Zašto ne žele 30 minuta?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovo mi je napisao Ventura u pp , objavit ću javno , znam da se on neće ljutiti ;

Dobro vi nećete zatvoriti temu, jer vam odgovara više upisa. Meni se ne da više gledati preseravanje čovjeka od 60 godina, tako da odlazim s foruma. Pozdrav.

Ako moram birati između Venture i Sombrera , biram Venturu , sorry Sombrero dosadan si i ne kvari nam ugođaj :)

Ventura, molim te ostani , jer bez tebe ovaj lonac nema začina ........
Onda moras zblokirat 99 posto foruma jer nema covjeka koji mi se nije upucsvso😂😂😂😂😂😂
 
Ovo mi je napisao Ventura u pp , objavit ću javno , znam da se on neće ljutiti ;

Dobro vi nećete zatvoriti temu, jer vam odgovara više upisa. Meni se ne da više gledati preseravanje čovjeka od 60 godina, tako da odlazim s foruma. Pozdrav.

Ako moram birati između Venture i Sombrera , biram Venturu , sorry Sombrero dosadan si i ne kvari nam ugođaj :)

Ventura, molim te ostani , jer bez tebe ovaj lonac nema začina ........
Sve ovo je i krenulo radi Venture znamo da "Mod" ima apsolutnu vlast, ali ako se pita i nas obicne smrtnike, ja biram isto Venturu jer bez njega sunce više neče sjati...
 
jutro ekipa, čitam vas stalno i samo bi htio pohvaliti...

pitane za SIG: jel vam ikad ikoji redarstvenik pokucao s bezobraznim prohtjevima? jel se događaju često takve stvari? Hvala!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh