ZAGREB - Iskustva & recenzije

da, ali Pantera ne guta spermu...
Neki kažu da guta, neki kažu da ne. Ona je meni preprometna da bih išao kod nje, pa to ne znam. Sandra tu spermu guta kao rakijicu, kao da traži tu svoju dozu za očuvanje zdravlja. Pušenje joj uopće nije bitno, nego samo daj spermu jer je to jedino bitno. Takav je bio moj dojam kod nje. Marica me nije primila jer sam se približio njenoj lokaciji bez da me voza okolo, a koliko sam skužio ona prvenstveno voli vozati ljude prije samog dolaska kod nje. Koliko sam čuo guta spermu, ali baš ću probat ponovno kod nje da vidim način na koji to radi. Zanima me da li to radi iz užitka i zato što to želi ili je pak guta kao rakijicu radi očuvanja zdravlja. Neke žene gutaju spermu jer su čule da je to zdravo, a čak postoji i cijeli njihov pokret gutačica. Neke čak traže od svojih prijatelja spermu koju koriste za kozmetičke tretmane. Lude su one sve, ipak su to žene i kad si nešto umisle gore su od mene koji sam tisuću puta gledao Balkanskog špijuna i Iliju Čvorovića.
 
Neki kažu da guta, neki kažu da ne. Ona je meni preprometna da bih išao kod nje, pa to ne znam. Sandra tu spermu guta kao rakijicu, kao da traži tu svoju dozu za očuvanje zdravlja. Pušenje joj uopće nije bitno, nego samo daj spermu jer je to jedino bitno. Takav je bio moj dojam kod nje. Marica me nije primila jer sam se približio njenoj lokaciji bez da me voza okolo, a koliko sam skužio ona prvenstveno voli vozati ljude prije samog dolaska kod nje. Koliko sam čuo guta spermu, ali baš ću probat ponovno kod nje da vidim način na koji to radi. Zanima me da li to radi iz užitka i zato što to želi ili je pak guta kao rakijicu radi očuvanja zdravlja. Neke žene gutaju spermu jer su čule da je to zdravo, a čak postoji i cijeli njihov pokret gutačica. Neke čak traže od svojih prijatelja spermu koju koriste za kozmetičke tretmane. Lude su one sve, ipak su to žene i kad si nešto umisle gore su od mene koji sam tisuću puta gledao Balkanskog špijuna i Iliju Čvorovića.
Moze kontat od Sandre plz
 
Ajmo da čujem znalce i bit ću zahvalan ako se nađe....dakle...tražim nešto blizu bolnice Rebro...ali full blizu...zna li itko išta?
 
Neki kažu da guta, neki kažu da ne. Ona je meni preprometna da bih išao kod nje, pa to ne znam. Sandra tu spermu guta kao rakijicu, kao da traži tu svoju dozu za očuvanje zdravlja. Pušenje joj uopće nije bitno, nego samo daj spermu jer je to jedino bitno. Takav je bio moj dojam kod nje. Marica me nije primila jer sam se približio njenoj lokaciji bez da me voza okolo, a koliko sam skužio ona prvenstveno voli vozati ljude prije samog dolaska kod nje. Koliko sam čuo guta spermu, ali baš ću probat ponovno kod nje da vidim način na koji to radi. Zanima me da li to radi iz užitka i zato što to želi ili je pak guta kao rakijicu radi očuvanja zdravlja. Neke žene gutaju spermu jer su čule da je to zdravo, a čak postoji i cijeli njihov pokret gutačica. Neke čak traže od svojih prijatelja spermu koju koriste za kozmetičke tretmane. Lude su one sve, ipak su to žene i kad si nešto umisle gore su od mene koji sam tisuću puta gledao Balkanskog špijuna i Iliju Čvorovića.
Silvija mlf guta direktnim putem, dr Ante Pavlović je rekao da on kad izdrka da to i pojede jer je "šteta da se baca" a i da kad se nađemo negdje gladni uvijek imamo tu opciju za iskoristit....
 
Imaš stare kurve iz doba komunizma. Sandra na Ravnicama (oral 30 € sa gutanjem sperme i sex 40 €). Marica ti je u Dubravi i ona samo radi duboko grlo bez seksa za 40 €. Nemoj ljutiti Maricu jer ona voli skrivati svoju lokaciju i vozati ljude dok je ne pronađu. Nalazi se odmah prvo skretanje iza Garden Malla i moraš po njenim instrukcijama parkirati odmah na parkiralištu kod Konzuma i ljekarne u Ulici Mirka Deanovića. Ja sam to unaprijed znao i odjebala me jer se razočarala kako sam znao unaprijed lokaciju bez da me navodi po svojim instrukcijama. Moraš se i unaprijed naručiti kako bi te zapisala u svoju bilježnicu jer će se naljutiti ako se najaviš i odmah istog trenutka dođeš kod nje (ona kaže da se tako ide samo svojim ljubavnicama). Po meni su obe gore navedene kurve preskupe i zapravo bi one meni trebale platiti što dolazim kod njih. Sandra je ipak puno bolja u komunikaciji od Marice.
Jel imaš broj od Sandre
 
Jel imaš broj od Sandre
Bokte jebo, evo još jedne izdrkotine koja je prvi put na internetu...tražilica gore desno, to ti je ovo povećalo ikonica mala seljaku jedan...tamo napišeš Sandra, i onda čitaš...al pošto nisi u stanju čitat dulje od jedne stranice bez da te mozak peče, evo ti kontakt
+385919798566. Nemoj da te zbuni broj, ovo +385 zamijeniš sa 0. Znači 0919798566. Ako ne budeš znao kako utipkat u mobitel, pitaj i to ovdje jebem ti pleme retardirano. E i da, nemoj se razmnožavati ako već nisi, a ako jesi, nemoj više. Došao čitat recenzije a prsnula mi žilica u mozgu od tebe seljačino glupa. Evo i kebab mi prisjeo jebem ti sve... Nadam se da si uspio nać brojeve u ovom tekstu velikom. I nadam se da neš jebat. Crko dok drko, eto to ti želim.
 
Kakva jebena prevara 🤣. Jel ti platila da ju reklamiraš? Znači preko telefona uopce ne priča srpski, drugo, adresa tik do pumpe što je već dovoljno indikativno. Dođem u dogovoreno vrijeme, ona se javlja, ajde kao pričekaj par minuta, pričekam malo, zovem ju, ona opet evoo minuta, onda šalje poruku evo u kupaonici sam sačekaj please. Još ostao minutu i otišao. Jakooo smrdi
Pa što nisi ostao?
Ja sam bio i ostao pozitivno zatečen neočekivanom pojavom...
 
Pozdrav, da li netko bio kod ove djevojke?
Ima li boljih preporuka za do 200€ za cunnilingus?
Bio sam ja. U stanu su dvije pa sam išao probati, možda bi htjele threesome, ali na kraju ništa (nešto je pričala da ne radi threesome, nego duplex, pokušala mi je objasniti to, ali nije prijevod išao i taman je završio termin, ja prvi put čujem za duplex).
Ne razumije baš ništa engleskog. Inače ok za 150/1h, pristojna, čini mi se starija od navedenih 22, na početku me malo izmasirala po leđima i vratu, ljubljenje može, puši bez, ali prosječno (primi ga tako da samo vrh puši, ništa dublje), akcija dobra, prvi put u doggy. Nakon toga odmor, maženje i probao sam fingering, može i to, ništa se nije žalila. Tad sam krenuo dolje, liznuo ju jednom i gotovo, nekako nisam imao volje, inače volim to, nije imala nikakav neugodan miris, ali jednostavno sam odustao od tog.
Drugi put u cowgirl. U cowgirl je imala takve pokrete da mi je pucalo po kurcu, ko da imam ligamente u njemu, tako je rotirala. Tempo odmah jak, valjda sam joj 3 put rekel nek uspori, ali ne kuži i naravno završavam brzo. Nakon svega, imaš kupaonu i čist ručnik. Lokacija Ilica/trg, meni baš nezgodna, nisam za taj dio grada i ne bih se vratio više.
 
Bio sam ja. U stanu su dvije pa sam išao probati, možda bi htjele threesome, ali na kraju ništa (nešto je pričala da ne radi threesome, nego duplex, pokušala mi je objasniti to, ali nije prijevod išao i taman je završio termin, ja prvi put čujem za duplex).
Ne razumije baš ništa engleskog. Inače ok za 150/1h, pristojna, čini mi se starija od navedenih 22, na početku me malo izmasirala po leđima i vratu, ljubljenje može, puši bez, ali prosječno (primi ga tako da samo vrh puši, ništa dublje), akcija dobra, prvi put u doggy. Nakon toga odmor, maženje i probao sam fingering, može i to, ništa se nije žalila. Tad sam krenuo dolje, liznuo ju jednom i gotovo, nekako nisam imao volje, inače volim to, nije imala nikakav neugodan miris, ali jednostavno sam odustao od tog.
Drugi put u cowgirl. U cowgirl je imala takve pokrete da mi je pucalo po kurcu, ko da imam ligamente u njemu, tako je rotirala. Tempo odmah jak, valjda sam joj 3 put rekel nek uspori, ali ne kuži i naravno završavam brzo. Nakon svega, imaš kupaonu i čist ručnik. Lokacija Ilica/trg, meni baš nezgodna, nisam za taj dio grada i ne bih se vratio više.
Tko joj je cimerica?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh