Zašto ne žele 30 minuta?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hahaha, pa istina
Tu se kod mene svi uzjebali opet i po cesti auti simo tamo, samo ne znam kam ce sad zbog propusnica🤣

Jao majkooooooooo kojaaaaa godinaaaaaaaaaaaa
 
Hahaha, pa istina
Tu se kod mene svi uzjebali opet i po cesti auti simo tamo, samo ne znam kam ce sad zbog propusnica🤣

Jao majkooooooooo kojaaaaa godinaaaaaaaaaaaa
A kaj tu mozes, najbolje je ostati u stanu ili kuci, najvise ljudi strada dok se gura prema izlazu. Odu van Zagreba kao da poslijepodne ne moze tamo biti potres
 
A kaj tu mozes, najbolje je ostati u stanu ili kuci, najvise ljudi strada dok se gura prema izlazu. Odu van Zagreba kao da poslijepodne ne moze tamo biti potres
Pa tocno, cak ne znam kam se vozikas, ostani onda u autu bar.
Najbolje pod štok ili stol, ali bez obzira, kako je ono pocetkom godine treslo nikom nije padalo na pamet ostat doma.
Treba iskoristit svaku minutu zivota, dam se kladit da niti ti niti ikoji od ovih forumasa nije mislio na potres vec 1000 drugih problema, i cap, dodje potres.
Moral of the story, covjek radi planove, a bog se smije i najmanje razmisljas o problemu za koji je realno da ce se desiti, dok je ostalo sve sto bi bilo kad bi bilo.

Zato Sisa, daj odmah da dodjem da te izjebem da ti oci ispadnu, jer tko zna kad bum🤣🤣🤣
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh