ZAGREB - Iskustva & recenzije

Mene zanima kak ste se dogovorili za 150kn? Zar ne traži pare unaprijed? Čak i da ih traži naknadno kak si joj dao 150kn? Pretpostavljam da si bio pol sata ili manje i da je za pol sata cijena 400 ak je 1h 700
Nismo se dogovorili. Ja sam imao 900kn spremno ako ću htjeti dulje i pokazao sam joj novac kad sam ušao. No neću platiti uslugu koju ne dobijem. 20 minuta smo izgubili na čekanje i brbljanje i još 15tak minuta smo bili u krevetu. I stalno je gledala na sat. Kad mi je dopizdilo sam se obukao, ostavio 150 i otišao...
 
1100 anal :)))) koja bezobrastina, mozda ima nevino dupe
Nije bezobrazno, nego realna cijena kad usporediš internacionalnu ponudu. Ako cura izgleda tako kao na slikama, onda je vrijedna tog novca.

Skoči u Austriju. Sat vremena 120-150€ PLUS anal = 180 do 200€.

Tina nudi s analom za 800kn. Draga cura i dobro radi, ali optički ne dolazi do kučanice.
 
Nismo se dogovorili. Ja sam imao 900kn spremno ako ću htjeti dulje i pokazao sam joj novac kad sam ušao. No neću platiti uslugu koju ne dobijem. 20 minuta smo izgubili na čekanje i brbljanje i još 15tak minuta smo bili u krevetu. I stalno je gledala na sat. Kad mi je dopizdilo sam se obukao, ostavio 150 i otišao...
Mislim svaka čast! Obično uzmu pare unaprijed. Drago mi je da si joj na taj način pokazao da cijeniš svoje vrijeme i zahtjevaš da usluga bude odrađena kak spada.
 
Upravo bio s njom. Slika nije njena, uživo je slična ali je još zgodnija. Sređena, mirišljava, komunikativna, ne skida osmjeh sa lica. Velike grudi, (nove), lijep pičić,...... Sve sa kondomom(za mene osobno je to plus) ja sam htio gledati, dirati, klasični sex i to sam dobio. Putujem u svoju provinciju sa osmjehom na licu😁😁😁
 
Upravo bio s njom. Slika nije njena, uživo je slična ali je još zgodnija. Sređena, mirišljava, komunikativna, ne skida osmjeh sa lica. Velike grudi, (nove), lijep pičić,...... Sve sa kondomom(za mene osobno je to plus) ja sam htio gledati, dirati, klasični sex i to sam dobio. Putujem u svoju provinciju sa osmjehom na licu😁😁😁
Koliko traži i koliko ste se družili? Jel ima prohtjeve po pitanju prostora?
 
Bio sam prije 10ak godina kod nje, i tad je imala 40g... mršava žena kratke kose, sise nema uopće, oral i sex je, koliko se sjećam bilo sve ok, jedino se akcija odvijala na malom krevetu. Bila je u Tratinskoj, nemam pojma gdje je sad. Sve u svemu ništa posebno.

Jel zna netko gdje je brineta locirana?
 
Ajmo realno, ima njih koje te mogu zarazit, tu se sad govori o tome kao, neidem kod te brinete jer je nekog zarazila al idem kod neke druge koja se takodjer dnevno trosi s njih 10 , i ona bi trebala bit sigurna, daj molim te
Sto se tice smrada iz picke, osobno sam to osjetio kod jedne od njih i takodjer nezaboravno odvratno, nije mi bilo svejedno
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh