ZAGREB - Iskustva & recenzije

Drugi put bio kod nje jer se zajebo nisam znao da je to ona. Meni osobno ženska koja najbolje masira ( kod nje je samo he), ti je ona leloona ona starija kod kvatrića.
Ova?
 
Bio sam ja kod nje kad sam krenuo u ovaj sport, tad sam prvo iso na ovu najjeftiniju uslugu poput sandre i marice, a onda sam stekao pregovaracke sposobnosti
 

evo bio sad kod sandre, babac nekih 60 god, 3 minute pješke od petrokova na maksimiru, 200kn pušenje +100 seks, al sam rekao da nemam pa je odradila sve za 250. uglavnom, prostor u nekom dvoristu, nije bas najurednije. mozes ju nabijat u usta kolko hoces, seks u pozama koje hoces, da sve dirat, aliiii.. pita dal hoces sa i bez gumice takodaaa.. nebum vise posjecivao. ustvari jedina dobra stvar je sta ju mozes nabijat u usta ko manijak. sveukupni dojam: nebih ponovio
Da ali jedan od boljih orala u ZG
 
bio kod ove jucer...
092/329-7751

slike mi izgledale dobro al razgovor s njom na telefonu kompliciran, prvo mi poklopila, pa me opet zvala... dogovorili se za predvecer, sat vremena, s dogovorom da bude malo dominantna... kad sam bio blizu nje, trazila me da joj kupim na kiosku bonove... (???)

docekala me u nekim spicastim stiklama, spavacici i najlonkama, uzela lovu i bonove i poslala pod tus. cekala me na kaucu i pocela ispitivati totalne gluposti i onda mi rekla da joj lizem nozne prste, noge i picu. onda je isao 69 na kaucu gdje me prvo pitala jel okej piss u usta i zatim mi ga je i dala. poslala me da si isperem usta i onda me zvala u drugu sobu s krevetom gdje je opet isao 69, prvo me zajahala s kondomom pa kak nisam mogao svrsiti dosta dugo skinula je kondom... na kraju sam jos i dvaput svrsio u njoj pa ju i lizao poslije tog. :/
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh