ZAGREB - Iskustva & recenzije

Evo mojih dojmova i iskustva. Nastojat cu dobro opisat sve

Dogovor lak, dolazak na adresu, kaze ti gdje i sta, udjes a prostor kao u horor filmu, mracno, tablete po stolu, teska narkomanka, bilo jako kasno tj 2 ujutro i jedino se ona javila, ona- neuredna kosa rascupana,blijeda, mrsava, sise 0, dupe 0. Reko bi oko 30-35 god.reko ajd moze pusenje, bez kondoma, malo sam ju nabijao i napunio usta spermom, lagano je pozurivala ali to me nije previse jebalo, reko dobila si 400kn suti i pusi, tak je i bilo...ugl.nikad vise, sam sebi sam se gadio nakon toga. Konkretno ne pusi lose ali dojam radi svega ostalog bljak.


Dogovor lak, preko vocapa, dolazak na adresu, prvo te posalje na krivi ulaz vjerovatno da te ocijeni s prozora logicno, udjem, ona prilicno zgodna, znaci slike 100posto njene, pusenje nije dala bez kondoma (osrednje pusenje) kao i seks, dupe malo vece ali jago dobro za osjetit, probo ju poljubit nije dala, mislim sve super ali nije mi bila napeta i prilicno nezainteresirana, nismo kliknuli tako da u mom slucaju dzabe lijepo tijelo i lice...e da sisice nekakva dvojka,tetovaza ruze na desnoj. 400kn pola h. Svrsavanje u kondom.

Bio 3-4puta i svaki put samo pusenje, ona izuzetno ugodna vesela i raspolozena, opustena, za svoje godine i predobro izgleda, tijelo iako mrsavo jako zgodno i utrenirano, mekana koza, trbuh kao u 20-godisnjakinje.ima bas ono nesto jebozovno u pogledu. Uzeo masazu i pusenje za 250 , masaza tako tako, vise samo klizi rukom ali onako ugodno bude .pusi i gleda te, sama ga nabija do te mjere da se gusi, svrsavanje sama kaze svrsi mi u usta (da joj kazes da proguta kladim se da bi), uzdise, za to vrijeme ju mos prstenjacit dirat ma sta god, ponudi cigarom, keksima haha,

Ne preporucam, srednjaci, baba od 60+, mrtvo puhalo, samo pusenje, bez kondoma 250, puno previse, svrsio joj po sisama koje su mozda jedina svjetla tocka i to nije neki spektakl, samo 2 ogromne sise , nekako stao iznad nje da imam bolje pogled na njih i mislim si samo nemoj glavu dizat haha, u stanu pas koji gleda tv u drugoj prostoriji xd ne ponovilo se.

Oko 60god, ravnice uvuceno dvoriste, diskrecija i nije bas neka, jednosoban stancic, stara kurva, zna sta radi, bio par puta samo na pusenju koje radi solidno, svaki put ju iznabijao u usta i napunio spermom, koju pljune u maramicu, sise iznenadjujuce dobre,ugodne u ruci,4-5, ne pozuruje ali onako ima svoja pravila i voli se pravit pametna oko nekih stvari, uglavnom sam iso radi cijene od 200kn, iako je gore navedena pantera visestruko bolja.

Mala jaca cura, potpuno normalna i mirna, kao da radi u frizerskom salonu, prica s tobom, malo jaca, iso na masazu 1h, masaza izuzetno dobra, noge ruke ledja,savrseno, okret, pa te izmasira odnaprijed, a kad primi kurac,jao bar meni, predobro, drkanje gladi jaja,lagano prsticem po supku pa u supak, iako sam to uvijek izbjegavao,ova zna sta radi da svrsis intenzivno, za to vrijeme mos ju slatat po dupetu sisama, oral ne radi, ali brijem da bi mogla popustit za koji put jer smo def kliknuli,
Dakle iako izgled nije neki,nadodknadi s dobrom masazom i drkanjem. 300kn h, a pola h je 200. Vracam se sigurno.

Brineta 37
Nemogu nac oglas ali tako se oglasava na plavom oglasniku. Bio na pusenju, koje je vrlo dobro, sise brutalne iako lagano vise jer ima 40i plus koju god, recimo 45, izgleda jako dobro malo jaca, dupe dobro, prstenjacenje za vrijeme dok joj je kurac u cubama. 300kn pola h, dogovor lak i sve ok. Jebat nisam htio kao ni vecinu ostalih...zakljucak zena prilicno jebozovna


Srpkinja iz NS, 30ak god s grudima sigurno sedmice, svaka po par kg da ga jebes, mislim da se kao Jana oglasavala. Zgrada u Krugama ako se dobro sjecam, zenska uzasno debela, pusenje s kondomom, ona na ekavici melje, toliko mi je bila fuj da mi se jedva digo i nekako sam uz njen prljav razgovor uspio izdrkat, zenska nije ruzna u licu al ima 50+kg viska. Zajebala me jer sam joj prvo dao novac a onda je rekla kao da osjeti miris i da ce morat s kondomom (kucka me sjebala ali sam sam kriv za to haha), ne ponovilo se. Cijena ak se nevaram 300kn za pol h sto je na kraju ispalo 15ak min jer sam gledo otic cim prije.


Neka zenska oko 45god, koja se oglasavala na ljubavnom oglasniku kao atraktivna zena, bila kod mene u stanu, 1h 700kn, pusenje dobro, izgled tako tako, moze sve osim anala,e sad ono glavno krenem ja nju nabijat a iz picke pocne izlazit takav smrad da mi se momentalno spustio jer sam zabrijo da ima sve zive bolesti sto i nebi bilo cudno, srecom s kondomom (bez njega nebi niti jednu uostalom). Izaso ja, ona kao pa sta je bilo, ja senesto izmotao ovako onako, reko jel mos pusit dalje kaze moze, opet se bajo digne napunim joj usta spremom, imala je neki jebacki usis koji mi je godio. Jos malo popricali, zena djeluje skroz normalno al jbg.


To je moj osobni dojam i iskustvo. A sad da nesto objasnim idiotima, kad ih moram tako nazvat....iako su to sve prostitutke i rade za novac, opet su to zene koje se jednostavno nemogu sa svakim opustit jednako, zamislite samo kakvi im dolaze, i bez obzira na novac koji dobije naravno da nece ljubit prdonju od 65god ruznog debelog kao nekoga od 30g zgodnog utreniranog ako joj je privlacan k tome. I to je sve.
Nekom ce s nekom bit super dok ce drugi rec da je katastrofa, nadjite sta vam pase i amen
Sve si lijepo poredao.....ali mi nije jasno da si ovoj prvoj "hočeš noću" platio 400 za pušenje... trebao si je izjebati u sve rupe.....i nebi negodovala...400 je fakat previše za pušenje, pa da ima zlatna usta....
 

Erotske masaže​

Korisnik:Paola96
ID oglasa:187812
Oglas predan:25.04.2022
Broj prikazivanja:1149
Regija:Hrvatska - Zagreb
Imam:28 godina
Tražim osobu:od 28 godina

OPIS​

Nudim usluge opuštajućih i erotskih masaža u Vašem prostoru. Imam 28 godina,160/50/3.
Higijena, kultura,diskrecija i ozbiljnost su mi iznimno bitni.
Također preferiram brze i jednostavne dogovore.

KONTAKT​

 

Erotske masaže​

Korisnik:Paola96
ID oglasa:187812
Oglas predan:25.04.2022
Broj prikazivanja:1149
Regija:Hrvatska - Zagreb
Imam:28 godina
Tražim osobu:od 28 godina

OPIS​

Nudim usluge opuštajućih i erotskih masaža u Vašem prostoru. Imam 28 godina,160/50/3.
Higijena, kultura,diskrecija i ozbiljnost su mi iznimno bitni.
Također preferiram brze i jednostavne dogovore.

KONTAKT​

jel ima tko iskustva sa njom?
 
Sve si lijepo poredao.....ali mi nije jasno da si ovoj prvoj "hočeš noću" platio 400 za pušenje... trebao si je izjebati u sve rupe.....i nebi negodovala...400 je fakat previše za pušenje, pa da ima zlatna usta....

Bilo jedan dva ujutro, to je kad je covjek glup. Neznam ni sam zasto. Nisam ju htio jebat jer inace u pravilu ne jebem takve zene u tom poslu, a kad bi je vidio vjeruj mi nebi ni ti. Pa reko daj samo pusenje al nije htjela snizit cijenu. Svrsio joj u ustima i cao
 
Bog ekipa, ja dolazim iz "provincije" na par dana u Zagreb. Pročitao sam više od 500 stranica sa vašim postovima i umišljam si da sam sada malo upućeniji (teorija) u sve ovo. Nisam nikada platio za sex a imam 50 godina i odlučio sam to napraviti u sljedećih desetak dana i to više puta. Sljedeći zdrav razum svjestan sam da tu ima krivih informacija iz raznoraznih razloga. Zamolio bih vas ako imate volje i vremena date par predloga. Zanimaju me mlađe i koje će doći kod mene u stan. Unaprijed hvala svima koji mi pomognu.
 
Bog ekipa, ja dolazim iz "provincije" na par dana u Zagreb. Pročitao sam više od 500 stranica sa vašim postovima i umišljam si da sam sada malo upućeniji (teorija) u sve ovo. Nisam nikada platio za sex a imam 50 godina i odlučio sam to napraviti u sljedećih desetak dana i to više puta. Sljedeći zdrav razum svjestan sam da tu ima krivih informacija iz raznoraznih razloga. Zamolio bih vas ako imate volje i vremena date par predloga. Zanimaju me mlađe i koje će doći kod mene u stan. Unaprijed hvala svima koji mi pomognu.
Bio si 50 godina pametan, izdrži još malo
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh