ZAGREB - Iskustva & recenzije

@Ivanzgodni24
Hvala ti na detaljnoj recenziji.

Po tome što čitam između redova ja nebi kod te Eve išao, zato jer sere ovo sim to ovo ne i tako dalje. Drugim riječima: nije zainteresirana niti motivirana pružiti "pristojnu" uslugu, ali je motivirana uzeti debele pare za brzi "ficki-ficki" (kako se u Njemačkoj kaže), i spidiriti mušteriju van.

Za mene je tvoja recenzija upozorenje. THX!
a gle, može se i tako shvatit, definitivno je da su to kurvanjska posla, ali znaš kako se kaže, ne jebe lep, nego uporan, tako da i ti malo svoju priču i dobiješ na kraju ono po što si i došao :D
 
Evo, ja sam danas bio kod nje: https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/halo-dragi-oglas-4613376
I mogu reći da mi je bilo jako dobro, unatoč lošim recenzijama koje sam pročitao, i sigurno ću ponovno otići kod nje
Kao prvo dogovor je bio jako jednostavan, zvao sam ju ujutro, rekao sam da ću doći nakon posla
I zovem ju nakon posla, dala mi adresu, došao sam kod nje, bez problema i kompliciranja
Prostor je na super lokaciji, pristupačno
Prostor je ok, nije Sheraton, ali ima sve kaj treba imati
Cura je draga i simpatična, dašak svježine kraj svih nadrkanih i bahatih kakvih sve možete naći u ovom poslu
Ima 22 godine, stvarnih 22 godine, vidi se da je mlada i slatka
Jedino kaj je većina članova foruma naviknula na jebanje baba od 60ak godina, a na oglasima im već 10 godina piše da imaju 38
Uglavnom, cura je draga, simpatična i pristupačna, guza dobra, sise dobre, faca slatka
Nakon tuširanja, akcija
Pušenje je bilo dosta dobro
Kaj se seksa tiče, sugerirala je doggy kako i piše u ranijoj recenziji, ali predložio da me jaše i prijedlog je prihvatila bez problema
Sexy je i hot, nije me dugo jahala, jako me napalila, svršio sam brzo i puno
Nadam se da će drugi tjedan plaća pa idem opet do nje
Pod kojim sada imenom radi ako zna netko,i dali je u ponudi još..
 
ne jebe lep, nego uporan
Ja sam prestar za takve pizdarije! Ili cura HOČE nuditi poštenu kvalitetu usluge, ili neka si traži drugi posao! Plaćam masne pare pa zato i očekujem da mi odrati fenomenalnu iluziju. Barem ženama to ništa nije novo ili da bi se sada morale ekstra savijati da,odglume nešto.

Da ja imam takvo ponašanje prema mojim komitentima, već bi dobio odavo po pizdi, tj. otkaz!
 
Evo par kratkih recenzija:


Njene su slike i realne godine. Inače se zove Pamela na oglasniku ako se ne varam.
Prostor je kod Holdinga na Vukovarskoj (barem je bio zadnji put kad sam bio prije 3mj).
Prdara je bomba, sise malo manje ali lijepog oblika. Tijelo je skroz zadovoljavajuće.
Obavezno tuširanje prije. Malo zajebava prilikom dolaska na lokaciju i navodi gdje trebaš krenuti itd. ali to je zato da te može vidjeti kroz prozor kak izgledaš jer se kak ti ne jebe sa svakim itd. (barem tako kaže).

Sve u svemu usluga je solidna. Kabnica prisutna u svim elementima.
30 min klasika 400 kn.


Realne slike i godine.
Faca malo u kurcu, sise minijaturne ali ko voli mršave pume bude se pronašao.
Pljuganje bez, udaranje sa kurtonom. Svršavanje u usta može. Pušenje izvrsno.
Dok drka/puši krene i lizat pak bez pitanja, pa ako nekog pali...
Uvijek pita za godine jer kao jebe se samo sa mlađima od 45 god kak i piše u oglasu.

Ocjena 6.5/10 zato što se trudi, komunicira i opuštena je atmosfera.

30 min klasika 400 kn.


Došao do Nove galerije i poljubio vrata.. kurva (vjerojatno ih je 10 bookirala u isto vrijeme)
Vidim da nije nešto al budem jednom otišao.

30 min klasika 400 kn


Nova Galerija. Nisu njene slike.
Dogovor jednostavan. Solidna plavuša u kasnim 30-im.
Pušenje dobro, karanje iznenađujuće dobro. Jedino me iznerviralo što joj nemreš raširit malo jače noge jer ju kao boli kad ju se nabija itd.

Pljuganje bez, karanje sa kurtiem,

30 min klasika 400 kn


Zapruđe (zgrada kod ljekarne). Mislim da su njene slike.
Užas. Baba cca. 6 banki. Stan iz 45'.
Uletio u nju samo da izbacim sjeme jer nisam mogao izdržati. Inače sve na finjaka.. trudi se, ne požuruje, svršavanje može gdje treba. Pljuganje i karanje sa kabanjerosom.
Zaobići u širokom luku.

30 min klasika 250 kn


Selska (blizu raskrižja sa Zagorskom)

Užas. Dvije polu-babe cca. 45-50 god. Stan još gori od njih. Nisu njihove slike.
Prvo ti jedna pljuga dok se druga dira po pički, onda ju malo karaš itd.
Nakon toga ti druga zamjeni kurton pa ti malo pljuga pa malo nju karaš.
Sve u svemu, loše karanje, loše pljuganje i dajem ocjenu 2/10 samo zato što možeš na kraju dana
reć da si bio s dvije ženske osobe u istoj sobi.

30 min klasika 300 kn.


Remiza.
Ne znam što bi tu napisao. Ženska tak tak.. njene su slike.
Pušenje ofrlje, jebanje i aktivnost tak-tak ali komunikacija i atmosfera zadovoljavajuća.
Svejedno se ne bih vratio.

30 min klasika 400 kn.


Vrbik.

Užas, fuj.. niti pomišljati!
Baba 60+, neobrijana velika pička, debela, puna celulita.. ogavno.
S obzirom da sam već došao i tražila je 250kn za klasiku, na kraju mi ga je popušila
za 150kn i dao petama vjetra da to čim prije zaboravim.

-5/10


E sad molim malu vašu pomoć vezano za sljedeće:

Ova mala prek telefona ima identičan glas kao jedna od one dvije sa Kajzerice.
Da li je ta jedna od njih i da li je netko udarao to? Ako da, jel vrijedi i koliko cepa?


Jel ovo ičemu i koliko računa?

Hvala i LP
 
Evo par kratkih recenzija:


Realne slike i godine.
Faca malo u kurcu, sise minijaturne ali ko voli mršave pume bude se pronašao.
Pljuganje bez, udaranje sa kurtonom. Svršavanje u usta može. Pušenje izvrsno.
Dok drka/puši krene i lizat pak bez pitanja, pa ako nekog pali...
Uvijek pita za godine jer kao jebe se samo sa mlađima od 45 god kak i piše u oglasu.


Jel ovo ičemu i koliko računa?

Hvala i LP
Hvala na recenzijama.

Divim se ljudima koji su uspjeli dobiti crnu panteru. Ajde mi reci šta si ti morao napraviti? Mlađi sam od 45, ali me na telefonu zajebava. Ili se ne javi ili me vuče za nos. Pitam jeli mogu doči za pola sata, veli da, pa, kad navozem za pola sata, kada sam na lokaciji, ne javlja se.

A ova zadnja...

Ljudi, dajte se malo više potrudite i pokrenite tražilicu! Napisali smo ja i jedan kolega recenzije.
 
Sutra sam u Dubrovniku jel ima šta konkretno
Tema je recenzije ZAGREB. Koji ti je kurac? Ugasi korisnički račun molim te.

Evo par kratkih recenzija:


Njene su slike i realne godine. Inače se zove Pamela na oglasniku ako se ne varam.
Prostor je kod Holdinga na Vukovarskoj (barem je bio zadnji put kad sam bio prije 3mj).
Prdara je bomba, sise malo manje ali lijepog oblika. Tijelo je skroz zadovoljavajuće.
Obavezno tuširanje prije. Malo zajebava prilikom dolaska na lokaciju i navodi gdje trebaš krenuti itd. ali to je zato da te može vidjeti kroz prozor kak izgledaš jer se kak ti ne jebe sa svakim itd. (barem tako kaže).

Sve u svemu usluga je solidna. Kabnica prisutna u svim elementima.
30 min klasika 400 kn.


Realne slike i godine.
Faca malo u kurcu, sise minijaturne ali ko voli mršave pume bude se pronašao.
Pljuganje bez, udaranje sa kurtonom. Svršavanje u usta može. Pušenje izvrsno.
Dok drka/puši krene i lizat pak bez pitanja, pa ako nekog pali...
Uvijek pita za godine jer kao jebe se samo sa mlađima od 45 god kak i piše u oglasu.

Ocjena 6.5/10 zato što se trudi, komunicira i opuštena je atmosfera.

30 min klasika 400 kn.


Došao do Nove galerije i poljubio vrata.. kurva (vjerojatno ih je 10 bookirala u isto vrijeme)
Vidim da nije nešto al budem jednom otišao.

30 min klasika 400 kn


Nova Galerija. Nisu njene slike.
Dogovor jednostavan. Solidna plavuša u kasnim 30-im.
Pušenje dobro, karanje iznenađujuće dobro. Jedino me iznerviralo što joj nemreš raširit malo jače noge jer ju kao boli kad ju se nabija itd.

Pljuganje bez, karanje sa kurtiem,

30 min klasika 400 kn


Zapruđe (zgrada kod ljekarne). Mislim da su njene slike.
Užas. Baba cca. 6 banki. Stan iz 45'.
Uletio u nju samo da izbacim sjeme jer nisam mogao izdržati. Inače sve na finjaka.. trudi se, ne požuruje, svršavanje može gdje treba. Pljuganje i karanje sa kabanjerosom.
Zaobići u širokom luku.

30 min klasika 250 kn


Selska (blizu raskrižja sa Zagorskom)

Užas. Dvije polu-babe cca. 45-50 god. Stan još gori od njih. Nisu njihove slike.
Prvo ti jedna pljuga dok se druga dira po pički, onda ju malo karaš itd.
Nakon toga ti druga zamjeni kurton pa ti malo pljuga pa malo nju karaš.
Sve u svemu, loše karanje, loše pljuganje i dajem ocjenu 2/10 samo zato što možeš na kraju dana
reć da si bio s dvije ženske osobe u istoj sobi.

30 min klasika 300 kn.


Remiza.
Ne znam što bi tu napisao. Ženska tak tak.. njene su slike.
Pušenje ofrlje, jebanje i aktivnost tak-tak ali komunikacija i atmosfera zadovoljavajuća.
Svejedno se ne bih vratio.

30 min klasika 400 kn.


Vrbik.

Užas, fuj.. niti pomišljati!
Baba 60+, neobrijana velika pička, debela, puna celulita.. ogavno.
S obzirom da sam već došao i tražila je 250kn za klasiku, na kraju mi ga je popušila
za 150kn i dao petama vjetra da to čim prije zaboravim.

-5/10


E sad molim malu vašu pomoć vezano za sljedeće:

Ova mala prek telefona ima identičan glas kao jedna od one dvije sa Kajzerice.
Da li je ta jedna od njih i da li je netko udarao to? Ako da, jel vrijedi i koliko cepa?


Jel ovo ičemu i koliko računa?

Hvala i LP
Ova predzadnja ćao... ako se ne varam njoj sam se okrenuo. Ne sjećam se detalja, ali mislim da sam se okrenuo jer je bila starija nego što piše i bila mi je ružna. Ali nije prostor bio na Kajzerici. Nemoj me držat za riječ ali mislim da je bio Novi Zagreb negdje.
 
Hvala na recenzijama.

Divim se ljudima koji su uspjeli dobiti crnu panteru. Ajde mi reci šta si ti morao napraviti? Mlađi sam od 45, ali me na telefonu zajebava. Ili se ne javi ili me vuče za nos. Pitam jeli mogu doči za pola sata, veli da, pa, kad navozem za pola sata, kada sam na lokaciji, ne javlja se.

A ova zadnja...

Ljudi, dajte se malo više potrudite i pokrenite tražilicu! Napisali smo ja i jedan kolega recenzije.
Prvo sto sam napravio je okrenuo trazilicu sa foruma i jos dodatni pokusao preko googla da pretrazuje forum vise puta ali nikako da nadjem. Ne bih pitao bez da nisam probao.
No dobro.. ici cu stranicu po stranicu pa cu naci.

Sto ce tice pume, nisam nis posebno napravio. Nazvao, dogovorio, kapnuo i otisao doma. Nikakve komplikacije
Jedino sam joj drugi put rekao da smo vec ranije suradjivali i da bi dosao ponovo.
 
Prvo sto sam napravio je okrenuo trazilicu sa foruma i jos dodatni pokusao preko googla da pretrazuje forum vise puta ali nikako da nadjem. Ne bih pitao bez da nisam probao.
No dobro.. ici cu stranicu po stranicu pa cu naci.

Sto ce tice pume, nisam nis posebno napravio. Nazvao, dogovorio, kapnuo i otisao doma. Nikakve komplikacije
Jedino sam joj drugi put rekao da smo vec ranije suradjivali i da bi dosao ponovo.
Prijatelju, onda idi ta tečaj za it! ;-)

Ako samo ubaciš zadnja četri broja telefona u tražilicu, dobivaš tri rezultata, a jedan je recenzija od mene.
 

Bok ekipa,bio kod Kim nedavno.Dogovor lagan, lokacija NZ apartman lijepo sređen. Ona je malo jača nije pretjerano, baš onak popunjena i čvrsta. Došao otuširan pa sam se samo malo osvježio pod tušem kod nje. Lagano na krevet i ona preuzima inicijativu. Oral nije loš,koristi ona i jezik i sve ali nekak mehanički,mogla ga je pušit brijem sat vremena i nebi svršio(ali da me krivo ne shvatite nije bio loš). Onda gumica i ona na leđa i što je super dosta je uska tako da je to bio vrhunac dolaska. Malo udarao u misionarskom i skužio da sam blizu i okrenem ju u doggy i udarao malo jače i završio po dupetu. Sve u svemu ok iskustvo,ona je opuštena i dosta priča tak da nema neugodne tišine.400.
Ide ljubljenje?
 
Evo par kratkih recenzija:


Njene su slike i realne godine. Inače se zove Pamela na oglasniku ako se ne varam.
Prostor je kod Holdinga na Vukovarskoj (barem je bio zadnji put kad sam bio prije 3mj).
Prdara je bomba, sise malo manje ali lijepog oblika. Tijelo je skroz zadovoljavajuće.
Obavezno tuširanje prije. Malo zajebava prilikom dolaska na lokaciju i navodi gdje trebaš krenuti itd. ali to je zato da te može vidjeti kroz prozor kak izgledaš jer se kak ti ne jebe sa svakim itd. (barem tako kaže).

Sve u svemu usluga je solidna. Kabnica prisutna u svim elementima.
30 min klasika 400 kn.


Realne slike i godine.
Faca malo u kurcu, sise minijaturne ali ko voli mršave pume bude se pronašao.
Pljuganje bez, udaranje sa kurtonom. Svršavanje u usta može. Pušenje izvrsno.
Dok drka/puši krene i lizat pak bez pitanja, pa ako nekog pali...
Uvijek pita za godine jer kao jebe se samo sa mlađima od 45 god kak i piše u oglasu.

Ocjena 6.5/10 zato što se trudi, komunicira i opuštena je atmosfera.

30 min klasika 400 kn.


Došao do Nove galerije i poljubio vrata.. kurva (vjerojatno ih je 10 bookirala u isto vrijeme)
Vidim da nije nešto al budem jednom otišao.

30 min klasika 400 kn


Nova Galerija. Nisu njene slike.
Dogovor jednostavan. Solidna plavuša u kasnim 30-im.
Pušenje dobro, karanje iznenađujuće dobro. Jedino me iznerviralo što joj nemreš raširit malo jače noge jer ju kao boli kad ju se nabija itd.

Pljuganje bez, karanje sa kurtiem,

30 min klasika 400 kn


Zapruđe (zgrada kod ljekarne). Mislim da su njene slike.
Užas. Baba cca. 6 banki. Stan iz 45'.
Uletio u nju samo da izbacim sjeme jer nisam mogao izdržati. Inače sve na finjaka.. trudi se, ne požuruje, svršavanje može gdje treba. Pljuganje i karanje sa kabanjerosom.
Zaobići u širokom luku.

30 min klasika 250 kn


Selska (blizu raskrižja sa Zagorskom)

Užas. Dvije polu-babe cca. 45-50 god. Stan još gori od njih. Nisu njihove slike.
Prvo ti jedna pljuga dok se druga dira po pički, onda ju malo karaš itd.
Nakon toga ti druga zamjeni kurton pa ti malo pljuga pa malo nju karaš.
Sve u svemu, loše karanje, loše pljuganje i dajem ocjenu 2/10 samo zato što možeš na kraju dana
reć da si bio s dvije ženske osobe u istoj sobi.

30 min klasika 300 kn.


Remiza.
Ne znam što bi tu napisao. Ženska tak tak.. njene su slike.
Pušenje ofrlje, jebanje i aktivnost tak-tak ali komunikacija i atmosfera zadovoljavajuća.
Svejedno se ne bih vratio.

30 min klasika 400 kn.


Vrbik.

Užas, fuj.. niti pomišljati!
Baba 60+, neobrijana velika pička, debela, puna celulita.. ogavno.
S obzirom da sam već došao i tražila je 250kn za klasiku, na kraju mi ga je popušila
za 150kn i dao petama vjetra da to čim prije zaboravim.

-5/10


E sad molim malu vašu pomoć vezano za sljedeće:

Ova mala prek telefona ima identičan glas kao jedna od one dvije sa Kajzerice.
Da li je ta jedna od njih i da li je netko udarao to? Ako da, jel vrijedi i koliko cepa?


Jel ovo ičemu i koliko računa?

Hvala i LP
edita pisao sam o njoj prije par dana 500/1000 ne vrijedi te novce cura u kasnim tridesetim
puši bez ali ono neda joj se dugo sex sa ljubi se može svršavanje po licu
neću ponovo kod nje
 
Od ove agencije mi je ostala još ova Dolly da probam, jer logično, moraš skupit sve, tako da to kontam otići idući vikend, jbg već sam se naviko da kurca engleski ne znaju, pa ću malo kroz tjedan probat neku spansku rijec naucit.
Inače za nas koji nismo pokemon majstori, s EGE preporučaš independent, verified, with reviews?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh