ZAGREB - Iskustva & recenzije

A gledaj , kao prvo falio si temu , blokirat će nas jer spamamo po forumu .
Ova je bila na Novoj Branimirovoj
Imaš ponude od masaža s ručnim HE, oral, komplet . Komplet je 400.
Blizu 40 god, solidno izgleda u licu . Niza žena oko 160 cm, skladnog tijela .
Mislim da se ta oglašavala pod Karla , ili draga Karla. Blizu intesrapara na branimirovoj ako je to ta.
 
Eto uspio dogovoriti kod ove
vidio sam da ste pisali već o njoj, pa sam je dogovorio i odradio. Visoka i vitka plavuša, lijepog lica, mačkastih očiju, cice silikoni malo čudne, ali ok. Higijena odlična, akcija super, oral, seksanje. Oral radi sve liže jaja, pak, stavlja ga cijelog u usta. Ne požuruje, akcija isto fina, ona nešto mrmlja i stenje baš napaljujuće, ali čini mi se glumljeno i profesionalno. Minus je što ju je teško dobit jer navodno nije stalno u Zg, a i računa vrijeme od ulaska pa malo počinje požurivati pred kraj. Sve u svemu dobro uloženih 400. Anal nudi 100 gore, ali nije me zanimao.
 
Eto uspio dogovoriti kod ove
vidio sam da ste pisali već o njoj, pa sam je dogovorio i odradio. Visoka i vitka plavuša, lijepog lica, mačkastih očiju, cice silikoni malo čudne, ali ok. Higijena odlična, akcija super, oral, seksanje. Oral radi sve liže jaja, pak, stavlja ga cijelog u usta. Ne požuruje, akcija isto fina, ona nešto mrmlja i stenje baš napaljujuće, ali čini mi se glumljeno i profesionalno. Minus je što ju je teško dobit jer navodno nije stalno u Zg, a i računa vrijeme od ulaska pa malo počinje požurivati pred kraj. Sve u svemu dobro uloženih 400. Anal nudi 100 gore, ali nije me zanimao.
Kad si bio kod nje?ja ju nemogu dobit nikako
 
Koja je po vama najbolja cura sa plavog oglasnika?nije bitna cijena,koju napisete odem do nje i napisem recenziju.
 
Eto uspio dogovoriti kod ove
vidio sam da ste pisali već o njoj, pa sam je dogovorio i odradio. Visoka i vitka plavuša, lijepog lica, mačkastih očiju, cice silikoni malo čudne, ali ok. Higijena odlična, akcija super, oral, seksanje. Oral radi sve liže jaja, pak, stavlja ga cijelog u usta. Ne požuruje, akcija isto fina, ona nešto mrmlja i stenje baš napaljujuće, ali čini mi se glumljeno i profesionalno. Minus je što ju je teško dobit jer navodno nije stalno u Zg, a i računa vrijeme od ulaska pa malo počinje požurivati pred kraj. Sve u svemu dobro uloženih 400. Anal nudi 100 gore, ali nije me zanimao.
Potpisujem sve kaj Zvonac veli, bio dva puta kod nje u 9mj, jedina zamjerka je azurnost oko satnice, oba puta je bilo pola h kasnije od dogovorenoga. Koliko sam je ja skuzio na relaciji Rijeka - ZG je, pa kad nije u Zg ne javlja se…
 
leona je skroz dobra, navodno je prije bolje izgledala, sad je mršavija, problem ju je dobit jer rijetko uzima nove, a i u zgu je kad stavi oglas na po.
 
Bok ekipa, na forumu sam godinu dana ali jbg nisam stizao baš objavljivati jer nisam baš previše bio u ZG. Sad sam više tu pa evo mojih malo recenzija(vjervanto neću obuhvatiti sve jer ih nisam našao na PO);

Kod ove sam bio dok je bila u strojarskoj ulici, bila je relativno nova ali standardno luda. Tijelu nemam prigovora, nije debela malo veća guza ali zato sisa bomba. Akcija kreće bzvz kao neka masaža ali ni blizu masaže i onda okret BJ koji nije loš s pogledom i rukama na onim sisama. Istovar malo na sise malo na usta nije se bunila ispalo malo smiješno.300kn

Ova je tada bila na Krugama, ima kratku kosu stan je bio ok, malo je niža i veća guza sise male. Masaža čak i ok, nekako napaljujuća, okret i BJ koji je ok moram priznati. Svršavanje u usta.300kn

Ovdje sam otišao najviše zbog sise, i onda možda malo razočarenje. Dogovor lagan, blizu autobusnog, parkinga ni za lijeka ali uspio nekak. Ona vitka,sisa ogromna ali nekako vise previše. Masaža ok okret i ručni koji je dobar s prstom u pici. Navodno može više ali nisam bio zainteresiran.300kn

Ako se ne varam kod ove sam bio prije nego je bila na tv-u. Dogovor lagan,prošeta te do susjednog ulaza i onda kaže pravi,tad sam došao prenapaljen. Dogovorio kao više od masaže za 400kn. Prvo malo masirala onda okret i BJ koji je onak,izgledala malo gadljivo pa sam joj u usta svršio. Sjeli na fotelju bzvz pričali,gdje se ona samo ustala i naguzila, osjetio sam da je šupak vlažan pa ga tam stavio nije se bunila kad se okrenula na leđa stavio u picu(malo je šira),završio oralno isto u usta.

Kod ove slučajno otišao,zamijenio je s drugom Marinom.Premršava za moj ukus ali oralica koju sam uzeo je bila dobra. Istovar u usta.200kn.

Naša Sandra,vjerovatno sve znate ali evo još jednom. Oral koji je stvarno dobar(barem meni), uživi se i sluša,liže jaja,ide cijeli u usta. I naravno istovar u usta.200kn

Kod ove sam otišao jer se nijedna nije javljala, N.Z. blizu HG spota. Oglas nema veze s njom,starija je i jača ali nije debela.Sve je s kabanicom.Oral ok,naguzila se i idem ga stavit kad vidim da joj šupak zinuo,pitao za anal i nadoplata je 200.Nisam uzeo jer ne nosim više novca nego što mi treba.Uglavnom jedino zato sam se nje sjetio.300kn

Ova je ako se dobro sjećam bila u Lastovskoj. Dog relativno lagan,ona u pravom smislu MILF. Plava kosa,vitka,simpa lice,kao neka zgodna susjeda koju bi potrgali. Sve je s kabanicom al za nju to nije nikakva prepreka,oral jeben skoro me matirala u 2 min. Okrenuo ju u doggy i završio po dupetu.300kn

Kod ove sam bio dva puta,drugi put slučajno jer nisam znao da je to ona. Oba puta bilo slično. Oral bez koji fkt ok, osjetiš jezik po glaviću,fino uvlači. Sex ok,nije široka i svršavanje po dupetu.300kn

Ova je u Nehajskoj blizu policije,jedan od ulaza blizu birca. Zgodna plavuša,faca tak tak.Pušenje jebeno,uvlači,liže sve.Dok ga je pljugala otišao je prst u dupe što me još više napalilo jer ga je dupe progutalo...Okret u doggy,udarao neko vrijeme onda legao i oral do kraja,istovar u usta.400kn

Vidim da u zadnje vrijeme pitate za ovu pa evo. Na branimirovoj kod spara. Plavuša,ima tu neku simpatičnu facu,oral bez koji je dobar.Trpa ga u usta ko da sutra ne postoji. malo udaranja i završetak po dupetu,neda u usta jer joj se gadi...haha
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh