ZAGREB - Iskustva & recenzije

Evo da i ja ostavim neku recenziju.

Bio danas kod Beatriz, brazilka 28 godina cca 160cm 55kg sise malo ispuhana 3. Najbolje iskustvo do sad, prostor cisti, mala soba u jednom od onih airbnbova sa 5 6 soba, ona cista, mirisljava, docek u haljini i sandalama top nasminkana, sa vrata te zagrli i krene ljubit i skidat, skida se ona i prebacivanje na krevet, pusenje vrhunsko, pita koje poze volis, nisam divljao vise je bilo GFE iskustvo, promijenilo 3 4 poze, trudu se udovoljit ti, za kraj oral i svrsavanje po sisama.

100/30, 150/60, ljudi nema smisla ic kod nasih bahatih odrina kraj ovakvih cura. E da engleski na jako dobroj razini, komunikacija bez problema.

 
Evo da i ja ostavim neku recenziju.

Bio danas kod Beatriz, brazilka 28 godina cca 160cm 55kg sise malo ispuhana 3. Najbolje iskustvo do sad, prostor cisti, mala soba u jednom od onih airbnbova sa 5 6 soba, ona cista, mirisljava, docek u haljini i sandalama top nasminkana, sa vrata te zagrli i krene ljubit i skidat, skida se ona i prebacivanje na krevet, pusenje vrhunsko, pita koje poze volis, nisam divljao vise je bilo GFE iskustvo, promijenilo 3 4 poze, trudu se udovoljit ti, za kraj oral i svrsavanje po sisama.

100/30, 150/60, ljudi nema smisla ic kod nasih bahatih odrina kraj ovakvih cura. E da engleski na jako dobroj razini, komunikacija bez problema.

Gdje joj je prostor?
 
a gle mark, to ti je tak.... do sad sam svaku koja je dala, lijepo lizao dok mi jezik nije utrnuo, ali ovdje nisam jednostavno imao volje, možda zbog umora/kasnih (već jutarnjih) sati, tko zna. Ne vjerujem da je bila bijesna, pristojna je bila cijelo vrijeme, hladnu vodu mi nosila, nježno se ljubila.... haha noževe nije još nijedna vadila na mene a niti neće ni jedna. Da, mala je baš komadić, i nadam se da ćeš uzet tih 150 i otići do nje, da ju dovedeš do vrhunca, da mala vidi što znači pravi cunnilingus ;)
Bez obzira na sve trebao si je lizati. Nas koji hoćemo lizati kurve ima malo, a i ti i ja dobro znamo da većina žena uopće ne može svršiti raznoraznim nabijanjima po vagini. Ona je od tebe očekivala da je ližeš, a ne da je nabijaš. To što ti jezik utrne to je mala stvar u odnosu na ono kad vidiš kako zapravo izgleda kada žena počne svršavati.
Bila je prije par mjeseci jedna latina koja je nudila samo lizanje i pušenje, a meni na kraju bilo žao što nisam otišao kod nje. Te koje nude samo obostrani oralni seks su meni osobno najzanimljvije, a ove gimastičarke za nabijanja bi trebalo prepustiti drugima koji misle da tako žene mogu svršiti. Većina njih raznoraznim nabijanjima glume orgazme samo da te se riješe, a tek one kojima je klitoris vrlo blizu vaginalnog otvora mogu svršiti i nabijanjem po vagini.
 
Šteta što ti, osim antibiotika i antimikotika, doktor nije prepisao i neki antipsihotik 😂😂
Pa vidiš, za razliku od amebčine poput tebe, ja barem doprinosima forumu svojim iskustvima, kakva god bila. 90% tvojih poruka po forumu je kenjanje i simpovanje jadnih Latina, nitko te ne jebe 2% ovdje frende, nebitan si i ovdje kao što si nebitan i svim kurvama koje braniš, a nadaš se da će ti to dati kredita kod njih. Joj simpiću moj zeleni. Teško spojivo da osobna koja vjerojatno boluje od narcisoidnog poremećaja u isto vrijeme bude i simp 🤣🤣
Stvarno jesi jebeno poseban, to ti priznam. A što se tiče tableta, to bi tebi trebalo, lako se zapališ, ali dobro, to i je jedna od osobina narcisoidnih manijaka... ili probaj kod one cajkare sa Španskog, ona ima dijagnozu tako da ćete si sjesti 🤣.
 
Evo Al Fard, može i iz tvoje narcisoidne glave izletjeti nešto koristo, samo je šteta što si narcis pa ti svako stajalište ovi o kontekstu.
Ovo ubuduće i može biti odgovor na sve poruke našeg zaštitnika kurvi:

"Pitam se kad će jedan tvoj post sadržavat nešto više osim pitanja? Ovo ti je zadnje mjesto za moralne prodike, zato si umjesto da tratiš svoje vrijeme tu lijepo pronađi djevojku i s njom proživi jedan "happily ever after" život."
 
@administrator molim te ukloni ovog Marka 345 dugo smo svi na forumu ali ovakvog debila nismo jos imali
Imamo psihicku poremecenu i bolesnu osobu
Upravo suprotno, mislim da oni koji preozbiljno shvaćaju moje komentare i komentare drugih nije mjesto na ovom forumu. Mislim da su do sada svi već mogli shvatiti da ovaj forum nisu samo recenzije o curama, već i mjesto gdje se svi možemo dobro nasmijati i zabaviti. Onaj tko preozbiljno shvaća ovaj forum i naziva druge debilima i psihičkim bolesnicima bez razloga može slobodno otići psihijatru i to bez uputnice. Nemoj se ljutiti, ali Alene srećo, slobodno otiđi psihijatru, reci da sam te ja poslao jer preozbiljno shvaćaš moja razmišljanja na ovom forumu. Psihijatar će ti pomoći, a ti se slobodno javi kad se izliječiš od toga da nekoga bez razloga etiketiraš debilom i psihičkim bolesnikom.
 
Koristite forum za pisanje svojih sranja ako nemas s kim popricat u tivotu tvoj problem nemoj srat tu i pisat sranjaznq ce cemu forum sluzi
Jadan si i treba te ignorirat jednostavno
 
Ako se mislis nasmijati i zabavit odi sa frendovima u birtiju na cugu napij se zajebavaj konobarice i uzivaj tvoja sranja tu nisu nikom zanimljiva jadan si i usamljen
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh