ZAGREB - Iskustva & recenzije

Poz, naisao na profil na cityoflove...
Javio se, i nakon neke prepiske trazi uplatu na westernunion. Ok, znam da je to prevara i tomu slicno, medjutim prijeti se da ukoliko ne uplatim, objavit ce moj broj na svim oglasnicima i tome slicno i da mi telefon nece prestati zvoniti. Mislite da tu ima plodnog tla za tako nesto, ili?
u svaki sport treba nešto uložit i u poremu, za ovaj sport osnovna je oprema stari mobitel na bonove i kada ti treba uključiš i zatim ugasiš pa neka zovu koliko hoče
 
Hoćeš reći, idu ga prestrašiti kako bi uplatio?

To su sve prazne prijetnje, njima je cilj pokupit ti lovu, a ne da tebi zvoni mobitel. Prodaju tu priču jer znaju da može upaliti na nekom maloumnom, a ako ne upali idu dalje na sljedeću žrtvu.
 
Hoćeš reći, idu ga prestrašiti kako bi uplatio?

To su sve prazne prijetnje, njima je cilj pokupit ti lovu, a ne da tebi zvoni mobitel. Prodaju tu priču jer znaju da može upaliti na nekom maloumnom, a ako ne upali idu dalje na sljedeću žrtvu.
Ma ja sam vec njemu objasnjavao na drugom forumu ta samo blokira te brojeve i amen, jer mu ne mogu nista. Al eto jbg, frajer se usro i misli da ce mu doci policija hahahah.
 
u svaki sport treba nešto uložit i u poremu, za ovaj sport osnovna je oprema stari mobitel na bonove i kada ti treba uključiš i zatim ugasiš pa neka zovu koliko hoče

u svaki sport treba nešto uložit i u poremu, za ovaj sport osnovna je oprema stari mobitel na bonove i kada ti treba uključiš i zatim ugasiš pa neka zovu koliko hoče

Jbt, izgleda da ja jedini koristim svoj broj 😆
 

Danijela309

Bio neki dan. Slike nisu njene , ali je cura zgodna ima zanimljive tetovaže po tome vidim da slike nisu njene.
Ljepo lice, guza jako fina, sisa baš i nema. I da, ono 22 godine šala mala, dao bih joj kasne dvadeste - rane tridesete.
B2B masaža je ok, natracka te baby uljem i fino klizi po tebi povremeno ti rajcajući jaja. Okret i dobar oral bez. I na kraju ok keks u par klasicnih poza.
Tarife 400 b2b sa rucnim, 700 ako ces oral, 900 keks. Traje dok ne svrsis.
 

Danijela309

Bio neki dan. Slike nisu njene , ali je cura zgodna ima zanimljive tetovaže po tome vidim da slike nisu njene.
Ljepo lice, guza jako fina, sisa baš i nema. I da, ono 22 godine šala mala, dao bih joj kasne dvadeste - rane tridesete.
B2B masaža je ok, natracka te baby uljem i fino klizi po tebi povremeno ti rajcajući jaja. Okret i dobar oral bez. I na kraju ok keks u par klasicnih poza.
Tarife 400 b2b sa rucnim, 700 ako ces oral, 900 keks. Traje dok ne svrsis.

E onda bi se naradila samnom :D
 
nije nikakva natalija 20 godina nego mery sa malešnice/silvia kruge (doduše ne dogovara više ona babetina), 400 kn pol sata, oral bez, odnos sa, veli da ima 30 godina a izgleda max 25, vitko tijelo, lijepe male čvrste sise, minus je što non stop gunđa i požuruje al sve odradi, išao sam punih jaja i jer sam mislio da je netko drugi, vrijedi probati jednom, možda vam sjedne, bar nije babetina
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh