ZAGREB - Iskustva & recenzije

Alo Aster , za neobavezna čavrljanja i beskorisno dokoličarenje imaš temu Birtija . Tamo se možeš s Mozartom dopisivati do iznemoglosti . Ovdje bez veze spamas možda jedinu dobru temu na ovom forumu.
Pa samo pitam konkretno pitanje ili si se nasao uvrjedjenim iz tebi nekog znanog razloga??
 
Bok dečki još jednom, da nastavimo gdje smo jučer stali. Ide još malo recenzija:


Naša Pamela, zgodna cura i mlada. Guza joj je fina ali nažalost sise nisu velike. Tuširanje je obavezno premda uvijek dođem otuširan. Akcija je sve s gumicom i nije loše,fino to ona uvlači i sex kak želiš( voli sex, cijela se grčila ) i svršio po dupetu.400kn


Manje više o Dei svi znaju sve, ali evo još jednom. Pokušavao sam par puta ju uhvatiti i uspio sam jednom. Masaža fkt godi, ima jake ruke i to lijepo u kompletu ispadne. Okret na leđa i ide BJ koji je meni super, igra se jezikom trpa ga cijelog u usta i voli do jaja doći. Nažalost neda istovar u usta,ima i sex ali nisam probao.250kn


Kao i o Dei i o ovoj ne moramo previše trošiti riječi. Najviše sam išao zbog anala ali izgleda da ga više ne prakticira (rekla da ga više ne radi),tako da je ostalo na masaži i oralici. Masaža tak tak,osjetiš ruke ali barem meni nije odgovaralo, dok oralica kad ga je primila e tu bi mogla mlađim kolegicama pokazati par stvari,predobro. i naravno istovar u usta uz obilno lizanje dok sam svršavao.BRUTALNO.300kn(sex je 500).


Kod Maje sam bio par puta,svaki put druga lokacija(uglavnom zapadni dio). Plavuša,malo veće dupe(ali ono slasno dupe ako me shvaćate), sise nisu bog zna velike,simpa lice i pristupačnost. Akcije od početka gutanje na najjače(ili ga uvijek tak radi ili nas želi brže potjerati nemam pojma) ali jeben oral i onda odmah ide u doggy. Svaki put dok sam ju trpao dolje se je dirala(očito ugodno s korisnim spojeno) i poslije onakvog orala i svega matiranje relativno brzo u usta.Meni je ona jebena ali nikako ju uhvatit u poslijednje vrijeme.400kn


Zasad šećer na kraju,Tina. Sve znate,ali ono što mene fascinira je njen pristup,toliko normalan i opušten pa jbt osjećao sam se cijelo vrijeme dok sam bio kod nje kao da idem najbolju ferendicu kresnuti(ali i dalje oboje znate zašto ste tu). Sve je bilo fenomenalno oral sex ma sve sve. Tak sam jako završio u usta i još je ona obavila jeben svoj posao da sam pol dana bio pod dojmom a kak je jedan kolega tu na forumu rekao imam utakmica u nogama.400kn

Bio sam jučer kod jedne u N.Z ali nema oglasa,kad ga vidim stavit ću recenziju tako i za ostale ako se pojave na PO. Toliko zasad, ekipa ugodan dan(ak netko ima neku preporuku ili neku koja radi na preporuku, jbg javite se).
Nisam bio kod Pantere ni Pamele 24, ali ostale recenzije ti potpisujem.
 
Haha je istina za vrapce definitivno.al.lako.vama iz zg i okolice..a.kako je nama iz drugog grada krenut druge zupanije pa doc do zgrade pa te odjebe i digne zivce na 150 .hah
Imaš u metropoli 100+ koje se nude (neke koštaju više, neke manje) i ti odeš kod one za koju čitav forum zna da je u teškom kurcu. Ili si tija ispasti baja kao da ćeš biti jedini prema kome se neće ponašati jadno i bezobrazno što ona i je sama ili nikada nisi koristia tražilicu na forumu. Za nju i one dvi mlađe massrke što misle da sa sisama mogu osvojiti svijet čitav forum zna da je to gubljenje novaca i ono još bitnije vremena.
 
Pamela se izvija i glumi, prenemaže se. Gleda na sat točno na minutu. Mislim da je i tuširanje uračunato u vrijeme. Još jedan minus, sve radi s gumicom, ne smiješ je dirati dolje, ne ljubi se i djeluje nezainteresirano sve dok joj ga ne staviš. Onda počinje dramaturgija vrijedna oskara. I tako dok ju jebeš u jednom trenutku prestane se izvijat i stenjat, pogleda na sat i ladno ti kaže imaš još malo vremena pa probaj završit.

Nije vrijedna te love i neću ponovljat. Ima boljih
 
jućer bio kod pantere ili Nives kako mi se predstavila kad sam došao....ženska je ok malo opićena ponudila me sokom i čokoladom ona popušila cigaretu dogovorili za 400 i krenula akcija meni je u tjelu top pošto volim mršave u faci joj se vide godine...oral je bio bez kondoma svršio joj po licu u usta sve je progutala pa me poljubila malo se dobio poćela ga pušit stavila kondom i sex stvarno je sex mašina rekao joj da sam prikraju kaže mi vadi ga iz mene i poćela mi luđaćki pušit dobila i drugo špricanje u usta...za 400 stvarno super druženje
 
jućer bio kod pantere ili Nives kako mi se predstavila kad sam došao....ženska je ok malo opićena ponudila me sokom i čokoladom ona popušila cigaretu dogovorili za 400 i krenula akcija meni je u tjelu top pošto volim mršave u faci joj se vide godine...oral je bio bez kondoma svršio joj po licu u usta sve je progutala pa me poljubila malo se dobio poćela ga pušit stavila kondom i sex stvarno je sex mašina rekao joj da sam prikraju kaže mi vadi ga iz mene i poćela mi luđaćki pušit dobila i drugo špricanje u usta...za 400 stvarno super druženje
Može link oglasa? nisam točno siguran na koju misliš:)
 
Pozdrav ekipa,prije par godina sam.bio u zagrebu kod dvije starije dame 50 i 60 godina.Iznad Dankovecke su negdje bile,200kn pola sata,mislim da su im imena bila tatiana i katrina. Trazim im oglas vec neko vrijeme i nikako naci,jel itko zna kako doci do njih ili bar do ove od 50god?
 
Zašto mu to govoriš i ovako javno ? Sto misliš koliko ima tamo takvih apartmana , imaš privatnu postu , a galaktički jebac je mogao pročitati nekoliko postova i sve bi mu bilo jasno . Dajte ljudi malo razmišljajte svojom glavom , barem ti koji prodaje sredstva za potenciju na crno . Kako bi bilo da sad netko objavi tvoj broj telefona i adresu gdje boraviš , ovdje na forumu koji je dostupan svima.
Pametno ispričavam se i brišem post.
 
V A Ž N O !
Ljudi ne nasjedate na poruke od clana "031", salje realne poruke o nekoj tei koja ne postoji ! Trazi pare unaprjed, a takoder kada vam video posalje cak i realno izgleda....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh