ZAGREB - Iskustva & recenzije

Da.

Sa 7030 ti tajmer ide samo 10 sekundi, a sa 13060 dvije minute trinaest sekundi.

O ljudi! 7030 znaći 70€ za 30 minuta, a 13060 znaći 130€ za 60 minuta.

Možda bi bilo bolje da se piše 70/30 i 130/60, ali onda bi pitali ljudi, kaj joj je to tlak...

Kak napraviš loše napraviš. Nitko nije zadovoljan i samo svi mrgljaju.
I sam sam dobio takav odgovor. Kaj se mene tiće, malo previše, a ni ne znaš kaj buš zatekao tamo negdje..kam već ideš.
 

Bio neki dan. Lokacija iza Arena centra zgrada. Msm da je adresa Jarušcica. Žena nije bas najljepša u faci. Ima ok noge i guzica je dobra. Tepao sam ju od iza i svrsio u nju(kondom). Šteta 50 evrica pola sata.
Oral ide? Bez? Malo tvrđi naglasak ima? Bosanski?
 
Bio,korektna sve kak pise mlada uredna cice lepe 2 ojkice ,nije iz zg oklice,oral bez akcija sa,surađuje,jos koji put ponoviti sigurno ce biti jos bolje..60 novih pola…pristojna kulurna vraca kakav si i ti..
Bio danas, faca prosjek, sise lijepe kao i tijelo, prvo razočaranje pušenje s gumicom, drugo razočaranje usred pušenja netko zvoni, veli dostava hrane, prekine pušiti i čeka dostavljača da joj donese gablec, ode cijela atmosfera u kurac, gablec stigne, nastavi ona, ne osjećam ništa preko te gumetine, idemo u doggy, nekak ga uguram jer je fino uska, svršavanje u kondom. Čisto odrađivanje, cura dobro izgleda kakvih sve odrona ima al me nije privukla da ponovim posjetu. Jebiga.
 
Bio danas, faca prosjek, sise lijepe kao i tijelo, prvo razočaranje pušenje s gumicom, drugo razočaranje usred pušenja netko zvoni, veli dostava hrane, prekine pušiti i čeka dostavljača da joj donese gablec, ode cijela atmosfera u kurac, gablec stigne, nastavi ona, ne osjećam ništa preko te gumetine, idemo u doggy, nekak ga uguram jer je fino uska, svršavanje u kondom. Čisto odrađivanje, cura dobro izgleda kakvih sve odrona ima al me nije privukla da ponovim posjetu. Jebiga.
Pazi Banditu je pušila bez , kako sad tebi pušila s kondomom ?
Znaci da Bandit laže 🤗
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh