ZAGREB - Iskustva & recenzije

Da ja sam pokrenio temu i nije mi nitko dao konkretan odgovor nego samo seru o njenom izgledu. I mene zanima ako je netko bio koja su iskustva?
Jedni ne vole bucke i odma im ne valja, drugi ih vole i njima je top. Nemamo svi isti ukus, najbolje odi sam i vidi. Jbg svi smo popušili na početku, ako ti odgovara ostaneš, ako ne okreneš se i odeš van.
 
PItanje! Zašto javno objavljujete lokacije? Vjerujem da i murija prati ovaj forum... U biti, siguran sam u to! Samo ženama možete zagorčat život... Barem, priivate message..to je ok!
 
PItanje! Zašto javno objavljujete lokacije? Vjerujem da i murija prati ovaj forum... U biti, siguran sam u to! Samo ženama možete zagorčat život... Barem, priivate message..to je ok!
Ne treba murija pratiti ovaj forum da oni žele uhvatiti prostitutku oni bi nju kontaktirali i dogovorili susret i tako bi je uhitili. Tako da nema veze što se objavi lokacija. Mada opet ne bi trebalo.
 
Legalizacijom bi se povecala konkurencija i onda bi karali za realne cijene od 20-100e one top za sat vremena ajmo rec otprilike a ovako njih 30 vrte oglase bar u ZG-u vecinom odroni i mafija se dogovorila da cijene drze svi iste i to je to.
Jedino tipa ko Sandra petrokov koja zena sama radi za sebe i slicne njoj imaju normalne cijene a sad netko voli starije netko mlađe mrsave debele svaka ima rupu i samo rokaj al da nekome das 60/70e da ti izdrka k i protrlja leđa nemojte to placat nema stvarno smisla.
 
Daj, molim vas, nek mi netko pošalje privatnu poruku kod koje je pol sata ili sat tako kako stoji. Bez onoga, ak svršiš, jebiga..možeš ić... Bila je ta tema negdje, al ne mogu nać'! Hvala
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh