Zašto ne žele 30 minuta?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovo mi je napisao Ventura u pp , objavit ću javno , znam da se on neće ljutiti ;

Dobro vi nećete zatvoriti temu, jer vam odgovara više upisa. Meni se ne da više gledati preseravanje čovjeka od 60 godina, tako da odlazim s foruma. Pozdrav.

Ako moram birati između Venture i Sombrera , biram Venturu , sorry Sombrero dosadan si i ne kvari nam ugođaj :)

Ventura, molim te ostani , jer bez tebe ovaj lonac nema začina ........
ok. al ne mogu vjerovati da si to sve profurao ozbiljno. plići si nego što sam mislio. fakat
 
A istina, u oglasniku su zene koje je zivot natjerao na to i koje moraju zaraditi pod svaku cijenu.. U 21.stoljecu ne mozete ocekivati atraktivnu dvadesetogodisnjakinju u oglasu... To nije realno... Ja sam protiv dijeljenja privatnih stvari poput imena, adrese, posla ako radi jos nesto, fotografija koje nisu objavljivane u oglasu itd...
Ma da...to bi bilo kao kada bi pljackas rekao da ga je zivot natjerao da pljacka. Ako netko zaradi za pola sata 500kn pa x 10 tu se zaradi za kratko vrijeme znacajna kolicina novaca(ako bi gledali samo racunicu)za neki drugi dobar pocetak.Ne kazem da je ugodno zaraden novac ali je ipak stvar izbora.
 
Ma da...to bi bilo kao kada bi pljackas rekao da ga je zivot natjerao da pljacka. Ako netko zaradi za pola sata 500kn pa x 10 tu se zaradi za kratko vrijeme znacajna kolicina novaca(ako bi gledali samo racunicu)za neki drugi dobar pocetak.Ne kazem da je ugodno zaraden novac ali je ipak stvar izbora.
Samohrane majke, ovisnice, zene u dugovima... Ali nije da opravdavam laz...
 
radio. pročitao ovo kako me komentirali. šta je s tim ljudima? taj forum shvaćaju tako osobno?užas. ventura me full razočarao. kako je rekao? starac od 60 koji se preserava da on ne može čitati. stvarno vrh.
 
radio. pročitao ovo kako me komentirali. šta je s tim ljudima? taj forum shvaćaju tako osobno?užas. ventura me full razočarao. kako je rekao? starac od 60 koji se preserava da on ne može čitati. stvarno vrh.
Znaš kako se kaže , on će dočekati tvoje , ti njegovo više nećeš :)
Ta današnja mladost nema više poštovanja prema starijim ljudima . Vidi SiG ti se obraća s Vi :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh