ZAGREB - Iskustva & recenzije



Ja kao veliki ljubitelj starijih, milf pa i gilf preporučujem da ne idete. 400 kn oral i sex

Izbjegavati oglas, ja ne bih ponovio ni da je besplatno. Malo oral s gumicom od crne i sex, pa s lucijom ostalo. Doček je prihvatljiv. Ja sam unatoč nekim lošim recenzijama išao jer sam mislio da su milf i morao sam probati, ali ne bih ponovio. Obje su deblje iako lucija ima ok guzu za te godine. Prije bih rekao da su gilf, ali uglavnom, ne idite. Moje prvo iskustvo, natego sam ga jedno 12 h prije, ali sam došao napaljen jer sam malo idealizirao cijelu tu priču plus prvi put ću biti sa starom ženom. Riješio obje i na kraju sam skinuo gumicu i svršio po njoj, drugačije ne bih mogao svršit koliko mi je pao moral poslije.

Idući put biram pravu milfaru ili neku koja sigurno vrijedi, slobodno preporučite neku milf koja se stvarno trudi...

Potpisujem,
jedna se davno solo reklamirala (radila je na savici, pa potom na trešnjevci), prostor neuredam, prašnjav, neopran 100 godina,
a baba i sada i onda ima 10 oglasa po PO uvijek aktivnih.
Danas bih se digo i otišao, onda sam nešto na silu odradio,,,
Izbjegavati
 
Pozdrav ekipo,
prije par dana bio kod Dea Siget, citajuci recenzije isao provjeriti.
Docekala me gola, kad sam je vidio mislio odustati ali ajde nisam bas takav haha.
Masaza je jako dobra, ali njen izgled nije bas nesto.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh