ZAGREB - Iskustva & recenzije


Možda najgore iskustvo do sada.
Dogovor lak, no već kod ulaska u stan počinju njezine prodike. Ako moraš, isruširaj se na brzinu. Legni. Hoćeš da ti pušim. Za 2 minute: Ok, dosta je. Kako hoćeš jebat? Mrtvo puhalo, mrtvo. Za 8 minuta: e, moraš požuriti. Daj svrši. Došlo mi je da se dignem i odem. Prestanem, ide ga staviti u usta i krene: znaš, kod mene dođeš ako želiš svršiti za par minuta, ja sam stara u ovom poslu i znam kako to ide, ne možeš ti tu mene jebati koliko hoćeš jer kad meni pička postane mlohava, onda je gotovo.
Uglavnom, svašta je još nadrkano trkeljala... na kraju, ako se misliš tuširati obavi to za minutu, ja nemam vremena za zajebanciju. Prošlo je 15 minuta od dolaska pred zgradu do izlaska ispred zgrade.
Bezobrazluk na n-tu, umatoč čak i ok izgledu. 15 kg viška, smrdi po cigaretama ko pepeljara. Cca 30-35 godina, tamnije puti... ko što rekoh, izgled čak ok, ali je sve skupa toliko odbojno da ne bih ponovio da ona meni da 400 kn za 30 minuta. Sramota.
 

Možda najgore iskustvo do sada.
Dogovor lak, no već kod ulaska u stan počinju njezine prodike. Ako moraš, isruširaj se na brzinu. Legni. Hoćeš da ti pušim. Za 2 minute: Ok, dosta je. Kako hoćeš jebat? Mrtvo puhalo, mrtvo. Za 8 minuta: e, moraš požuriti. Daj svrši. Došlo mi je da se dignem i odem. Prestanem, ide ga staviti u usta i krene: znaš, kod mene dođeš ako želiš svršiti za par minuta, ja sam stara u ovom poslu i znam kako to ide, ne možeš ti tu mene jebati koliko hoćeš jer kad meni pička postane mlohava, onda je gotovo.
Uglavnom, svašta je još nadrkano trkeljala... na kraju, ako se misliš tuširati obavi to za minutu, ja nemam vremena za zajebanciju. Prošlo je 15 minuta od dolaska pred zgradu do izlaska ispred zgrade.
Bezobrazluk na n-tu, umatoč čak i ok izgledu. 15 kg viška, smrdi po cigaretama ko pepeljara. Cca 30-35 godina, tamnije puti... ko što rekoh, izgled čak ok, ali je sve skupa toliko odbojno da ne bih ponovio da ona meni da 400 kn za 30 minuta. Sramota.
Već se pisalo tu loše za nju, al bitno da je ona bila kod stričeka doktora
 

Bio tko?
Znači jutros zovem žensku. Javi mi se, mumlja, neartikulirano, izgubljeno, kao da je na nečem i uz to pijana ili nakon neprospavane noći..
Pitam ju nešto, ona prvo šuti pa odgovara "da, da.."
Momentalno sam se ohladio od pomisli da idem,
jedva je izgovorila "blizina Kenedyevog"
 

Bio tko?
Znači jutros zovem žensku. Javi mi se, mumlja, neartikulirano, izgubljeno, kao da je na nečem i uz to pijana ili nakon neprospavane noći..
Pitam ju nešto, ona prvo šuti pa odgovara "da, da.."
Momentalno sam se ohladio od pomisli da idem,
jedva je izgovorila "blizina Kenedyevog"

 
Provjereno prije sat vremena
Nemogu vise nac oglas takda sorry zbog linka..
Ugl nalazi se u preckom ulica dobronićeva ako nekome nesto znaci/pomaze😃
Starija ja mslm cca 4 banke (majka)
Ugl. Od prvog dojma kontakta higijene te samog sexa nesto bozanstveno barem meni...
Istina da sam malo ceko cca25 min ali higijena na nivou prvo se upoznali ponudila sokom vodom zapalili cik porazgovarali opcenite teme nakon toga tus.. sve uredno cisto malo stariji stancic sto se tice opremljenosti ali i dalje cist i uredan
Opustenost trud te bez pozurivanja..
Od dogovorenih 30 min bio sam preko sat vremena za vrijeme odnosa daje sve od sebe ja sam imao takav dozivljaj od uzdaha,svrsavanja,(squirtanja) pusenje vrhunsko bez naravno
69 ona trazila i lizanje pruzeno s moje strane
Izmjene poza (mis,dogy,ona gore)
Prsti joj ne smetaju ali ne sada da ju se raspori kak znamo haha
Ljubljenje je islo glatko
Ugl meni su znali rec da cu ozenit kurvu i ako bi to napravio to bi bila ona jebo me bog
Nadam se je pomoglo ako vam se da citat haha
Ja i dalje ne žimku koja je to… koji oglas?
 
+385955733233

Neki dan zvao ovu...stariji glas, preko 60 god....pitam "zovem u vezi oglasa, šta se nudi"...ona mi sporim i umornim glasom kaže oral i odnos klasika, 300 kuna...a ja ju kulturno i lijepo pitam "nakon orala jel može svršavanje u usta".... kaže ona.."može..u tvoju mamu i sestru"...i poklopi mi slušalicu....🥺😱😧😦
 

Možda najgore iskustvo do sada.
Dogovor lak, no već kod ulaska u stan počinju njezine prodike. Ako moraš, isruširaj se na brzinu. Legni. Hoćeš da ti pušim. Za 2 minute: Ok, dosta je. Kako hoćeš jebat? Mrtvo puhalo, mrtvo. Za 8 minuta: e, moraš požuriti. Daj svrši. Došlo mi je da se dignem i odem. Prestanem, ide ga staviti u usta i krene: znaš, kod mene dođeš ako želiš svršiti za par minuta, ja sam stara u ovom poslu i znam kako to ide, ne možeš ti tu mene jebati koliko hoćeš jer kad meni pička postane mlohava, onda je gotovo.
Uglavnom, svašta je još nadrkano trkeljala... na kraju, ako se misliš tuširati obavi to za minutu, ja nemam vremena za zajebanciju. Prošlo je 15 minuta od dolaska pred zgradu do izlaska ispred zgrade.
Bezobrazluk na n-tu, umatoč čak i ok izgledu. 15 kg viška, smrdi po cigaretama ko pepeljara. Cca 30-35 godina, tamnije puti... ko što rekoh, izgled čak ok, ali je sve skupa toliko odbojno da ne bih ponovio da ona meni da 400 kn za 30 minuta. Sramota.
Uvjerljivo najgori oral koji sam dobio na PO…popraćen sa arogancijom l totalnom nekulturom od strane iste…
Iskreno,čudim se da bi se neko uopce vratio dotičnoj i pomogao u financiranju tog sređivanja kod striceka…Pljuc!!!
 
Nekad se ta zvala na oglasniku “benjamin suljic” i kad to ukucate na fejsu dobit cete par istih profila i da se zakljucit da je to jedan od brazilaca s pescenice. S ciganom ni na jakusevac a kamoli u seksualni kontakt
ne mora znaciti. karao sam cigana, full kinky u autu za 100kn
sta god si htio mogao si mu raditi, a bio je mlad i ful zgodan
nazalost, otisai van HR
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh