B2B radi potpuno gola , nauljenim tijelom

Zakljucak :
Korektna ponuda , cura solidno izgleda , moguće da ju uhvatite i u malo veselijim izdanju .
Super recenzije, puno ce pomoci. Hvala ti!
Ova mi je interesantna, reci da li se da dirati tokom masaze i orala i gdje?
 
Super recenzije, puno ce pomoci. Hvala ti!
Ova mi je interesantna, reci da li se da dirati tokom masaze i orala i gdje?
Možeš svugdje dirati , klizi gola i nauljena po tebi . Čujem da sada radi oral s kondomom , meni je uvijek radila bez , tako da mislim da je puno do individualnog pristupa i razgovora s maserkom
 
Javi kako je bilo bas md zanima, ja sam imao negativnih iskustva...jako je pozurivala.....od ivih nabrojanih meni najbolja marina ds....ali ako zelis prekrasnu curu, vitku, duboko grlo, svrsavanje u usta muslim da je viki - folnegovicevo najbolji izbor
Viki na Folki ne radi masaže , pročitaj post od početka, uključi svu memoriju , ti to možeš 😜
 

Elena

Kosu je skratila, šminku promenila, teret je skinula al nije konačno živnula.

Prekinula je s dečkom i nadam se na dulje vrijeme vratila u igru.

Tijelo sjajno iako se požalila da nije trenirala neko vrijeme, ona je na slikama iako sad ima kraću i puno svjetliju kosu. Sise fenomenalne 10/10. Dogovor je relativno jednostavan i to preko wp na stari broj neki a prostor u prizemlju u dvorišnoj zgradi u Branimirovoj. Deja vu na onu prostitutku iz Tko pjeva zlo ne misli. Dosta indiskretno, al briga me dok god izgledom i uvelike nadmašuje ostale odrone u PO.

Što se akcije tiče mora još dosta napredovati, onako malo bojažljiva i pita što ćemo?? BJ je po izboru sa ili bez, što je fino i u tome je korektna. Preporuka za one koji nimalo ne teže GFE već više vole brzinske ispite. 500 kn je pola sata, više od toga nije ni u ponudi ako sam dobro shvatio.
 
Ava - nekada Ewa


092/406-3539


Ava je isto dugo na sceni , nekad se oglašavala kao Ewa .
Lokacija : Kvatric - Domjaniceva

Maserka:
- rane 40-te , tamnoputa , visina jedva 165cm , možda i niza , manja guza, cice 2
- talijanski tip žene
- mali stan sa stolom u kuhinji , iza prostor s madracom na podu za B2B i akciju
Ponuda :
- masaža na stolu s ručnim HE 200 , 30 min
- masaža na stolu s oralom 400
- B2B na madracu , oral i sex 400-600 (stvar dogovora)
- masira gola u B2B varijanti , klizi nauljenom tijelom potpuno gola
- oral bez kondoma
- sex traje dok nije gotovo , nema žurbe

Zaključak :
Preporuka za one koji žele solidnu masazu na stolu , žena fakat masira , a radi i sve ostalo isto kao i Sara na Sv. Duhu . Tko nije probao , vrijedi otići na opuštanje , žena definitivno zna sto radi .
nel da svršit u usta i po licu?
 
Marina DS


091/546-9622

Marina DS (Dom sportova) , njezina slika od prije 5-6 godina , još uvijek dobro tijelo , ali godine se naziru , Marina je duboko zgazila u srednje 40te godine .

Maserka:
- lijepa crnka 175 cm , 65 kg , silikoni 4-5, skladna guza , silikoni u usnama , zelene oci , duga crna kosa .

Ponuda:
- masaža na stolu i oral 300
- komplet 500
- Posebna napomena , Marina zna masirati i ako si da truda , dobit ćete solidnu masazu.

Zakljucak :
Marina DS je jako dugo na sceni i bila je dugo godina u vrhu maserka koja je nudila odličnu masazu , oral i sex . Mislim da je došlo do zasićenja kod nje i da joj se vise neda raditi , ali je još uvijek za ove curice koje se pojavljuju u Plavom oglasniku , top maserka . Sada izgleda kao solidna Milfica .
Meni osobno je Marina DS daleko najbolji komplet na kojem sam bio.
 
0915469622
-kod Doma sportova
-crnka oko 40 do 45 godina ,a ne 34 kao sto je napisano u oglasu ,silikoni ,zgodna iako su godine ucinile svoje kao i staz u ovom poslu
-znao sam prije 10-ak godina ici cesto kod nje ali sad odem povremeno iako mislim da vise necu jer usluga je sve gora ,svodi se na odrađivanje
-jako dobra masaza
Ima komplet?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh