ZAGREB - Iskustva & recenzije

Lanište, oko 50 godina, nesto na tragu dobro nam poznate crne pantere/nives/zgodne žene, crnka kao ona, no ipak mlohavijeg tijela dosta. Što se tice usluge, dosta losije od pantere. Za 300 kuna pusenje bez, ne smijes joj glavu nabijat, nema svrsavanja u usta, u pocetku dere kurac zubima, ali bude bolje kad je upozoris. U tih 300 kuna ukljucen je i seks ali nisam bas bio taj put raspolozen, nekako mi je to njeno pusenje bilo sterilno i bezveze. Sve u svemu ne bih ponovio.
 
Lanište, oko 50 godina, nesto na tragu dobro nam poznate crne pantere/nives/zgodne žene, crnka kao ona, no ipak mlohavijeg tijela dosta. Što se tice usluge, dosta losije od pantere. Za 300 kuna pusenje bez, ne smijes joj glavu nabijat, nema svrsavanja u usta, u pocetku dere kurac zubima, ali bude bolje kad je upozoris. U tih 300 kuna ukljucen je i seks ali nisam bas bio taj put raspolozen, nekako mi je to njeno pusenje bilo sterilno i bezveze. Sve u svemu ne bih ponovio.
Jel ovo ona frende na drugoj slici?
 
Ima li nešto 20-35 da netko zna? Ove sto dolaze na adresu možda? 50 ipak ne bi išao ni gledat.
Dajte ekipa neke preporuke.
 
Meni se čini da je dosta stare ekipe koji su pisali recenzije jednostavno otisli.
Toliko glupih pitanja se postavi, toliko glupih postova s "moze broj".

Ima nas svega par ovdje u zadnjih 6 mjeseci koji pisemo recenzije...
Slažem se, gdje bi bili da svaki clan napise barem po jednu recenziju, u ovom poslu bi ostale zenske koje vrijede, a gabori i bahate bi se morale okrenut drugom poslu hahah.
 
J

Jel joj oglas bio uzmi mene?
Nakon što sam ovo pročitao morao sam posjetit i uvjerit se , mogu reći definitvino da je to oglas od uzmi mene , bio sam prije godinu i pol kod nje u novom zagrebu i sad sam ponovio na krugama ...

ovo je bio oglas iz 2020 kad sam bio https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/uzmi-mene-oglas-4675771

ovo je trenutni oglas https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/slatka-tajna-oglas-4816060

druga slika je 100% njena , uvjerit se možete samo ako odete , dogovor je lagan preko wacapa , 500kn pol sata , stekao sam dojam da se ne dopisujem sa njom , adresu dobio tek kada sam došao na kruge , a tamo su još 2 lika tipkala na mob ispred plave zgrade , ali netko je na forumu napisao da ih je više u toj zgradi :rolleyes:

Lijepa cura , doček u tajicama , simpatična , puno priča , sama kaže da se malo udebljala , dodati bar 7-10 kila od navedenog u oglasu , pisali da ima akni , ja nisam primjetio , ostalo sve po starom ko i prije 1.5godinu , dojam GFE ostavila , zagraljaj , maženje , par poljubaca po licu/tjelu ( ne u usta ) , zadah se osjetio ....

Za sve koji idu ili traže dobar oral neka nejdu ili izbjegnu ovaj oglas , vidi se mali napredak od prije kad ga je doslovno stavila u usta i nije znala šta radit , sad je to malo bolje i čak sam dobio par min pušenja - neće facefuck, kaže da voli lizanje , a kako je bila mirišljava pružio sam joj to krenuli u pozu 69 gdje se malo previše uživila i pitala jel mi preteška .:LOL: , mogu reč samo da je pička uska i dobar je pogled 😛

ovaj put nije imala problema sa navlačenjem kondoma ( ponesite svoj ) , iako djeluje usko bez problema može primit bar 17cm , zajahala prvo kaubojku tu me primila za ruke što mi je bilo super , pa onda obrnuta kaubojka , nakon toga se malo mazili, češkali u krevetu ... pa onda doggy , pa je spustio dole stavio jastuk ispod trbuha i pitam gdje mogu svršit i kaže najbolje u usta i tako sam napravio sjela na rub kreveta i dobila porciju ....

kad je pogledala na sat prošlo je 40tak minuta , za kraj na vratima me zagrlila i primila kitu i rekao sam da ću ponovit , meni je cura super jer radi sve za razliku od elene - moj zadnji post https://forum.ljubavni-oglasnik.net/threads/zagreb-iskustva-recenzije.1431/page-80#post-132941
 
Ja cu samo rec po meni ponuda u plavom oglasniku je vrlo losa i bezobrazna od strane tih djelatnica haha sve ili velika vecina ih gleda sto prije te zavrsit,ne smijes u zivit u seks,samo cisto odradivanje tako da prosao sam ih aigurno 20-tak i nemam neke pohvale nazalost.
 
Lanište, oko 50 godina, nesto na tragu dobro nam poznate crne pantere/nives/zgodne žene, crnka kao ona, no ipak mlohavijeg tijela dosta. Što se tice usluge, dosta losije od pantere. Za 300 kuna pusenje bez, ne smijes joj glavu nabijat, nema svrsavanja u usta, u pocetku dere kurac zubima, ali bude bolje kad je upozoris. U tih 300 kuna ukljucen je i seks ali nisam bas bio taj put raspolozen, nekako mi je to njeno pusenje bilo sterilno i bezveze. Sve u svemu ne bih ponovio.
Kada si bio kod nje? Ja sam jucer bio ali bila je na drugoj lokaciji. Jeli moguce da mjenja po 2x u jednom danu?
 
Ok, poruka prošla kako treba, da ne pišem uzalud 😀
Prvo, vidim da je i kod vas sitacija isto jadna kao i kod nas u BG-u, na oglasima skoro ništa pristojno ne može više da se nadje, a svakako dolazim tu uskoro na malo duže pa sam hteo da vidim kakve su mi opcije…
Drugo, naleteh na ovaj oglas i priču o njemu:
Ovo je stvarna devojka, uživo bolja nego na slikama, iz Beograda je i znam je sa seeking-a, tamo je imala dva profila. Sve je čista 10-ka, i bukvalno sve može, samo zavisi od kinte. Voli grubo, i ni za šta ne pravi problem. Ono standarno pušenje bez, gutanje, klasika, anal je meni bilo oko 300€ za par sati, nema smeštaj, a za velike grubosti + piss traži više. Čisto da imate kao info.
Jbg, nalog na seeking-u su mi ugasili posle više od 2 godine, sve zbog neke usrane grkinje koja me je smarala, i onda mi je kao nalog ugašen zbog navodjenja na prostituciju, a što je najgore ne mogu ni da otvorim novi jer izgleda pamte broj kartice a drugu karticu za online plaćanja nemam.
 
Ti se nama sada pravis pametan a picku koja se ovdje kara za 400 kn si placao 300E ???
Lepo je napisao neko ko je bio na tom oglasu da nisu njene slike.
To što će neka druga da okači njene slike i da se kara za mnogo manje para je nešto sasvim drugo.
Ja pričam o devojci sa tih slika, koja ima oko 25 godina (ako i toliko) a ne o nekoj matoroj koja se lažno predstavlja.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh