Zašto ne žele 30 minuta?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
povod na svađu, očito nisi bila ovdje prije i popratila situaciju ili se samo praviš glupa. Ali volim i taj indirektni šupcinski način komunikacije, gdje se onda uvijek suprotna strana pokušava Napravit ludom.
Ne ja sam spomenula milijune jer nemam respekt niti mi je uzor netko tko se bavi ovim sportom 10+ godina, posto su se neki pozivali na to da učim od tebe poznate Maje 😂😂😂
Pa koliko sam shvatila pisala si da od 16ste godine si pocela naplacivati a da ti je prije deset godina klijent pio spermu iz tanjura😂😂😂
 
Ja te nisam pozvala niti me briga sto ti radis i od koga ucis. Ja nisam klasicna prostitutka, ne pise mi u cjeniku sat, dva, oralni sa, bez, svrsavanje u ista, po tijelu... Ja imam prijatelje koji imaju svoj zivot i koji me nagradjuju onoliko i kad se dogovorimo
 
Niti je to poanta niti to mislim, a niti me bk.
Ali mi je nekad super zabavno i ekipa se pogodi i bude bas sprdnja dok ne dođe neki kamenjar. Nezz oni koji su tu od prije znaju da sam staloženo vodila razgovore do danas jer mi je pun k tih duplih standarda
Dok ne dodje kamenjar odnosno druga zena koju napadas iz cistog mira valjda jer je zena😂😂
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh