ZAGREB - Iskustva & recenzije

Koja joj je visina i širina, kilaža? Ove rijetke koje se oglašavaju na PO uglavnom imaju preko 170 cm i 70 kg. Meni su one previsoke i preteške jer sam pero laka kategorija sa 182 cm i oko 80 kg. Ovakve sa tom visinom me potrgaju tek tako, meni treba neka do 155 cm i maksimalno sa kilažom jedne vreće cementa. Neka mala jebaljka gimnastičarka, ako ima takva.
Očito imamo drukčiji okus kad su u pitanju žene.
Nije niska. Oko 170cm. Kila ima 60-65. Meni takve dimenzija žena pašu.
Lorena odnosno loora je onda za tebe sitna plavušica.
Mada je ne mogu preporučiti jer akcija je bezvezna, a i nije moj tip.


Od sitnijih žena Vitka plavuša je nešto drugo, dobra masaža i još bolji oral, a može se dobiti i puni komplet nakon više dolazaka.
 
Bez obzira koji od vas dvojice bio u pravu bilo bi lijepo ako bi mogli svoje rasprave nastaviti u privatnim porukama. Ovako se samo rasprava razvlači u nedogled i na (ne)oduševljenje ostalih članova foruma.
Što se onda ne ogradite od ovakvih likova? I njega i frendića koji uzima novce iz ruku prostitutke jer je prerano ejakulira. 😂😂
 
Očito imamo drukčiji okus kad su u pitanju žene.
Nije niska. Oko 170cm. Kila ima 60-65. Meni takve dimenzija žena pašu.
Lorena odnosno loora je onda za tebe sitna plavušica.
Mada je ne mogu preporučiti jer akcija je bezvezna, a i nije moj tip.


Od sitnijih žena Vitka plavuša je nešto drugo, dobra masaža i još bolji oral, a može se dobiti i puni komplet nakon više dolazaka.
Ne valja ta Ana (vitka plavusa). Puno ljudi pisalo za nju da je usluga katastrofalna.
 
Lokacija: Kaptol
Cijena: 80/30,150/60
Cura mlada,visoka,lijepa,sise lagano visece ali super
Pusenje bez,akcija sa kabanicom
Pusi dobro,u sexu se trudi
A najbolji dio svega je voli pricati i super je atmosfera
 
Lokacija: Kaptol
Cijena: 80/30,150/60
Cura mlada,visoka,lijepa,sise lagano visece ali super
Pusenje bez,akcija sa kabanicom
Pusi dobro,u sexu se trudi
A najbolji dio svega je voli pricati i super je atmosfera
Lea je osvježenje na sceni.
Nakon dugo vremena pojavila se nova djevojka na sceni, ostale djevojke su već veteranke u ovom poslu. Kažem nova djevojka jer ima i nova milfica brineta 33.
 
Kolege iz Zagreba, jel Silvia Milf kod vas u Zg da nam je pozajmite malo 😀?Nema je duže vreme kod nas da dodje u Bg
To ovisi o njoj da li će doći kod vas, nedavno je imala oglas tu kod nas. Pošaljite nama u ZG barem deset vaših da ih karamo. Obično su vaše tu kod nas na Trnju i znaju biti dobre. Zapravo bilo bi dobro da ovaj ostatak naših prebacimo vama, a vi nama prebacite vaše u Zagreb. Napravimo neku zamjenu, to ne bi bilo loše. Ionako se naše pale na vas Srbe, a vrijedi i obrnuta situacija.
 
Treba biti realan i reći da je trenutno sama ponuda takva da se i nema baš o čemu puno razgovarati. Kojoj uopće curi otići primjerice sa PO i napisati neku recenziju? Baš gledam taj PO i ponuda svakim danom sve lošija i lošija.
prvih 5 oglasa klasika ona valerija trans u svim opcijama, zatim 'samo watsupp' oglasi... pa onda 'vaša koža mora biti čista' i meni najdraži - SEX ISKLjUČEN oglasi, ma daj....
 
prvih 5 oglasa klasika ona valerija trans u svim opcijama, zatim 'samo watsupp' oglasi... pa onda 'vaša koža mora biti čista' i meni najdraži - SEX ISKLjUČEN oglasi, ma daj....
Da, ovo je briljantno sa "važa koža mora biti čista". Čuveni oglas od Kim, a u njenom oglasu čak za one koji nisu primijetili ima i emoji za cigaretu (🚬) i vino (🍷). Jebe se njoj za seks, važno da se puši i pije. Ovo za watsupp to su i teške budale već prokužile, ali meni je ipak najdraži "Moguće duboko grlo". To mi stvarno nije jasno, zašto je duboko grlo moguće? Po meni, duboko grlo ne može biti moguće ili nemoguće, ono je jednostavno uvijek bilo i ostalo samo duboko grlo.
 
Da, ovo je briljantno sa "važa koža mora biti čista". Čuveni oglas od Kim, a u njenom oglasu čak za one koji nisu primijetili ima i emoji za cigaretu (🚬) i vino (🍷). Jebe se njoj za seks, važno da se puši i pije. Ovo za watsupp to su i teške budale već prokužile, ali meni je ipak najdraži "Moguće duboko grlo". To mi stvarno nije jasno, zašto je duboko grlo moguće? Po meni, duboko grlo ne može biti moguće ili nemoguće, ono je jednostavno uvijek bilo i ostalo samo duboko grlo.
ej, a "romanske igre"😂🛞🛞🛞🛞🛞🛞 - jel ona zbilja misli da rimjob znači rimske igre🤧😂😂
 
To ovisi o njoj da li će doći kod vas, nedavno je imala oglas tu kod nas. Pošaljite nama u ZG barem deset vaših da ih karamo. Obično su vaše tu kod nas na Trnju i znaju biti dobre. Zapravo bilo bi dobro da ovaj ostatak naših prebacimo vama, a vi nama prebacite vaše u Zagreb. Napravimo neku zamjenu, to ne bi bilo loše. Ionako se naše pale na vas Srbe, a vrijedi i obrnuta situacija.
Ne bih imao nista protiv, iskreno. Dobro je nekad malo promeniti,sta fali. To su ionako samo kurve i sluze za karanje. Njima je svejedno ko ih kara, da li vi Hrvati ili mi Srbi. Samo ko ima love da plati
 
Pozdrav,dali je netko bio kod ove?pregledo sam cijeli forum,nema bas puno o njoj...cini se ok na slikama

Bro, nemoj...bio, stan je u kaosu, ona vrti neke svoje filozofije, sex odradi samo da odradi, cca 50-55 godina, i nije vitka...ali aj ogromna
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh