ZAGREB - Iskustva & recenzije

bijednik siromašni od admina je obrisao post jer kao spamam. a ovaj mperksi pita da mu se preporuči nešto za opuštanje u zg - ovdje na forumu koji ima bezbroj recenzija, rasprava, moguće je naći recenziju za transeksualnog mrava u kustošiji koji u samostojećima škaklja jaja...ajde bijedo od adima kad si već obrisao post koji je nasmijao nekoliko članova budi podjednaki bijednik pa mi obriši profil i učini mi uslugu. nemoj me privremeno banira nego - OBRIŠI PROFIL SMRADU
I ja san se nasmija. Ne znan zasto brise 🤦
Znan da ima brutalno puno recenzija, mislija san porukon skratit citanje istih 🤣
 
Pozdrav, evo član sam već jako dugo bez i jedne recenzije. Pa da promijenimo to. Bio sinoć kod Sabrine:


Znaci jako lose, prvo se čuo tamo s pimpom ili tko god da je, dogovor oko ponoći Ilica 82.
Došli frend i ja, jer je on išao kod druge neke na istoj lokaciji.
Smrzavamo se mi tako, ona traži jebenu sliku nas dvojice, pa sliku para, pa njegov broj radi “verifikacije”.
Nakon sto je sve “odobreno”, kažu nam koji kat i stan.
Mi gore, ova moja Sabrina ne da ne izgleda ko na slikama, mislim to je ona, ali isfotosopirana na max.
Drugo, nije jebena Ruskinja, nego iz španjolske, beknut engleski ne zna tako da je sve išlo preko jebenog Google translatora.
Pitam jel može analno, jok kaže. Jel može pusenje bez kondoma, kaže može doplata 100€, reko ni da si kraljica pušenja.
Reko aj skidaj se idemo se otuširat, kaže no no extra. Ja reko šta extra vadim mobitel ovaj pimp šta je poslao slike dostupnih i šta rade piše tuširanje zajedno. Ajde kao može. Skida se fulja, sise 3 ali ono malo vise, guzice bez, ravna. Ja već kunem u sebi.
Aj odemo se otuširat, legnemo, drka prvo malo ovo ono, stavi kurton, ide pusit, ja pokazujem rukom kao da dublje, kao ne može pokazuje na grlo, a od pimpa šta je poslao pisalo i deep throat. Mislim si ja vec jebem ti majku kaj mi je ovo trebalo bolje da sam nekoj klinki od 20 godina na ulici uletio i dao 100€ bolje bi se potrudila. Ja iznerviran pokazujem da ide na mene, sjedne ona tu nešto kao malo ovo ono, okrenem ju ja na misionarski, i hoće joj noge raširit, ona kao “no fleksibil”, reko jebem ti majku u picku šta možeš. Tu ja nekako nabrzinu odradim svoje. Odem se otuširat ponovno i izvalim se, reko da se malo opustim pa još jednom, ona tamo nešto na Španski kenja ja je ništa ne razumijem, pa onda opet na Google piše i pokazuje. Mislim si koji mi je ovo kurac trebalo. Prođe tipa 5-6min reko ajde još jednom, drka ona, ja razmišljam o nekim fuljama sto sam vidio u izlasku tu noć da mi se digne, nekako se digne, ja pokazujem nek se naguzi, okrene se ona i ja taslacim jedno 15-20min ali nema boga da svršim, a vrijeme ide kraju. Iznerviran onako izvadim ga pokazujem joj rukama da ništa od ovoga, skinem kurton odem se otuširat i paljba van.
S time da je u tih sat vremena par puta rekla “ah” i u pozadini na telki jebena “La casa de papel” cijelo vrijeme na spanski.

Dakle da sumiramo, bolje da sam bacio te pare nego sto sam njoj dao, nikako se ne isplati. Dao bi joj 200-300kn max!
 
I ja san se nasmija. Ne znan zasto brise 🤦
Znan da ima brutalno puno recenzija, mislija san porukon skratit citanje istih 🤣
zato što je kompleksaš kojeg sam na jednoj drugoj temi ubio u tri poteza (tko mu je kriv kad se bode s rogatim), pa onda koristi jebenu 'moć' da briše postove. umjesto da mi da medalju jer uopće prospem koji biser ovdje...ali, nolite dare sanctum canibus....
i kao dokaz da je obična šuga - još mi nije obrisao profil
a tebi oldie tnx, ima još ok ljudi ovdje/u svijetu
 
bio danas kod edite u novoj galeriji i to po drugi puta već
uzeo pola sata za 500 cura je ok mazi se i ljubi oral bez sex sa dopustila mi svršavanje po licu i u usta dns mi se skinula do kraja ima dosta tetovaža po sebi manje sise i jako smežuran trbuh nezz od ćega eto to mi se baš nije dopalo kod nje tako da više neću ići k njoj
ona ne dogovara susret nego neka ženska posrednica...i to mi se ne sviđa baš
 
bio danas kod edite u novoj galeriji i to po drugi puta već
uzeo pola sata za 500 cura je ok mazi se i ljubi oral bez sex sa dopustila mi svršavanje po licu i u usta dns mi se skinula do kraja ima dosta tetovaža po sebi manje sise i jako smežuran trbuh nezz od ćega eto to mi se baš nije dopalo kod nje tako da više neću ići k njoj
ona ne dogovara susret nego neka ženska posrednica...i to mi se ne sviđa baš
Ja onda odustajem od odlaska k njoj. Jučer sam htio otići
 
bio danas kod edite u novoj galeriji i to po drugi puta već
uzeo pola sata za 500 cura je ok mazi se i ljubi oral bez sex sa dopustila mi svršavanje po licu i u usta dns mi se skinula do kraja ima dosta tetovaža po sebi manje sise i jako smežuran trbuh nezz od ćega eto to mi se baš nije dopalo kod nje tako da više neću ići k njoj
ona ne dogovara susret nego neka ženska posrednica...i to mi se ne sviđa baš
Napisao sam, da je porodila. To ti je od toga. Ali rekla mi da si to hoće srediti, kao i cice. Makar mi cice poslije poroda izgledaju u redu. Ne vise, a niti bradavice nisu deformirane.

Moj dogovor je bio direktno s njom. Malo me ćudi...

Za mene je "sigurna klupa", ali pošto uzima 1000kn po satu ću ju samo onda posjetiti, ako nema druge ponude, a jaja se moraju isprazniti.
 
Napisao sam, da je porodila. To ti je od toga. Ali rekla mi da si to hoće srediti, kao i cice. Makar mi cice poslije poroda izgledaju u redu. Ne vise, a niti bradavice nisu deformirane.

Moj dogovor je bio direktno s njom. Malo me ćudi...

Za mene je "sigurna klupa", ali pošto uzima 1000kn po satu ću ju samo onda posjetiti, ako nema druge ponude, a jaja se moraju isprazniti.
E, cijenim i tebe i tvoje recenzije. Zaista ti hvala. Ali tvoje č i ć... rađe napiši sa c, ovak bode u oči. Nemoj se ljutit car si ali piši "malo me cudi" bolje će bit. Živio. Sry popio sam previše pa serem
 
Pozdrav,

s obzirom da sam u petak pojeo govno, ja tako iznerviran jučer cijeli dan razmišljam kako treba ići na popravni, logično.
Počnem ja zvat s plavog brojeve, imao sam neke i u imeniku spremljene za poslje, nazvao sam valjda 100 brojeva nitko ni da se javi. Reko ništa, ajmo na ege.

Prvu s kojom sam pokušao dogovoriti, Olga:


reko idem se iživit malo, pošaljem ja poruku, javi mi se nakon sat.
Ja reko to je to, daj adresu i kad si slobodna.
Kad ona mene na neke linkove šalje na neke dejting stranice kurac palac da se registriram da ovo da ono ja majmun pokušavam, naravno bezuspješno jer je to neko sranje teže.

Ništa reko idem se javiti agenciji kod koje sam bio u petak, izrazit svoje nezadovoljstvo i pitat jel imaju koju drugu ali malo ozbiljniju.

I tako oni meni predlože onu koju je frend jebo, ja reko vidio sam je u petak, nije mi napeta, a i on je jebo, pa je to koda sam i ja, reko imaš kaj još.
Šalje on Dolly:


reko može, daj adresu, da on adresu ja reko u 9 sam tamo.
Kad javlja se centrala za 5-6min, kao Dolly ima mengu, da li mogu kod Eve:


reko može ljubi te brat, pošalje lokaciju, kao fazon 9, reko top.

Dođem ja na lokaciju, kucam poruku reko tu sam, daj daljne upute za kovčeg s blagom.
Kaže meni centrala za 10 min, ja reko opet me jebeš, ali ajde, odo popit pivo.

Pijem ja tako, neke 3 kurabe sjede ispred mene i pričaju o nekom liku koji drka na drvo, mislim si ja, da li da vama uletim na keca ponudim svakoj po 100 za neko blago ponižavanje, ništa ekstremno, kad šalje centrala da je Eva spremna i šalje video kako da dođem do kovčega s blagom.

Eksam ja ono pivo i letim, došo tamo otvara Evica, ja odmah s vrata vidim ok, ovo je već malo bolja priča, to je ta pička s linka, doduše na oglasu je našminkana u fullu, pa je evidentna razlika, ali to je to.
Ulazim ja i odmah s vrata do you speak english, ova naravno pokazuje prstom kao malo, reko jebem ti majku u pičku, valja učit španski, iako na oglasu piše ukrajinka, ukrajinu valjda na karti ne zna pokazat.

Ajde sjednem ja, raskomotim se, vidim ona je malo raspoloženija od ove u petak, kenja nešto na spanski, pa malo google translate i sad kao pita koliko, sat, ja reko dada, viče pare.
Izvadim ja 1500, ona kao fazon 200e je 1600, reko šinjorina u petak sam bio i 1500 sam dao, stavi ona pare na stol i slika kao valjda za centralu jel može, i centrala odgovara valjda može.

Pitam ja kaj si sama tu ili kaj, jer vidim imaju 2 sobe, viče ona sama je, ja reko ajde barem neki kurac, jer u petak su na drugoj lokaciji bile 4 sobe i ova Sabrina kad smo ušli viče nama šššš jer valjda ima još neko od kud znam.

Reko di je tuš, pokaže ona, ja se blago rashladim i dolazim u tu prvu sobu (u toj se valjda jebe, a u drugoj spava).

Ona kao da legnem na krevet, ja se izvalim i sad ona lagano neka muzikica, skida se, pjevuši.
Sad briše ona meni kurac vlažnim maramicama, ja gledam šta radi kurvetina glupa, pa sam se opro (jer sam imo mindset kao u petak da će pušit s kondomom), kad vidi ti evica obriše kurac i počne pušit bez kondoma, reko alal ti vera, valjda centrala rekla da sam stara klijentela, al nezadovoljna, pa da se potrudi, mislim si ja da bi reč reko.

Pušenje ok, jbg ne može isto duboko, ali trudi se, pa za trud +3.
Nakon pušinga, stavlja kondom i sjeda na mene, ali ima tu priču, trudi se, uvija, stenje, full priča, 300% bolja nego ona Sabrina.

Malo se mi tako jebuckamo, okrenem je na misijonare, udaram ona surađuje, malo za vrat, malo za sise koje su trojka dobra, stoje, ne žali se ništa reko top. Okrenem je s guza, udaram po šupku ona kao ah malo da boli, ja reko dobro aj pomalo, tako tu još apar minuta i okrenem je nazad na misionare.
Udaram ja, ona vidim hoće da svršim ja odgađam reko pomalo pomalo, ona kao no baby kurac parac.
Ja vičem ok, ali two times pokazujem prstima kao jer kurca ne konta ona američki, ona kao noo, mislim si ja kurac moj no i svršim ja tu vadim ga van i reko idem se otuširat, ona kao ok ok.

Vraćam se ja, reko šta jel pušiš ti, kao jok, pita kao da li ja, ja reko nego, mogu tu zapalit, ona više u kuhinji, odem ja zapalim jednu, popijem malo vode da se dobijem.

Vraćam se ja, pokazujem kao drugi put, ona kao nećka se i sad šalje valjda centrali.
I ovi su joj valjda rekli da može, jer pimp kad šalje slike fino piše 2 puta u sat za te pare.
I sad ona meni na google translate ili da idem odmah ili u 10 i 15 kao, ja je gledam kaj je s glavom, reko u 10 i 15 i pokazujem nek ide nazad pušit.

Ajde opet ona puši puši, ja joj spuštam glavu na jaja, hoće i jaja lizat. Opet kondom, opet sve poze s time da sam tu morao malo agresivnije da bi uspio svršit. Završim to, otuširam se, vičem ja njoj da bi trebala naučit engleski, da bi bilo lakše, ona kao da je svjesna (mislim si ja, kurac ćeš ti moj išta naučit, pametnije je meni da tražim neki tečaj spanskog).

Tako da, sve u svemu, nije loše, preporučio bi, pogotovo ekipa koja voli taj fazon latina ovo ono.

Od ove agencije mi je ostala još ova Dolly da probam, jer logično, moraš skupit sve, tako da to kontam otići idući vikend, jbg već sam se naviko da kurca engleski ne znaju, pa ću malo kroz tjedan probat neku spansku rijec naucit.
 
@Ivanzgodni24
Hvala ti na detaljnoj recenziji.

Po tome što čitam između redova ja nebi kod te Eve išao, zato jer sere ovo sim to ovo ne i tako dalje. Drugim riječima: nije zainteresirana niti motivirana pružiti "pristojnu" uslugu, ali je motivirana uzeti debele pare za brzi "ficki-ficki" (kako se u Njemačkoj kaže), i spidiriti mušteriju van.

Za mene je tvoja recenzija upozorenje. THX!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh