ZAGREB - Iskustva & recenzije

Dečko , položi vozački , kupi neki auto , bit će ti jednostavnije kurve ganjat . Jbt, citam tvoje postove , oci me peku od muke i smijeha . Pa tko još ganja kurve s tramvajom i busom . Jaoooo, riknut ću 😂😂😂😂
Živjeli!

Imam vozačku i auto, ali mi se neda voziti kada sam na godišnjem. 30.000 km /godišnje pa imam pun kufer toga.
Osim toga ima mi previše budala na cesti.

Bolje bi bilo da se SiG guti mojim kurcem! ;-)
 
Ako ne voziš Mercedes s nišanom , nema šanse da joj ni glavic uvališ 😂😂😂😂. Dete , kupi auto i onda se baci u kurvarluk . Ovo sto ti radiš je zona sumraka . Pa jbt, ti se voziš s busom od Dubrave do Spanskog i onda te kurva zajebe , ne javi se na poziv . Pa tko to još ovdje radi , fakat si sociološki fenomen , treba te izučavati , u biti mislim da si jako dobar dečko i osoba , ali svijet je pokvaren . Kad bi svi kontali jao ti , bilo bi puno jednostavnije.
Kakve veze ima s cim ide?
Ajd nemojmo biti toliko površni. Koga boli kurac tko kaj vozi i kak ide na kurve.
 
Viki plava zgodna o kojoj svi pričaju, javi mi se privatnom porukom s svojim kontakt brojem :) sporske sam građe, zgodan, tražim jednu ali vrijednu curu na dulje kao ti izgledom:) p.s.nikad se nismo upoznali
 
Ajmo jedna recenzija


Brz i laki dogovor. Ispalo me 500kn pola sata, ponudila je i anal u toj cijeni, fino uska guza.
Lijepe sise, sudjeluje, guza bas taman mekana.
Oral je tak tak ali fino lize jaja i šupak.
Nije bilo pozurivanja.
Koliko godina?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh