ZAGREB - Iskustva & recenzije

Pozdrav,

jel još uvijek radi Slatka tajna?
Radi ali trenutno izgleda da je nema...
Kad stavi oglas morat cu do nje dosta je prometno kod nje ali cura korektno odradi mozes jebat kako hoces ne prigovara nista postuje vrijeme ne pozuruje i jedna od rijetkih na plavom kod koje moze svrsavanje u usta
Koju god pitam za to nijedna ne zeli sve bi pare za nikakvu uslugu
 
Vjerojatno sam falio topic, ali bio bih zaista zahvalan na odgovoru. Planiram veceras prvi put kod prostitutke. Kako izgleda susret, idemo li odmah na akciju ili prvo ide tuširanje? Ili je to individualno od prostitutke do prostitutke?
 
Vjerojatno sam falio topic, ali bio bih zaista zahvalan na odgovoru. Planiram veceras prvi put kod prostitutke. Kako izgleda susret, idemo li odmah na akciju ili prvo ide tuširanje? Ili je to individualno od prostitutke do prostitutke?
Individualno, kako ona ocijeni. Važno je da se skineš bez ustručavanja i većeg razmišljanja. Ako si bio na kolonoskopiji to ti je vrlo slično. Prvi opći pregled je težak jer se moraš naguziti i biti spreman. Slično je i ovo. Skineš se, pa što se dogodi to se dogodi. Neki ovdje pišu da ne mogu i pobjegnu, ali treba stisnuti zube. Mene dosada niti jedna nije tražila da se otuširam, ali to ona procijeni po tebi. Ja se obavezno prije odlaska dami uredim, sredim bikini zonu, operem šupak, jaja i glavić. Kada ideš prvi puta za svaki slučaj rokni dva-tri normabela za opuštanje.
 
Ima ko kakvu preporuku inace nisam iz zagreba vikendom dolszim pa ako moze koj kontak neke sigurne cure hvsls unsptijed moze i u privatnu postu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh