ZAGREB - Iskustva & recenzije

Nakon što sam ovo pročitao morao sam posjetit i uvjerit se , mogu reći definitvino da je to oglas od uzmi mene , bio sam prije godinu i pol kod nje u novom zagrebu i sad sam ponovio na krugama ...

ovo je bio oglas iz 2020 kad sam bio https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/uzmi-mene-oglas-4675771

ovo je trenutni oglas https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/slatka-tajna-oglas-4816060

druga slika je 100% njena , uvjerit se možete samo ako odete , dogovor je lagan preko wacapa , 500kn pol sata , stekao sam dojam da se ne dopisujem sa njom , adresu dobio tek kada sam došao na kruge , a tamo su još 2 lika tipkala na mob ispred plave zgrade , ali netko je na forumu napisao da ih je više u toj zgradi :rolleyes:

Lijepa cura , doček u tajicama , simpatična , puno priča , sama kaže da se malo udebljala , dodati bar 7-10 kila od navedenog u oglasu , pisali da ima akni , ja nisam primjetio , ostalo sve po starom ko i prije 1.5godinu , dojam GFE ostavila , zagraljaj , maženje , par poljubaca po licu/tjelu ( ne u usta ) , zadah se osjetio ....

Za sve koji idu ili traže dobar oral neka nejdu ili izbjegnu ovaj oglas , vidi se mali napredak od prije kad ga je doslovno stavila u usta i nije znala šta radit , sad je to malo bolje i čak sam dobio par min pušenja - neće facefuck, kaže da voli lizanje , a kako je bila mirišljava pružio sam joj to krenuli u pozu 69 gdje se malo previše uživila i pitala jel mi preteška .:LOL: , mogu reč samo da je pička uska i dobar je pogled 😛

ovaj put nije imala problema sa navlačenjem kondoma ( ponesite svoj ) , iako djeluje usko bez problema može primit bar 17cm , zajahala prvo kaubojku tu me primila za ruke što mi je bilo super , pa onda obrnuta kaubojka , nakon toga se malo mazili, češkali u krevetu ... pa onda doggy , pa je spustio dole stavio jastuk ispod trbuha i pitam gdje mogu svršit i kaže najbolje u usta i tako sam napravio sjela na rub kreveta i dobila porciju ....

kad je pogledala na sat prošlo je 40tak minuta , za kraj na vratima me zagrlila i primila kitu i rekao sam da ću ponovit , meni je cura super jer radi sve za razliku od elene - moj zadnji post https://forum.ljubavni-oglasnik.net/threads/zagreb-iskustva-recenzije.1431/page-80#post-132941
Ja to ne kuzim, uzimas 500kn za pola sata a nemozes otic zubaru. Sta joj ne moze netko rec da ode zubaru pa o njenom se zdravlju radi 🤦‍♂️
 

Karla interspar

Bio danas, uglavnom da adresu spara pa drugi poziv da adresu zgrade i kad si na ulazu pusti te unutra i kaze ti kud moras ic. Kaj se tice godina, nije bas 35, prije 40-43. sitna cura, njezine slike 100000000%. dogovor lagan. udes unutra, udete u sobu pa platis, da ti rucnik da se odes otusirat. ne smije se lizat i prstenjacit, znaci mozes samo lizat sise. velike bradavice, fine za lizat. oral jako dobar, proguta cijelog i klizne joj u grlo. seks u pozi kojoj zelite, svrsavanje po sisama, trbuhu, guzi, rekla je u usta ne, sad po faci ne znam. nakon seksa tusiranje i doma. higijena dosta dobra kakvih sve ima, stavi pred tobom cisti rucnik, kasnije ga baci.
Dogovor 9/10
Izgled 7/10
Oral 9/10 cisto zbog tog sta joj lagano ide u grlo
Seks 9/10
Zelenila: 400 pola sata
Uglavnom, kakvih sve ima, jako dobra cura. voli popricat, ne tjera te van.. ugodno je bilo s njom. mislim da cu ponovit
Koji Interspar? Zanima me da znam jel blizu.
 

Karla interspar

Bio danas, uglavnom da adresu spara pa drugi poziv da adresu zgrade i kad si na ulazu pusti te unutra i kaze ti kud moras ic. Kaj se tice godina, nije bas 35, prije 40-43. sitna cura, njezine slike 100000000%. dogovor lagan. udes unutra, udete u sobu pa platis, da ti rucnik da se odes otusirat. ne smije se lizat i prstenjacit, znaci mozes samo lizat sise. velike bradavice, fine za lizat. oral jako dobar, proguta cijelog i klizne joj u grlo. seks u pozi kojoj zelite, svrsavanje po sisama, trbuhu, guzi, rekla je u usta ne, sad po faci ne znam. nakon seksa tusiranje i doma. higijena dosta dobra kakvih sve ima, stavi pred tobom cisti rucnik, kasnije ga baci.
Dogovor 9/10
Izgled 7/10
Oral 9/10 cisto zbog tog sta joj lagano ide u grlo
Seks 9/10
Zelenila: 400 pola sata
Uglavnom, kakvih sve ima, jako dobra cura. voli popricat, ne tjera te van.. ugodno je bilo s njom. mislim da cu ponovit
Ok, ovo je definitivno provjereno dobra cura, ti si vec peti valjda koji ju hvali, pogotovo pusenje, definitivno cu otic kod nje. Hvala na recenziji!
 

Karla interspar

Bio danas, uglavnom da adresu spara pa drugi poziv da adresu zgrade i kad si na ulazu pusti te unutra i kaze ti kud moras ic. Kaj se tice godina, nije bas 35, prije 40-43. sitna cura, njezine slike 100000000%. dogovor lagan. udes unutra, udete u sobu pa platis, da ti rucnik da se odes otusirat. ne smije se lizat i prstenjacit, znaci mozes samo lizat sise. velike bradavice, fine za lizat. oral jako dobar, proguta cijelog i klizne joj u grlo. seks u pozi kojoj zelite, svrsavanje po sisama, trbuhu, guzi, rekla je u usta ne, sad po faci ne znam. nakon seksa tusiranje i doma. higijena dosta dobra kakvih sve ima, stavi pred tobom cisti rucnik, kasnije ga baci.
Dogovor 9/10
Izgled 7/10
Oral 9/10 cisto zbog tog sta joj lagano ide u grlo
Seks 9/10
Zelenila: 400 pola sata
Uglavnom, kakvih sve ima, jako dobra cura. voli popricat, ne tjera te van.. ugodno je bilo s njom. mislim da cu ponovit
I ja sam bio danas, što se dogovora tiče nije komplicirana i higijena je ok kao što je kolega rekao. Oral je dobar 8/10 izgled nije mi baš nekaj 5/10 i za vrijeme sexa je stalno govorila svrši pa da idemo dalje svrši svrši jesi li.... Možda je imala neki dogovor ali to nije način na kraju sam ga izvadio i otišao. Ako sam platio za 30min ne možeš nakon 7-8 min očekivati kraj. Ja joj neću više doći, a došao sam baš zato jer je imala dobre recenzije....
 
I ja sam bio danas, što se dogovora tiče nije komplicirana i higijena je ok kao što je kolega rekao. Oral je dobar 8/10 izgled nije mi baš nekaj 5/10 i za vrijeme sexa je stalno govorila svrši pa da idemo dalje svrši svrši jesi li.... Možda je imala neki dogovor ali to nije način na kraju sam ga izvadio i otišao. Ako sam platio za 30min ne možeš nakon 7-8 min očekivati kraj. Ja joj neću više doći, a došao sam baš zato jer je imala dobre recenzije....
A jebate, hvala i tebi na recenziji. Sad sam opet u nedoumici. Hah
 

Bio maloprije, neboder na remizi
Plavusa, ima sigurno 35god, dobre sise, ima stomak
Pušila mi samo za 200kuna bez kondoma.. 10min gleda u minut
Nije neki oral, vise pljuje po njemu i drka non stop samo da svrsis, pa joj moras ruku skidat s njega itd..ali uzmes je za glavu i jebes usta 10ak sekundi pa opet..borba uglavnom
Izdrkala mi, neda usta, ali mozes na prevaru bez problema
Ne bi preporucio, ali ko je u susjedstvu da mu ga nabrzinu popusi sto da ne
 

NETKO bio?
Može recenzije
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh