ZAGREB - Iskustva & recenzije

Molim malu pomoć. Dogovorio sam sa curom Classis lady iz oglasnika. Vidim da je u novoj galeriji. Jednom sam tamo bio prije 3 god i nije bilo loše. Zna li netko nešto o njoj. Sutra u 5 tamo idem pa da znam sto me čeka 😂
 
Dok sam tu da napise i ja neku recenziju bio sa Sarom, ne vjerujem da su joj godine tocne(44), mislim da ima preko 55, oral bez, sex sa, pozuruje, fotke mozda jesu njene ali sa filterima, uzivo je skroz drugacija, u stiklama i ne zna da ide hahahha, ja sam se smijao kad sam usao… svakako za ne ponovit i ko moze da ne ode probati… Nadam se da cu nekom bit od pomoci…
 
Aleksandra , Nova Galerija . Ukucaj u tražilicu . Uglavnom Milf cca 50 god , dobro se drži , ali usluga je odavno losa . Prije 10-15 godina je bila bomba od žene , sada ne preporučujem ne zbog izgleda već zbog lose usluge . Fizički izgled bez obzira na godine je još uvijek jako dobar i za one Suncice i Sare , Brinete , ova je premija .
 
  • Like
reagiranja: one
Dok sam tu da napise i ja neku recenziju bio sa Sarom, ne vjerujem da su joj godine tocne(44), mislim da ima preko 55, oral bez, sex sa, pozuruje, fotke mozda jesu njene ali sa filterima, uzivo je skroz drugacija, u stiklama i ne zna da ide hahahha, ja sam se smijao kad sam usao… svakako za ne ponovit i ko moze da ne ode probati… Nadam se da cu nekom bit od pomoci…
Ova Sara već polako ulazi u kategoriju Gilf , jako lose . Nije mi jasno da to netko može hvaliti. Ona bi trebala cijenu korigirati na 50% od sadašnje da bi to bilo realno . Ukratko , stari Babac koji već ulazi u 60-te.
 
  • Like
reagiranja: one

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh