ZAGREB - Iskustva & recenzije

NETKOtamo

New member
Koliko vi možete srati po nekom to je nemoguce i toliko jadno ja sam bio kod cure i tip top je i ona i higijena i atmosfera je super i sve je kako treba

Koliko vi možete srati po nekom to je nemoguce i toliko jadno ja sam bio kod cure i tip top je i ona i higijena i atmosfera je super i sve je kako treba
Daj onda recenziju. Koliko para 30m/1h, kaj sve radi, kakav je prostor, kakva je akcija, daj detalje. Neko je napisal da nije maloljetna al da nema sve zube. Ak nije i ak ima sve zube ja idem prvi. Mlado meso mmmm

AA89

Active member

Pala nam Brineta....
Mislim nije neka steta što je nema u poslu više jer izgledom nije na ništa ali žao mi da love ljubavne djelatnice
Jojjj i ta murija da ih hoce sve polovit mogu u tjedan dana ih svw koje rade u zgu uhapsit i onda one koje ono stite i zaraduju na njima ne diraju i ganjaju ove sto rade same za sebe,pederska policijska posla

kidamicpa

Active member

Nova na sceni cini mi se. Ocekivao sam da ce trazit bon ali nije700 kn, Antunovic. Jako lijepa, 25-6 godina, garave kose. Neiskusno djeluje, zanimljiv izgled pice, izrazena vanjska strana. Mozes ju udarati kako god zelis, pusi s, moze lizanje supka, 69. Sise mozda malo vise ali sve u svemu u faci jako jako lijepa cura. Iskrene preporuke.

MalaMaza

Active member

Nova na sceni cini mi se. Ocekivao sam da ce trazit bon ali nije700 kn, Antunovic. Jako lijepa, 25-6 godina, garave kose. Neiskusno djeluje, zanimljiv izgled pice, izrazena vanjska strana. Mozes ju udarati kako god zelis, pusi s, moze lizanje supka, 69. Sise mozda malo vise ali sve u svemu u faci jako jako lijepa cura. Iskrene preporuke.
Stavila oglas prije pola sata i ti vec bio 🤣🤣🤣

MalaMaza

Active member

Nova na sceni cini mi se. Ocekivao sam da ce trazit bon ali nije700 kn, Antunovic. Jako lijepa, 25-6 godina, garave kose. Neiskusno djeluje, zanimljiv izgled pice, izrazena vanjska strana. Mozes ju udarati kako god zelis, pusi s, moze lizanje supka, 69. Sise mozda malo vise ali sve u svemu u faci jako jako lijepa cura. Iskrene pre

Hoces reci da je to teoretski neizvedivo i da je jedino objasnjenje da sam ja pimp? Cestitke na velikom

Hoces reci da je to teoretski neizvedivo i da je jedino objasnjenje da sam ja pimp? Cestitke na velikom umu
Niko tu nije glup ,a ti
Hoces reci da je to teoretski neizvedivo i da je jedino objasnjenje da sam ja pimp? Cestitke na velikom umu
OGLAS JE FAKE ,PROVJERENO GOVORIM ! ZVAO UVJERIO SE U SVE . LP

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Vrh