ZAGREB - Iskustva & recenzije

forum je def otišao u k***c kad se ovaj 'pothvat' smatra uspjehom. eto, konačno da smo saznali tko je Tezej foruma ljubavnog oglasnika
ma znam, al' neš' ti pičke..pa da si to jebao treba skrivati, a ne navoditi to kao životni uspjeh
nisam bio kod te Lare, ali ta mi zvuči kao da je ok kad kažeš da si ju nakon trećeg puta i poševio...ja bih npr onu malu Patriciju od Arene koja radi samo b2b pojebati, mala ima -25 i super tjelesinu...a ne ove stare ojebine i još munjene u glavu
Kaj buncaš ti? Ne smatram ovo uspjehom, već sam napisao recenziju zbog toga kaj sam vidio da hrpa ekipe želi ići kod nje, a žena je poremećena. Meni je jebeno žao kaj sam otišao tamo, a i uvod je bio sarkastičan. Forum služi za razmjenu iskustava pa i loših. Kakav prepotentni bahati nezahvalni jazavac.
 
Kaj buncaš ti? Ne smatram ovo uspjehom, već sam napisao recenziju zbog toga kaj sam vidio da hrpa ekipe želi ići kod nje, a žena je poremećena. Meni je jebeno žao kaj sam otišao tamo, a i uvod je bio sarkastičan. Forum služi za razmjenu iskustava pa i loših. Kakav prepotentni bahati nezahvalni jazavac.
ok, jasno mi je da pokušavaš mene uvrijediti i omalovažiti (to sam ja puno bolje učinio samim činom pisanja po ovom podzemnom muzeju neukusa i nepismenosti), ali što ti je skrivio jazavac da ga reduciraš na usporedbu sa čovjekom? plemenito biće koje ne zagađuje okoliš, ne započinje ratove i ne jebe ojebine čak je doguralo do toga da u zadnjoj Jugi po njemu nazovu kazalište u središtu Zagreba...a što će po tebi biti imenovano? eventualno jedna kategorija LJO 'luzeri koji su jebali ojebine i za to platili'. tak da mo'š kontra mene i kontra mog kapavca, al' neću da čujem ništa kontra jazavca!
 
ok, jasno mi je da pokušavaš mene uvrijediti i omalovažiti (to sam ja puno bolje učinio samim činom pisanja po ovom podzemnom muzeju neukusa i nepismenosti), ali što ti je skrivio jazavac da ga reduciraš na usporedbu sa čovjekom? plemenito biće koje ne zagađuje okoliš, ne započinje ratove i ne jebe ojebine čak je doguralo do toga da u zadnjoj Jugi po njemu nazovu kazalište u središtu Zagreba...a što će po tebi biti imenovano? eventualno jedna kategorija LJO 'luzeri koji su jebali ojebine i za to platili'. tak da mo'š kontra mene i kontra mog kapavca, al' neću da čujem ništa kontra jazavca!
Onda ispadaš debilčina jer si na mjestu kojeg prezireš i sereš ljudima za koje misliš da su luzeri. Ajde razguli i počni pisat rađe neku knjigu o tome kako si jeben lik.
 
ok, jasno mi je da pokušavaš mene uvrijediti i omalovažiti (to sam ja puno bolje učinio samim činom pisanja po ovom podzemnom muzeju neukusa i nepismenosti), ali što ti je skrivio jazavac da ga reduciraš na usporedbu sa čovjekom? plemenito biće koje ne zagađuje okoliš, ne započinje ratove i ne jebe ojebine čak je doguralo do toga da u zadnjoj Jugi po njemu nazovu kazalište u središtu Zagreba...a što će po tebi biti imenovano? eventualno jedna kategorija LJO 'luzeri koji su jebali ojebine i za to platili'. tak da mo'š kontra mene i kontra mog kapavca, al' neću da čujem ništa kontra jazavca!
Probaj slijedeće pojmove složiti u nešto sa značenjem
Jazavac satira Fadil
Pa ćeš možda početi shvaćati post kolege.
 
Probaj slijedeće pojmove složiti u nešto sa značenjem
Jazavac satira Fadil
Pa ćeš možda početi shvaćati post kolege.
da ti druže znaš razliku između slijedeće i sljedeće možda bi nešto značenja i pofatao...a ovako, ostaje ti borba s infinitivom i ostalim glagolskim vremenima
zar ovdje nema niti jedan zagovornik prava životinja pa da zaštiti jazavca? licemjeri!
p.s. jazavac pred sudom nije Hadžićev...jaoo ranit ću se od neznanja ovdje
 
da ti druže znaš razliku između slijedeće i sljedeće možda bi nešto značenja i pofatao...a ovako, ostaje ti borba s infinitivom i ostalim glagolskim vremenima
zar ovdje nema niti jedan zagovornik prava životinja pa da zaštiti jazavca? licemjeri!
p.s. jazavac pred sudom nije Hadžićev...jaoo ranit ću se od neznanja ovdje
Ovdje jebe lud zbunjenog
da ti druže znaš razliku između slijedeće i sljedeće možda bi nešto značenja i pofatao...a ovako, ostaje ti borba s infinitivom i ostalim glagolskim vremenima
zar ovdje nema niti jedan zagovornik prava životinja pa da zaštiti jazavca? licemjeri!
p.s. jazavac pred sudom nije Hadžićev...jaoo ranit ću se od neznanja ovdje
Ovdje jebe lud zbunjenog, od Petra, Fadila pa do Duška, ali daleko je od teme.....
 
Ovdje jebe lud zbunjenog

Ovdje jebe lud zbunjenog, od Petra, Fadila pa do Duška, ali daleko je od teme.....
slažem se, ja sam se čak ispričao zbog spamanja. u postu prije toga sam samo kometarisao taj životni uspjeh (mislim, čovječuljak je sam napisao da je uspio, nisam izmislio...nije bilo navodnika, koja bve ironija i sativa). i onda zbog mojeg skromnog mišljenja najebe - tko? jadni jazavac
e pa nećeš kolega, lupaj slobodno po meni, ali životinje ostavi na miru!
eto toliko, ja sad zaista više neću o ovome, i ja bih volio napisati koju recenziju, ali ne jebem ojebine, bile zdrave ili poremećene u glavi, a to je uglavnom ono što PO nudi...Patricija, ako čitaš, daj pls još jednom razmisli :)
 
Nakon male digresije, nastavljamo dalje. Došlo je dosta novih cura i budite fer i napišite neku recenziju za njih. Ja evo doprinosim sa svojima.

https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/plavusa-oglas-4503235

U više navrata sam pisao o ovoj curi. E sad prvo ću reć osnovno, znam da je tražila prije valjda godinu dana, 400 domaćih oral i 500 keks. Plavuša, meni ima jako simpa facu ali to je moje mišljenje. Pošto sam naviknut na Larino tijelo, ne mogu reći da mi ova ima dobro dupe kao kaj neki pišu. Ali ok izgleda, čist ok.

I sada najbolji dio - najbolji oral ikad, DT, facefuck, gagging, talent ko Ronaldinho za nogomet. Ali kaj je problem? Pa upravo to kaj te tako finišira u valjda 5 minuta i pošalje doma. Meni je tako žao kaj je điberica jer bih joj ja bio redovni klijent. Definitivno zna sa puškama velikog kalibra a i pljuga bez kondoma. Nisam ju jebo pa ću taj dio preskočit.

Jednom sam ju zajebo haha, došo sam prvi put na oral jer se i oglašavala tada kao duboko grlo (što definitivno je). Odmah je navalila ga gutat, ali se zajebala tada jer sam ja bio izrazito raspoložen a i nije da sam mogao tako brzo svršit. Rezime? Pa valjda 20 minuta sam ju gazio u grlo i sljedeca dva puta nakon toga kad sam došo je rekla ajde svrši za valjda 5 minuta pušenja. A 5 minuta pušenja platit 400 domaćih je daleko previše. Možda sam joj se zamjerio, ne znam. Čitam od ostalih da isto radi i njima.

Šteta, velika šteta jer raj izgleda kao kad imaš kurac u njenom grlu :(
Koliko godina ima?
 
Poz forumaši, da napišem svojih par recenzija,kod kojih sam bio i držim se da ne idem dva puta.
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/gordana-nova-maserka-oglas-4711833, ugodna cura malo jača 400 kn b2b sa ručnim.
300 kuna sat vremena masža sa ručnim ubila me spikama o grupi queen uglavnom šteta love.
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/moje-slike-moj-prostor-oglas-4788485, Kruge mislim da je bilo 400 pola sata ne bih ponovio poza samo misionarka jer imam veliki i kao banana kurac pa veli da nemre jahati.
385955161XXX
SEX ZAGREB AKO VOLIS STARIJE SEXY DAME (48) SITNIJE GRAĐE JAVI SE ISKLJUCIVO NA WHATSAPP 095 516 1470 ORAL, ANAL, KLASIK.... DRKATORI NA FOTKE I CAM ME NE ZANIMAJU ISTO KAO NI BONOVI, godine bi mogle biti tu negdje dobro puši i dobro se jebe onako mršava , 500 kuna pola sata, nudi i bez kondoma ali ja nisam htio bez samo oralac bez sex sa.
Ona koja se oglašava kao Ana kovac 4 mršava male cice dva puta u usta i požuruje.
Marica duboko grlo, ništa spektekularno .
 
Da dodam još malo
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/simpaticna-maserka-oglas-4619351, draškovićeva 400 masaža +300 sex onako starija sex na masažom stolu.
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/vitka-maserka-oglas-4757702, samo masža mislim 400 pola sata radi u stanu s ovom iznad.
S time da ima i onih kod kojih sam dogovorio ali se nisu javljale kad sam stigao i dogovorili se. Ovo su moja iskustva i nadam se da će nekome pomoći.
Uglavnom želja mi je jebati starije žene. Malo je post dugi ali sretno svima.
 
Pozdrav ekipa..sljedeci tjedan sam na putu za zagreb.poslovno.inace sam iz dalmacije..
Imate li nesto ovako za preporuciti da ne trazim po oglasima i forumu..
 
da ti druže znaš razliku između slijedeće i sljedeće možda bi nešto značenja i pofatao...a ovako, ostaje ti borba s infinitivom i ostalim glagolskim vremenima
zar ovdje nema niti jedan zagovornik prava životinja pa da zaštiti jazavca? licemjeri!
p.s. jazavac pred sudom nije Hadžićev...jaoo ranit ću se od neznanja ovdje
Tko spominje sud, ja sam se referirao na kazalište koje si ti spomenuo. I osnivača jazavče.
 
Kaj buncaš ti? Ne smatram ovo uspjehom, već sam napisao recenziju zbog toga kaj sam vidio da hrpa ekipe želi ići kod nje, a žena je poremećena. Meni je jebeno žao kaj sam otišao tamo, a i uvod je bio sarkastičan. Forum služi za razmjenu iskustava pa i loših. Kakav prepotentni bahati nezahvalni jazavac.
Ovo je za "kapu do poda", stvarno čestitam, imati živce i komunicirati sa tom histeričnom babom je uspjeh, a otići do nje e to je već hrabrost. U dva navrata sam pokušao s njom dogovoriti susret i oba puta sam "pukao" i posvađao sam se sa istom, da se sve završilo sa "pas mater".
PS nadam se da Bootleg neće i mene "oprati" zbog nepotrebnog i nastranog zlostavljanja dlakavih četveronožaca.
 
Bog
Evo da se i ja malo ukljucim sa svojim iskustvima na ovu temu..
Posto sam bio kod poprilicno djevojka /zena..
Ima i losih a ima i dobrih...ali mi nisu odgovarale , nisam vise dolazio i to je to.
Citam komentare...koliko se vrrijeda i laže o curama, sta nije u redu.
Jednostavno napisite, doticna nije nesto ima boljih..a ne u detalje pišete..da mi se zmuci..
Tako da cu ja sam preporucit..sta je meni licno ostalo u dobrom i ljepom sjecanju i uvjek odem ponovo..

Eto..
Probajte biti malo pristojnoji...
Nemojete tolko vrijedat cure/zene.
Detalje zadržite za sebe ili za privatne razgovore, a ne ovako javno.
 
Bog
Evo da se i ja malo ukljucim sa svojim iskustvima na ovu temu..
Posto sam bio kod poprilicno djevojka /zena..
Ima i losih a ima i dobrih...ali mi nisu odgovarale , nisam vise dolazio i to je to.
Citam komentare...koliko se vrrijeda i laže o curama, sta nije u redu.
Jednostavno napisite, doticna nije nesto ima boljih..a ne u detalje pišete..da mi se zmuci..
Tako da cu ja sam preporucit..sta je meni licno ostalo u dobrom i ljepom sjecanju i uvjek odem ponovo..

Eto..
Probajte biti malo pristojnoji...
Nemojete tolko vrijedat cure/zene.
Detalje zadržite za sebe ili za privatne razgovore, a ne ovako javno.
Dobro si to rekao ima stvarno oprečnih komentara pa nisu sve manekenke ili glumice obične žene koje i pitaj boga iz kojeg razloga rade to što rade
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh