ZAGREB - Iskustva & recenzije

bio kod ove jucer...
092/329-7751

slike mi izgledale dobro al razgovor s njom na telefonu kompliciran, prvo mi poklopila, pa me opet zvala... dogovorili se za predvecer, sat vremena, s dogovorom da bude malo dominantna... kad sam bio blizu nje, trazila me da joj kupim na kiosku bonove... (???)

docekala me u nekim spicastim stiklama, spavacici i najlonkama, uzela lovu i bonove i poslala pod tus. cekala me na kaucu i pocela ispitivati totalne gluposti i onda mi rekla da joj lizem nozne prste, noge i picu. onda je isao 69 na kaucu gdje me prvo pitala jel okej piss u usta i zatim mi ga je i dala. poslala me da si isperem usta i onda me zvala u drugu sobu s krevetom gdje je opet isao 69, prvo me zajahala s kondomom pa kak nisam mogao svrsiti dosta dugo skinula je kondom... na kraju sam jos i dvaput svrsio u njoj pa ju i lizao poslije tog. :/
Jučer navećer učlanjen i odmah recenzija, i to odmah teški fetiši. Malo mi teško za povjerovat...
 

evo bio sad kod sandre, babac nekih 60 god, 3 minute pješke od petrokova na maksimiru, 200kn pušenje +100 seks, al sam rekao da nemam pa je odradila sve za 250. uglavnom, prostor u nekom dvoristu, nije bas najurednije. mozes ju nabijat u usta kolko hoces, seks u pozama koje hoces, da sve dirat, aliiii.. pita dal hoces sa i bez gumice takodaaa.. nebum vise posjecivao. ustvari jedina dobra stvar je sta ju mozes nabijat u usta ko manijak. sveukupni dojam: nebih ponovio
To pita za oral ili sex
 
Par dana pratim forum, priznajem ima svega, zanimljivih komentara, dobronamjernih, zlonamjernih, svakakvih. Pročitao sam dosta toga, ali ne mogu iz ničega zaključit koje su cure i žene zgodne u licu sa Plavog oglasnika. Šta ne možemo napravit neki popis 10 najzgodnijih, da ne bacamo lovu bez veze:) godine nebitne, sve me zanima, od 7 do 77,tijelo nebitno, samo me lice zanima. Zahvaljujem ako se nađe neko ko će stavit popis 10 nazgodnijih, može i 5.. Ako ne želite javno, može i u pm. Hvala

Odgovorite
 
Par dana pratim forum, priznajem ima svega, zanimljivih komentara, dobronamjernih, zlonamjernih, svakakvih. Pročitao sam dosta toga, ali ne mogu iz ničega zaključit koje su cure i žene zgodne u licu sa Plavog oglasnika. Šta ne možemo napravit neki popis 10 najzgodnijih, da ne bacamo lovu bez veze:) godine nebitne, sve me zanima, od 7 do 77,tijelo nebitno, samo me lice zanima. Zahvaljujem ako se nađe neko ko će stavit popis 10 nazgodnijih, može i 5.. Ako ne želite javno, može i u pm. Hvala

Odgovorite
Zoki, ne moze druze... odi kod tri cure, od te tri dvije ti garantiram da ce biti ose. Ali jedna bi mogla biti prolazna ili dobra. Recenziraj tu, preporuci e onda ce ti sigurno netko pomoci ...ovako spamas bzvz
 
I koje od njih imaju 2 oglasa na plavom oglasniku, tj 2 različita broja ili više oglasa, barem to da neko kaže da lakše filtriramo
 
Ok, al ne kužim zakaj bi bio spam?
Zato sto nisi jedini...takvih upita kao ti imas na desetine dnevno, daj broj, daj lijepu, daj ovo i ono.. potrudio si se ti to lijepo napisat, ne ko onaj kreten @nadrkanovic ali poanta je ista. Ako ne doprinosis forumu, onda citaj to sto ti je napisano dosad ali nemoj ocekivati da ce ti netko sada stajati na usluzi za tvoje zelje i pozdrave....
 
Zato sto nisi jedini...takvih upita kao ti imas na desetine dnevno, daj broj, daj lijepu, daj ovo i ono.. potrudio si se ti to lijepo napisat, ne ko onaj kreten @nadrkanovic ali poanta je ista. Ako ne doprinosis forumu, onda citaj to sto ti je napisano dosad ali nemoj ocekivati da ce ti netko sada stajati na usluzi za tvoje zelje i pozdrave..
Ma sve stoji kaj kažeš. ja samo imam studentice sponzorišice koje financiram, koje idu doma iz Zagreba, e sada, trebam zamjenu za njih preko ljeta haha. A opet nemrem karat bilo kaj, mora bit zgidna u licu, ne ljepotica. Al očito kaj veliš, morat ću bacit u vjetar par tisuća kuna dok ne nađem neš dobro
 
Cuj ovog jazavca malog dezurnog, a ko si ti ovdje da bi tebe itko trebao slusat i slijediti tvoje upute kako koristiti forum? Ako covjek zeli nesto napisati i pitati neka napise, a ti mozes samo cvrkutati dalje po svom
 
I opet ova tema ode u kurac. Zole, ovo su iskustva i recenzije, odi na jel bio tko ili birtiju.. brzoplet si ili ne znas kaj znaci rijec recenzija.. e zole, zole..
 
bio kod ove jucer...
092/329-7751

slike mi izgledale dobro al razgovor s njom na telefonu kompliciran, prvo mi poklopila, pa me opet zvala... dogovorili se za predvecer, sat vremena, s dogovorom da bude malo dominantna... kad sam bio blizu nje, trazila me da joj kupim na kiosku bonove... (???)

docekala me u nekim spicastim stiklama, spavacici i najlonkama, uzela lovu i bonove i poslala pod tus. cekala me na kaucu i pocela ispitivati totalne gluposti i onda mi rekla da joj lizem nozne prste, noge i picu. onda je isao 69 na kaucu gdje me prvo pitala jel okej piss u usta i zatim mi ga je i dala. poslala me da si isperem usta i onda me zvala u drugu sobu s krevetom gdje je opet isao 69, prvo me zajahala s kondomom pa kak nisam mogao svrsiti dosta dugo skinula je kondom... na kraju sam jos i dvaput svrsio u njoj pa ju i lizao poslije tog. :/
A koliko krznenih si dao, i kakvi bonovi.
To je komplicirana osoba.
Ja jednom zvao pa odusto koliko pitanja i potpitanja, da sam volju izgubio.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh