ZAGREB - Iskustva & recenzije

Lp svima..novi sam ovdje..htio zamolit ak netko zna da mi posalje jel ima u velikoj gorici kakve erotske masaze ili nest slicno..hvala na info
 
Lp svima..novi sam ovdje..htio zamolit ak netko zna da mi posalje jel ima u velikoj gorici kakve erotske masaze ili nest slicno..hvala na info
Nema. Općenito vrijedi da u manjim sredinama nema takve ponude jer je preriskantno, tu svako svakog pozna. Ako si u Vg, potegni tih 20 min. vožnje do Zg, gdje imaš salone na svakom uglu.
 
jućer bio kod pantere ili Nives kako mi se predstavila kad sam došao....ženska je ok malo opićena ponudila me sokom i čokoladom ona popušila cigaretu dogovorili za 400 i krenula akcija meni je u tjelu top pošto volim mršave u faci joj se vide godine...oral je bio bez kondoma svršio joj po licu u usta sve je progutala pa me poljubila malo se dobio poćela ga pušit stavila kondom i sex stvarno je sex mašina rekao joj da sam prikraju kaže mi vadi ga iz mene i poćela mi luđaćki pušit dobila i drugo špricanje u usta...za 400 stvarno super druženje
Bio sam kod nje 2012, lokacija je bila Novi Zagreb - Zapruđe. Tad nije bilo nikakvog gutanja koliko se sjećam, možda je u međuvremenu proširila ponudu radi godina i konkurencije. Mršava, idealna za jahačicu kao i Alex Brineta, po naglasku i crtama lica mislim da je podrijetlom tamo dolje s kamena, Dalmatinska zagora ili zapadna Hercegovina. Prostor ok, pristup ok, jedino bez te cigarete ne ide ni na zahod. Uglavnom, ostala mi je u dobrom sjećanju, tko još nije probao, preporučam, pogotovo kad uzmemo u obzir tarifu.
 
Pozdrav ekipa,prije par godina sam.bio u zagrebu kod dvije starije dame 50 i 60 godina.Iznad Dankovecke su negdje bile,200kn pola sata,mislim da su im imena bila tatiana i katrina. Trazim im oglas vec neko vrijeme i nikako naci,jel itko zna kako doci do njih ili bar do ove od 50god?
bio tamo dva puta, jednom se zajebao a drugi puta namjero se zajebao poprilično pripit i bez razuma.. nema njih više tamo odavno... niti sam naletio više ikada na njih.
 
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/deville-oglas-4787997

Bio sam nedavno opet kod dobre stare Luciferke. Više nije u novoj galeriji i smršavila je, a definitivno je i smirenija nego prije. Po ovome kaj vidim u PO, definitivno jedna od boljih u ponudi. 400/700 je cifra, OWO koji je kao i uvijek odličan, a i jako dobro se jebe Ne znam kako sa drugima, želi se ljubit i kaj se tiče vremena je ful korektna.

Meni je i prvi put kod nje bilo super, kad sam ju u novoj galeriji jebo sat vremena za 400 kn (nije mi čak ni rekla prošlo ti je vrijeme, a platio sam pol ćuke).

Sve u svemu, vidim da se priča da je bahata, ovakva, onakva ali ako si ok prema njoj i ona je prema tebi.

Meni su čak i fora te tetovaže, izgleda divlje ženska. Velika preporuka. I da slike su definitivno njezine, to svi znate i prikazuju kako trenutno izgleda.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh