ZAGREB - Iskustva & recenzije

Mišića ili sala?
0%sala, trbušni mišići, bijeli zubi.... prije je bila "prekoščata", al sad trenira i izgleda dobro... A i ko osoba je korektna, ja jednom zaboravio pare i ispočetka me nije htjela o radit, kao rekla idemo samo popit piće al ja usred razgovora izvadio racku van i strpo joj ga u usta i kad sam došao drugi put i htio joj dat pare nije htjela uzet, rekla je da nema šanse da uzme...
 
Znam da ima negdje vec u temi sigurno, ali nemam trenutno vremena trazit pa ako netko moze samo napisat kontakt od Pantere bio bih veoma zahvalan. Hvala unaprijed
 
Da podijelim svoja nedavna opažanja.
Dakle, mala Srpkinja https://www.oglasnik.hr/osobni-kont...uzit-ce-ti-nezaboravne-trenutke-oglas-4955987 i dobrodržeća umirovljenica Silvija https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/silvia-milf-40-oglas-4041819 rade u istom stanu na Krugama. Tu staju sve sličnosti.

Pisalo se puno o obje do sada na forumu pa ne bih sad ponavljao... Složit ću se s kolegama pa reći da Silvija radi možda najbolji facefuck na sceni, nenormalna je :) Doduše, potrebno je puno snage za istrpiti njeno dociranje i rezorniranja...o svjetonazorskim pogledima na svijet, svemir, čovjeka...ono došao sam na sat pražnjenja jaja, a ne ne sat filozofije...., eh, tko to može izdržati i klimati glavom na sve što kaže, možda mu bude zabavno.

Inače Silvija je bivša kolegica od puno poznatije Bonnie koja ima imidž analne gangbang zvjezde. Mislim da Bonnie ima koju godinu više, ali se to ne vidi jako. Dođe mi da se zapitam što rade tim balerinama da one ispadnu toliko kinky jednog dana kad prestanu s kazalištem. Volio bih probati jednu mladu balerinu da testiram tu teoriju, jer, ako je suditi po ove dvije to bi moglo biti BOOM. Da ih je spojiti u istu seansu to bi izgledalo ass(bonnie) to mouth(silvija) ludilo!
Koji kontakt je bio uspjesan kod tebe? Jer pise da prvo email a ne odgovara na njega
 
Da podijelim svoja nedavna opažanja.
Dakle, mala Srpkinja https://www.oglasnik.hr/osobni-kont...uzit-ce-ti-nezaboravne-trenutke-oglas-4955987 i dobrodržeća umirovljenica Silvija https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/silvia-milf-40-oglas-4041819 rade u istom stanu na Krugama. Tu staju sve sličnosti.

Pisalo se puno o obje do sada na forumu pa ne bih sad ponavljao... Složit ću se s kolegama pa reći da Silvija radi možda najbolji facefuck na sceni, nenormalna je :) Doduše, potrebno je puno snage za istrpiti njeno dociranje i rezorniranja...o svjetonazorskim pogledima na svijet, svemir, čovjeka...ono došao sam na sat pražnjenja jaja, a ne ne sat filozofije...., eh, tko to može izdržati i klimati glavom na sve što kaže, možda mu bude zabavno.

Inače Silvija je bivša kolegica od puno poznatije Bonnie koja ima imidž analne gangbang zvjezde. Mislim da Bonnie ima koju godinu više, ali se to ne vidi jako. Dođe mi da se zapitam što rade tim balerinama da one ispadnu toliko kinky jednog dana kad prestanu s kazalištem. Volio bih probati jednu mladu balerinu da testiram tu teoriju, jer, ako je suditi po ove dvije to bi moglo biti BOOM. Da ih je spojiti u istu seansu to bi izgledalo ass(bonnie) to mouth(silvija) ludilo!
Ovu Silvu nisam probal,izgleda da cu morat..al bio sam par puta sa Bonni,i to je stvarno bio spektakl..🥳
 
pozdrav. biti cu u zagrebu za vikend i volio bi isprobati sta zagreb nudi. spremio sam par oglasa pa volio bi da cujem sta mislite i jeli tko ima kakvog iskustva sa ovima. uglavnom htio bi isprobati neku da ima malo jace noge i dobru guzu a da ne bude debela. velicina sisa mi i nije toliko presudna. normalan sex, oral bez kondoma i da se zeli ljubit.

 
pozdrav. biti cu u zagrebu za vikend i volio bi isprobati sta zagreb nudi. spremio sam par oglasa pa volio bi da cujem sta mislite i jeli tko ima kakvog iskustva sa ovima. uglavnom htio bi isprobati neku da ima malo jace noge i dobru guzu a da ne bude debela. velicina sisa mi i nije toliko presudna. normalan sex, oral bez kondoma i da se zeli ljubit.

[/QUOTE. Ovako…Temperamentna zgodna crnka je crna Viki…Ona ti malo požuruje i pije…imas temu o njoj,upisi u tražilicu
Ova predzadnja ni u kom slučaju,bio sam i okrenuo se i otišao…Stara nadrogirana kuja bez zuba,ima 50-55 godina..kost i koza,zivi u nekoj straćari u ulici stara Ferenscica,kad sam ušao unutra skoro sam povraćao…me smrdi,ne pere se…i jos prostor izgleda ko šupa…tako da ti zaobiđi u širokom luku
 
pozdrav. biti cu u zagrebu za vikend i volio bi isprobati sta zagreb nudi. spremio sam par oglasa pa volio bi da cujem sta mislite i jeli tko ima kakvog iskustva sa ovima. uglavnom htio bi isprobati neku da ima malo jace noge i dobru guzu a da ne bude debela. velicina sisa mi i nije toliko presudna. normalan sex, oral bez kondoma i da se zeli ljubit.

Ova zadnja je Pamela,imas i o njoj rezenzije,upisi u tražilicu
 
pozdrav. biti cu u zagrebu za vikend i volio bi isprobati sta zagreb nudi. spremio sam par oglasa pa volio bi da cujem sta mislite i jeli tko ima kakvog iskustva sa ovima. uglavnom htio bi isprobati neku da ima malo jace noge i dobru guzu a da ne bude debela. velicina sisa mi i nije toliko presudna. normalan sex, oral bez kondoma i da se zeli ljubit.

Prva ti je Kim…puši ga bez,samo glavic stavi u usta,ima koju kilu viska,priča kako zarađuje po 3-4 tisuće kuna na dan,da je njoj svejedno…Uglavnom čista mehanička radnja brz imali kemije…Ne bi ponovio
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh