ZAGREB - Iskustva & recenzije

Sve je to mehanicka radnja bez imalo kemija, ili ako mislis da nije,onda je jako dobra gluma.
Mene osobno zanima GFE…kod nje to nije nikako slučaj,da se razumijemo…ne treba meni vrhunska glumica,nego kurva koju platim i ta ista kurva se potrudi malo oko mušterije,a ne da priča kako je njoj svejedno i da zaradi na dan 3-4 tisuce…Takvu treba lupiti nigom u guzicu prvo da prestane biti puna sebe,jer kao prvo ima jedno 15 kila viska…kao drugo,od takvih kao mi živi na visokoj nozi jer dana zarađuje 3-4 tisuce kuna bez da se potrudi oko mušterije…
 
Trebalo bi se uvesti obrazovanje struke "kurva". Neznam, koja to država radi? Francuska?

1. lekcija: međuljudksi nastup
2. lekcija: marketing i stvarnost
3. lekcija: postup mušterijama na telefonu (komunikacija)
4. lekcija: vođenje ljubavi

:ROFLMAO:
Ako nesto ne volim,to je onda kad je puna sebe…a bez pokrića,usluga jedna velika nula…i jos se hvali koliko zarađuje…Bolje bi joj bilo da tu lovu Iskoristi i malo ulozi recimo u sebe…npr.malo teretana da se dovede u red…lošije pušenje ne Pamtim da sam dobio
 
pozdrav. biti cu u zagrebu za vikend i volio bi isprobati sta zagreb nudi. spremio sam par oglasa pa volio bi da cujem sta mislite i jeli tko ima kakvog iskustva sa ovima. uglavnom htio bi isprobati neku da ima malo jace noge i dobru guzu a da ne bude debela. velicina sisa mi i nije toliko presudna. normalan sex, oral bez kondoma i da se zeli ljubit.

Komotno si mogo link na PO staviti i pitati zanimaju me recenzije od ovih 😂😂😂
 
49 god, hetero, sportski tip, iskustvo u MMŽ, kulturan i profinjen, tražim društvo MŽ para, cuckold/hot wife varijanta ili čisto ljude koji uživaju ili maštaju o MMŽ. Varaždin/Zagreb s okolicom, mobilan, mogu i ugostiti.
Za početak može kavica, večera i upoznavanje za razbijanje treme. Može i video poziv!
Javite se....
Dokaz da je ljudska glupost beskonačna
 
Da podijelim svoja nedavna opažanja.
Dakle, mala Srpkinja https://www.oglasnik.hr/osobni-kont...uzit-ce-ti-nezaboravne-trenutke-oglas-4955987 i dobrodržeća umirovljenica Silvija https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/silvia-milf-40-oglas-4041819 rade u istom stanu na Krugama. Tu staju sve sličnosti.

Pisalo se puno o obje do sada na forumu pa ne bih sad ponavljao... Složit ću se s kolegama pa reći da Silvija radi možda najbolji facefuck na sceni, nenormalna je :) Doduše, potrebno je puno snage za istrpiti njeno dociranje i rezorniranja...o svjetonazorskim pogledima na svijet, svemir, čovjeka...ono došao sam na sat pražnjenja jaja, a ne ne sat filozofije...., eh, tko to može izdržati i klimati glavom na sve što kaže, možda mu bude zabavno.

Inače Silvija je bivša kolegica od puno poznatije Bonnie koja ima imidž analne gangbang zvjezde. Mislim da Bonnie ima koju godinu više, ali se to ne vidi jako. Dođe mi da se zapitam što rade tim balerinama da one ispadnu toliko kinky jednog dana kad prestanu s kazalištem. Volio bih probati jednu mladu balerinu da testiram tu teoriju, jer, ako je suditi po ove dvije to bi moglo biti BOOM. Da ih je spojiti u istu seansu to bi izgledalo ass(bonnie) to mouth(silvija) ludilo!
Pitanje…..koja je lokacija od Silvije??pobliže,nemora točna
 
Komotno si mogo link na PO staviti i pitati zanimaju me recenzije od ovih 😂😂😂
Čovjek se želi osigurati da ne bi slučajno krivo izabrao😃
Kod ove predzadnje nemoj ni u kom slučaju ici…Nema 30 godina,nego 50-55…živi u ulici stara Ferenscica u nekih šupi,smrdi,ne pere se…ima 42 kg,fali joj koji zub i drogira se…Oci su joj skoro ispale id droge…Uglavnom,kad sam ušao unutra,skoro sam se ispovracao…Okrenuo se i otišao…Stara nadrogirana kuja koja se ne pere…Smještaj katastrofa
 
Mene osobno zanima GFE…kod nje to nije nikako slučaj,da se razumijemo…ne treba meni vrhunska glumica,nego kurva koju platim i ta ista kurva se potrudi malo oko mušterije,a ne da priča kako je njoj svejedno i da zaradi na dan 3-4 tisuce…Takvu treba lupiti nigom u guzicu prvo da prestane biti puna sebe,jer kao prvo ima jedno 15 kila viska…kao drugo,od takvih kao mi živi na visokoj nozi jer dana zarađuje 3-4 tisuce kuna bez da se potrudi oko mušterije…
da da to i ja zelim. ako ima kakva preporuka i to je dobro došlo
 
Čovjek se želi osigurati da ne bi slučajno krivo izabrao😃
Kod ove predzadnje nemoj ni u kom slučaju ici…Nema 30 godina,nego 50-55…živi u ulici stara Ferenscica u nekih šupi,smrdi,ne pere se…ima 42 kg,fali joj koji zub i drogira se…Oci su joj skoro ispale id droge…Uglavnom,kad sam ušao unutra,skoro sam se ispovracao…Okrenuo se i otišao…Stara nadrogirana kuja koja se ne pere…Smještaj katastrofa
tako je! hvala na odgovoru. za sad su mi 2. i 3. favoriti
 
tako je! hvala na odgovoru. za sad su mi 2. i 3. favoriti
Broj 2. ti je crna Viki…imas o njoj cijelu temu…
Uglavnom,ona je na slikama
Malo požuruje
Pije…ne znam dal ti smeta
Smještaj preko puta restorana Trnjanka
Kod nje ti je ko na traci,samo ulaze i izlaze
Ja sam bio jednom,puši sa gumicom(meni ne odgovara)
Bila pijana u 14 popodne
400/800
Javlja se za vrijeme odnosa,kad sam ju zvao za dogovor,neko ju je toliko guzio da je jedva pričala od stenjanja…Kad sam ja bio,isto se javila na telefon
Bio sam jednom i to je to
Ne znam,možda tebi odgovara
 
49 god, hetero, sportski tip, iskustvo u MMŽ, kulturan i profinjen, tražim društvo MŽ para, cuckold/hot wife varijanta ili čisto ljude koji uživaju ili maštaju o MMŽ. Varaždin/Zagreb s okolicom, mobilan, mogu i ugostiti.
Za početak može kavica, večera i upoznavanje za razbijanje treme. Može i video poziv!
Javite se....
Jesi se izgubio malo il samo spamas sve topice s ovim?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh