ZAGREB - Iskustva & recenzije

Ja bih na tvome mjestu malo pripazio od koga uzimaš preporuke,ovo je skroz novi profil…To ti govorim zato kaj se i meni jednom javio jedan kad sam otvorio profil ovdje…Kao javi se ovoj na mail,dobra mala ovo ono…Cim me tražila bon blokirao ju…Obično su ti Bonovi i plaćanje unaprijed prevara…
Iz pristojnisti je bilo hvala nista vise :) nisam s marsa pao...ali i dalje ako ima stvarno dobru preporuku napisite slobodno.
Hvala.
 

Lokacija maksimir, jako debela zena nimalo privlacno... po naglasku bi rekao slavonka iz osijeka. ima neke cudne tarife 450 pusenje 500 komplet, tako nesto. Pusi s kondomom, stavlja neki lubrikant kod pusenja, uzas jedan. Ima kondome od 7 kuna koji je pukao kod orala. Mobitel zvoni, ona se javlja, salje drugog klijenta u kafic da ju ceka. Uglavnom nikako ne vrijedi te pare po meni
 

Lokacija maksimir, jako debela zena nimalo privlacno... po naglasku bi rekao slavonka iz osijeka. ima neke cudne tarife 450 pusenje 500 komplet, tako nesto. Pusi s kondomom, stavlja neki lubrikant kod pusenja, uzas jedan. Ima kondome od 7 kuna koji je pukao kod orala. Mobitel zvoni, ona se javlja, salje drugog klijenta u kafic da ju ceka. Uglavnom nikako ne vrijedi te pare po meni
To sam ti sve napisao jucer…lol
Izgled 6/10
Pušenje 5/10
Jedino kaj se ne buni,udaraš koliko mozes
 
Zovi između 10 i 14 i trebao bi ju dobiti. Sretno.
Nope 🙂
Ako ima uključenu sekretaricu, a imala je, onda da zoveš ne znam kad, nećeš ju dobit.

Zato joj ja poslao SMS pa kad je isključila sam je uspio dobiti.

Vidi se na Marini da ima dosta vise godina nego joj na oglasu piše,
Ali sve u svemu dobar komad žene, sise dobre, guza solidna.

Ono sto moram priznati - dosta dobra masaža!
 
Nope 🙂
Ako ima uključenu sekretaricu, a imala je, onda da zoveš ne znam kad, nećeš ju dobit.

Zato joj ja poslao SMS pa kad je isključila sam je uspio dobiti.

Vidi se na Marini da ima dosta vise godina nego joj na oglasu piše,
Ali sve u svemu dobar komad žene, sise dobre, guza solidna.

Ono sto moram priznati - dosta dobra masaža!
Drago mi je da si napokon uspio doći do nje. :) Ponavljam po n-ti put, meni je ona brutalna. Ako smijem pitati, kako to da nisi uzeo komplet, išao si ciljano na masažu?
 

Bio sam maloprije. Starije zenska masaza plus oralno. Jako dobro masira a i dobro pusi. Nije bas najljepsa ali odradi posao jako dobro.🤷‍♂️😁
Zenska ne da nije lijepa nego ne ni ne potrudi, mogla bi se bar nasminkat. Masira bezveze i jos se javlja na mobitel za vrijeme masaze. 300 kn za masazu i pusenje kod nje je fkt previse.
 
Zenska ne da nije lijepa nego ne ni ne potrudi, mogla bi se bar nasminkat. Masira bezveze i jos se javlja na mobitel za vrijeme masaze. 300 kn za masazu i pusenje kod nje je fkt previse.
Svakom svoje. Meni je radila u toplesu prstenjarionsam ju, ali ju nisam htio jebat. Moras ju malo nagovarat i stavit u svoj okvir. Meni je pocela sa nekim pricama o freddi mercuryu hahahaha.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh