ZAGREB - Iskustva & recenzije

Zna li netko gdje je nestala Sofija, ako se ne varam tako je na oglasu pisalo. Lokacija je bila Ružma koliko se sjecam, odlicna cura, Srpkinja.
 
Pozdrav,dali je netko bio kod ove?pregledo sam cijeli forum,nema bas puno o njoj...cini se ok na slikama

 
Bio sam ja. U stanu su dvije pa sam išao probati, možda bi htjele threesome, ali na kraju ništa (nešto je pričala da ne radi threesome, nego duplex, pokušala mi je objasniti to, ali nije prijevod išao i taman je završio termin, ja prvi put čujem za duplex).
Ne razumije baš ništa engleskog. Inače ok za 150/1h, pristojna, čini mi se starija od navedenih 22, na početku me malo izmasirala po leđima i vratu, ljubljenje može, puši bez, ali prosječno (primi ga tako da samo vrh puši, ništa dublje), akcija dobra, prvi put u doggy. Nakon toga odmor, maženje i probao sam fingering, može i to, ništa se nije žalila. Tad sam krenuo dolje, liznuo ju jednom i gotovo, nekako nisam imao volje, inače volim to, nije imala nikakav neugodan miris, ali jednostavno sam odustao od tog.
Drugi put u cowgirl. U cowgirl je imala takve pokrete da mi je pucalo po kurcu, ko da imam ligamente u njemu, tako je rotirala. Tempo odmah jak, valjda sam joj 3 put rekel nek uspori, ali ne kuži i naravno završavam brzo. Nakon svega, imaš kupaonu i čist ručnik. Lokacija Ilica/trg, meni baš nezgodna, nisam za taj dio grada i ne bih se vratio više.
Ajme meni, ideš kod žene koja nudi "cunnilingus" i "rimming passive" i samo je malo licneš. Onda se čudom čudiš što ti je u seksu skoro potrgala kurac. Takvim ženama se ide prvenstveno na lizanje pice i šupka jer ona to od tebe i očekuje, a ti je samo malo licneš. Takve žene nisu samo u prostituciji radi para (jer ova ima i nisku cijenu u odnosu na ostale), već traže i vlastito zadovoljstvo i orgazme koje najbolje postižu ako ih ližeš. Ona ti je to tvoje lickanje shvatila kao provokaciju i normalno je da ti je od bijesa u seksu skoro strgala kurac. Dobro si prošao, a mogla ti je i noževe vaditi. Mala je inače komadić tek takav, a da sam bio na tvom mjestu cijeli termin bi potrošio na njeno lizanje.
 
Eto ja danas bio u Krugama.. starija dama cca 50-55 g. O 40 a klas..60...
Oral savršeno senzualan,znači ona uživa u tome...finish usta
 
Ajme meni, ideš kod žene koja nudi "cunnilingus" i "rimming passive" i samo je malo licneš. Onda se čudom čudiš što ti je u seksu skoro potrgala kurac. Takvim ženama se ide prvenstveno na lizanje pice i šupka jer ona to od tebe i očekuje, a ti je samo malo licneš. Takve žene nisu samo u prostituciji radi para (jer ova ima i nisku cijenu u odnosu na ostale), već traže i vlastito zadovoljstvo i orgazme koje najbolje postižu ako ih ližeš. Ona ti je to tvoje lickanje shvatila kao provokaciju i normalno je da ti je od bijesa u seksu skoro strgala kurac. Dobro si prošao, a mogla ti je i noževe vaditi. Mala je inače komadić tek takav, a da sam bio na tvom mjestu cijeli termin bi potrošio na njeno lizanje.
a gle mark, to ti je tak.... do sad sam svaku koja je dala, lijepo lizao dok mi jezik nije utrnuo, ali ovdje nisam jednostavno imao volje, možda zbog umora/kasnih (već jutarnjih) sati, tko zna. Ne vjerujem da je bila bijesna, pristojna je bila cijelo vrijeme, hladnu vodu mi nosila, nježno se ljubila.... haha noževe nije još nijedna vadila na mene a niti neće ni jedna. Da, mala je baš komadić, i nadam se da ćeš uzet tih 150 i otići do nje, da ju dovedeš do vrhunca, da mala vidi što znači pravi cunnilingus ;)
 
Gdje su ti te domaće? Nema niti jedne, a one što ordiniraju su već odavno trebale otići u jebačku penziju. Ima možda par cura ispod 30 godina, ali su one u psihotičnom stanju i u nekom svom filmu. Uzmi si primjerice Kim, svi bu ju jebali koji su bili kod nje, ali je ona toliko loša u svom poslu da je sad svi izbjegavaju. Ona pak u svom očaju svaki dan štanca svoj oglas i moli sve da joj dođu jer joj je promet pao. U svom oglasu kaže da se pali na muškarce po njenim mjerilima pri tome ne navodeći koja su to mjerila. Žena uopće ne kuži da je u njoj problem jer izgled ima, ali sve ono ostalo potrebno očito je da nema.

Ova ciganka stvarno spominje forum na oglasniku...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh