ZAGREB - Iskustva & recenzije

Inače za nas koji nismo pokemon majstori, s EGE preporučaš independent, verified, with reviews?
A gle, ja sam sad ove dve marno koje su verificirane, ova Olga nije verificirana i nije preko agencije, pa me jebala.

Tako da bi rekao da je najsigurnije verificirana pod broj jedan, a drugo agencija vise manje.

Nekako mislim sa se s ovima koje nisu preko agencije, može lakše dogovoriti, pogotovo van ove klasike sto navedu da nude…
 

Valjda najnepristojnije javljanje kurve na telefon ikad. Po glasu nema nikakve sanse da ima 20, po meni minimalno 35. Nakon toga nisam imao zeluca uopce nastaviti razgovor. Jedino ako netko ovdje potvrdi da je mlađa?
 
Ta ima dva oglasa, na jednom ima 20god na drugom 25 a u stvarnosti valjda vise od 35 bahato i neodgovorno, meni rekla da radi do ponoci , zovem oko 20 h pa veli nista sad tek iz ponoci,!! Bahato i nezaiteresirano
 

Pozdrav, zna li netko nešto o ovoj? Čini mi se nova
Čini ti se? Hajde, kad se tebi čini, onda to već nešto znači u kozmosu. Ženska je inicijalno kao tražila grupnjak, bilo bi lijepo da netko iskreno napiše je li se to ikada dogodilo. Meni je pričala bajke da slaže ekipe po godinama, a kad je došla noć da bude grupnjak, ili ga je ona otkazala ili se nije dovoljno frajera pojavilo. Sad kao ide na solo, ali mislim da curka ima jako bujnu maštu...iako na telefon zvuči jako prijateljski, barem u početku
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh