Zašto ne žele 30 minuta?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I ja, nadam se da je sve grdo iza nas i da konacno krecemo u zivot u ovoj godini🙈
Nisam mislio da cu to ikad reci, ali fali mi odlazak na posao, vjezbanje, birtije, mirno tlo, sve😪 ako je poanta ovog svega bila da covjecanstvo izvuce neku pouku, nadam se da je, jer ja sigurno jesam
Bas tako iako ja zivim kao i svaki dan, nazalost nisam te srece da radim od kuce.. Bar ne pravi posao😂😂
 
Totalno se moram potužiti...

Bio sam za vikend sa djevom u Istri, tri dana preko stare/nove godine. Sex je sjajan, žena svršava sa mnom. Nisam ja ništa posebno, imam kurac i to. Ali nekako ju privlačim i ona svršava vaginalno i oralno bez problema. Čak štoviše, to bude double digit kombinacija.

Ali tu se nazire moj veliki problem, modra lasto. ONA NE ŽELI PUŠITI KURAC!!! I to je veliki deal breaker za mene. Nemam pojma koliko se još dugo mogu natjerati na jednosmjerni seks. Barem što se tiče te jebene situacije. A osim toga jebeno dobro odgovaramo jedno drugom. Stvarno mi se nejde svakih dva tjedna CP da bi mi netko kvalitetno popušio kurac...

JEBEMTI SVE!!!!
 
Totalno se moram potužiti...

Bio sam za vikend sa djevom u Istri, tri dana preko stare/nove godine. Sex je sjajan, žena svršava sa mnom. Nisam ja ništa posebno, imam kurac i to. Ali nekako ju privlačim i ona svršava vaginalno i oralno bez problema. Čak štoviše, to bude double digit kombinacija.

Ali tu se nazire moj veliki problem, modra lasto. ONA NE ŽELI PUŠITI KURAC!!! I to je veliki deal breaker za mene. Nemam pojma koliko se još dugo mogu natjerati na jednosmjerni seks. Barem što se tiče te jebene situacije. A osim toga jebeno dobro odgovaramo jedno drugom. Stvarno mi se nejde svakih dva tjedna CP da bi mi netko kvalitetno popušio kurac...

JEBEMTI SVE!!!!
A jbg nitko nije savrsen... Ja volim pusiti, sto duze to bolje, nismo svi isti...
 
Da, ovo je veliki issue za mene. Ali ono, jako veliki. Osobno volim pičku. Volim lizati, obožavam klitoris. Volim oralno zadovoljavati žene. Ovo mi je poprilični turn off dok imam partnera koji nije na taj način navijen.
 
Da, ovo je veliki issue za mene. Ali ono, jako veliki. Osobno volim pičku. Volim lizati, obožavam klitoris. Volim oralno zadovoljavati žene. Ovo mi je poprilični turn off dok imam partnera koji nije na taj način navijen.
Razmisli sto ti je bitnije, da imas ok partnericu koja ti pase u svemu ili da budes oralno zadovoljen😂Nesto ce prevagnuti.. Po mom misljenju to uvijek mozes naci u oglasniku a nije lako naci pravu osobu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh