ZAGREB - Iskustva & recenzije

Ekipa je li ko bija sa mladom plavom curom iz Samobora,mislim da nije imala oglas nigdi,ako je ko bija i pretpostavlja da zna o kome se radi nek se javi u pp
Pozdrav....dal mozda znas koja je to i ako imas kakav kontakt bio bi zahvalan
Dolazim cesto u Samobor pa da ostavim svoj utisak ovdje....a dami otisak😄😄😄
Moze odg i u pp ako nezelis tu
Hvala
 

Pola sata 350 kn
Kod dogovora, malo zavlačila, kasnila, ali na kraju smo se ipak našli. Stan je u Veslačkoj, uredan i čist. Tuširanje prije, plahtu stavlja čistu, ručnik čist.
Solidno pušenje bez kurtona, ne požuruje. Liže i jaja i šupak. Kaj se izgleda tiče, tko voli deblje, uživat će. Sise velike, vise, trbuh mlohav ali je zato dupe veliko i čvrsto. Faca može proć. Sex odrađuje. Pička uska.
Sve u svemu, nije loše, ali neću ponovit.


Pola sata 350 kn
Kod dogovora, malo zavlačila, kasnila, ali na kraju smo se ipak našli. Stan je u Veslačkoj, uredan i čist. Tuširanje prije, plahtu stavlja čistu, ručnik čist.
Solidno pušenje bez kurtona, ne požuruje. Liže i jaja i šupak. Kaj se izgleda tiče, tko voli deblje, uživat će. Sise velike, vise, trbuh mlohav ali je zato dupe veliko i čvrsto. Faca može proć. Sex odrađuje. Pička uska.
Sve u svemu, nije loše, ali neću ponovit.
Bio kod Erotik djevojka.
Sve dobro opisano, tko voli deblje žene uske pice i higijenu.
Lizanje šupka keže da nikad nije ni nudila ni radila. Da se ne nadamo.
 
odeš malo uspinjačom do gornjeg grada, pa kroz basaričekovu sve do cmroka..spustiš se na ksaver, malo tamo zujiš pa dolje do ribnjaka..nekad je bio hamham u draškovićevoj, sad moraš imat faks da znaš koja je klopa in...trg burze ti je tu...pa sjedneš na 12icu do tehničkog, pogledaš teslu (jbga nemamo vodeni svijet, nema morskog psa)...bojim se da ti je vikend za zg puno, nemaš više ništa za opuštanje...i nemoj puno pričati, sudeći po tvojoj spiki moglo bi bit po piksi ak naletiš na krive
Pantomima onda 🤣
 
Pozz, jel moze preporuka za danas jel stignem i s kojom mogu brzo lako dogovoriti na zapad Zg, mlađe komplet
Edita (Antunović, vlastito dobro iskustvo; PO "NovaCura") ili Luciferka ("DeVille", isto Antunović). DeVille me zajebala zbog termina, ja bio kod tog centra, a ona narući drugoga "stalnog". DeVille ima isto dobre recenzije. Radi od poslijepodne pa na dalje.

NE ZABORAVI NAPISATI RECENZIJU! Inaće te stavim na "ignore" i nema više preporuka.
 
Edita (Antunović, vlastito dobro iskustvo; PO "NovaCura") ili Luciferka ("DeVille", isto Antunović). DeVille me zajebala zbog termina, ja bio kod tog centra, a ona narući drugoga "stalnog". DeVille ima isto dobre recenzije. Radi od poslijepodne pa na dalje.

NE ZABORAVI NAPISATI RECENZIJU! Inaće te stavim na "ignore" i nema više preporuka.
Hahahaha kod Deville sam bio vec, za drugu cu provjeriti i napisati nadam se pozitivno, hvala ti pino
 
Hahahaha kod Deville sam bio vec, za drugu cu provjeriti i napisati nadam se pozitivno, hvala ti pino
Na PSTu kod Edite mi je rekla, da više voli muškarce koji su aktivniji, nego ljenćuge koje se legnu i daju si odraditi makar zna odratiti. Zamisli si kalo lava, koji zgrabi lavicu i pokara ju. Nije devotna, ali uživa kad ju se "uzme".
Oglas je aktivan, pa bi trebala raditi.

Sretno!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh