ZAGREB - Iskustva & recenzije

Iskustvo ili ako ima neko nesto slicno a da je dobro da se javi u inbox

Nisam bio kod nje ali sam imao namjeru pa sam je kontaktirao. Prvotno smo se i bili dogovorili dok nisam pitao - je li oral može s kondomom. Na to je poludjela da neće ona gumu stavljat u usta i slično. Bila je prilično neugodna (cijelo vrijeme, a pogotovo nakon toga) tako da što se tiče pristupa čista nula.
Što se tiče ostalog, ako ti ne smeta riskirat i da ti oralni bude bez zaštite - zazovi je pa dogovori.
Netko je isto bio napisao da ga je odbila svojim pristupom, ali ako možeš to pregrmit, tko zna... možda je boginja oralnog, dubokog grla i sexa općenito.
 
Primijetio sam da se vratio danas, 06.08.24.g. sa godišnjeg stari iskusni kadar kurvi specijaliziran za gutanje sperme. Uvijek su mi se nekako te tri osobe činile povezane jer rijetko koja danas žena guta spermu, a ono što je zanimljivo je i da danas njih tri odvojeno daje oglase na PO za povratak na jebački teren. Sumnjive su mi i baš me zanima da li se one druže i poznaju, te da li zajedno idu na godišnji odmor. Zašto baš sve tri istodobno danas daju oglas i zašto sve tri gutaju spermu? Možda sam previše puta gledao Balkanskog špijuna i Iliju Čvorovića, ali sve mi je to baš nekako sumnjivo jer mi se čini da se pojedine od njih organiziraju u nekakvo udruženje kurvi koje ima za cilj gutati spermu muškarca kao eliksir za mladost i produženje života.
 
Pa zato su tu..

Šta misliš zašto dolaze tu? Da vide ljepote Zagreba? 🤣.

Ako ti ne paše, otiđi u Južnu Ameriku i jebi za 50e..

Misliš za 25 eu :) . Možda i hoću. Poanta je kad iste te južnoamerikaknke dođu u Austriju, Nizozemsku ili drugu zemlju gdje je prostitucija zakonom regulirana, naplaćuju 50-70 eura, a kod nas 150-200 eura, a koliki je standard tamo, a koliko kod nas.
I umjesto da cijene padnu zbog veće ponude, one rastu:p

E ako ti ne vidiš problem, e jebiga.
 
Misliš za 25 eu :) . Možda i hoću. Poanta je kad iste te južnoamerikaknke dođu u Austriju, Nizozemsku ili drugu zemlju gdje je prostitucija zakonom regulirana, naplaćuju 50-70 eura, a kod nas 150-200 eura, a koliki je standard tamo, a koliko kod nas.
I umjesto da cijene padnu zbog veće ponude, one rastu:p

E ako ti ne vidiš problem, e jebiga.
Moj jedini cilj u životu je da pobjegnem iz ove tamnice od države u neke jebačke džungle južne Amerike ili Azije. Tamo bih jebao dok mi ne otpadne i šmrkao dok ne umrem. To ti je ukratko hrvatski san — otić' odavde što prije.
 
Misliš za 25 eu :) . Možda i hoću. Poanta je kad iste te južnoamerikaknke dođu u Austriju, Nizozemsku ili drugu zemlju gdje je prostitucija zakonom regulirana, naplaćuju 50-70 eura, a kod nas 150-200 eura, a koliki je standard tamo, a koliko kod nas.
I umjesto da cijene padnu zbog veće ponude, one rastu:p

E ako ti ne vidiš problem, e jebiga.

Da, zato jer je tamo prostitucija legalizirana i imas 1000x veću ponudu, da tamo stavi toliku cijenu kao kod nas, pa bio bi lud da joj to platiš, a imaš istu takvu za pola manje.

Nema kod nas nikakve ponude, kojih 20-30 kurvi na EGE-u trenutno u Zagrebi, više ih imaš u prvom grmu u Amsterdamu.

Tak da je tu sve jasno zašto je tolika cijena.
 
Misliš za 25 eu :) . Možda i hoću. Poanta je kad iste te južnoamerikaknke dođu u Austriju, Nizozemsku ili drugu zemlju gdje je prostitucija zakonom regulirana, naplaćuju 50-70 eura, a kod nas 150-200 eura, a koliki je standard tamo, a koliko kod nas.
I umjesto da cijene padnu zbog veće ponude, one rastu:p

E ako ti ne vidiš problem, e jebiga.
Ne znam je li još uvijek tako, ja sam primjetio površno listajući EGE da su se u zadnje vrijeme cijene u tim tzv. razvijenim zemljama legalizirane prostitucije izjednačile s našima. Španjolska, Njemačka, izgleda da se mijenjaju trendovi barem na EGE.
 
Misliš za 25 eu :) . Možda i hoću. Poanta je kad iste te južnoamerikaknke dođu u Austriju, Nizozemsku ili drugu zemlju gdje je prostitucija zakonom regulirana, naplaćuju 50-70 eura, a kod nas 150-200 eura, a koliki je standard tamo, a koliko kod nas.
I umjesto da cijene padnu zbog veće ponude, one rastu:p

E ako ti ne vidiš problem, e jebiga.
Austrija i Nizozemska su seksualno slobodne zemlje gdje je ponuda puno veća. Zbog velike ponude i konkurencije normalno je da je cijena manja. To su osnove ekonomije.
 
Primijetio sam da se vratio danas, 06.08.24.g. sa godišnjeg stari iskusni kadar kurvi specijaliziran za gutanje sperme. Uvijek su mi se nekako te tri osobe činile povezane jer rijetko koja danas žena guta spermu, a ono što je zanimljivo je i da danas njih tri odvojeno daje oglase na PO za povratak na jebački teren. Sumnjive su mi i baš me zanima da li se one druže i poznaju, te da li zajedno idu na godišnji odmor. Zašto baš sve tri istodobno danas daju oglas i zašto sve tri gutaju spermu? Možda sam previše puta gledao Balkanskog špijuna i Iliju Čvorovića, ali sve mi je to baš nekako sumnjivo jer mi se čini da se pojedine od njih organiziraju u nekakvo udruženje kurvi koje ima za cilj gutati spermu muškarca kao eliksir za mladost i produženje života.
Koje su te tri?
 
Moj jedini cilj u životu je da pobjegnem iz ove tamnice od države u neke jebačke džungle južne Amerike ili Azije. Tamo bih jebao dok mi ne otpadne i šmrkao dok ne umrem. To ti je ukratko hrvatski san — otić' odavde što prije.
a jel ti je cilj.... pa digni kredit i otiđi, pa nije to prelazak u drugu dimenziju!
- a ovo je najbolja država na svijetu!
 
Moj jedini cilj u životu je da pobjegnem iz ove tamnice od države u neke jebačke džungle južne Amerike ili Azije. Tamo bih jebao dok mi ne otpadne i šmrkao dok ne umrem. To ti je ukratko hrvatski san — otić' odavde što prije.


Ako želiš imaš vlak do mora Delnicama kamata..ili busom za Amerika
Moraš platiti kartu a lubenica pun recept je ona bila u stanu na deset godina rada Crom
 
a jel ti je cilj.... pa digni kredit i otiđi, pa nije to prelazak u drugu dimenziju!
- a ovo je najbolja država na svijetu!
Pa treba skupit love da se umirovim tamo. I mlad sam pa nemam s čim ići. Ne daju kredit svakoj budali.

Ako želiš imaš vlak do mora Delnicama kamata..ili busom za Amerika
Moraš platiti kartu a lubenica pun recept je ona bila u stanu na deset godina rada Crom
Dvaput sam pročitao, ali i dalje ne razumijem.
 
Primijetio sam da se vratio danas, 06.08.24.g. sa godišnjeg stari iskusni kadar kurvi specijaliziran za gutanje sperme. Uvijek su mi se nekako te tri osobe činile povezane jer rijetko koja danas žena guta spermu, a ono što je zanimljivo je i da danas njih tri odvojeno daje oglase na PO za povratak na jebački teren. Sumnjive su mi i baš me zanima da li se one druže i poznaju, te da li zajedno idu na godišnji odmor. Zašto baš sve tri istodobno danas daju oglas i zašto sve tri gutaju spermu? Možda sam previše puta gledao Balkanskog špijuna i Iliju Čvorovića, ali sve mi je to baš nekako sumnjivo jer mi se čini da se pojedine od njih organiziraju u nekakvo udruženje kurvi koje ima za cilj gutati spermu muškarca kao eliksir za mladost i produženje života.
Kolega gore je pitao pa se i ja pridružujem upitu... koje su to tri ?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh