Zašto ne žele 30 minuta?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A ne znam je li kučka, može se s njom pričati, malo me i zajebavala oko nekih stvari pa smo se smijali. Ima smisla za humor.

Ali previše je 1500 kn za to, vjerovatno to ima i kod naših za 700, 800 kn za 1 sat.
Hhahaha kod skoro svake je tolko sat kod nasih pa i za 600. Al eto ti si odmah htio na luksuz, da malo kopas po forumu i prolazis recenzije naso bi si sigurno djevojku za puno manje novaca a mogo bi radit sta oces.
 
E frende Ventura ako nastaviš biti takav pristojan bi dalje u životu tebe će jašiti i Kurta i Murta. Jbg nijevti zamjeriti jer sam i sam bio takav. Sljedeći put kod kurve ne diskutiraj nego jebi kako ti hoćeš a ne traži pismenu dozvolu za svaki čin. Prvo ju nalupaj po dupetu da gori pa ćeš vidjeti da će te više cijeniti a ne na finjaka jer one to nanjuše i onda si gotov. Zato im ne daj im ni vremena ni povoda za diskusiju nego samo kreši.
 
Ne odustaj Ventura, karijera jebaca gradi se godinama. Zakaj za pocetak ne probas malo sa nekom starijom dominantnijom curom koja ce te osloboditi u komunikaciji. Padaju mi na pamet brineta Alexandra i ona plava viktorija sto su je svi hvalili. Kasnije prijedjes na curice kada udes u igru. Sad listam PO da covjeku preporucim curu oko 20 god i nema jbt. Bas nista
 
Ne odustaj Ventura, karijera jebaca gradi se godinama. Zakaj za pocetak ne probas malo sa nekom starijom dominantnijom curom koja ce te osloboditi u komunikaciji. Padaju mi na pamet brineta Alexandra i ona plava viktorija sto su je svi hvalili. Kasnije prijedjes na curice kada udes u igru. Sad listam PO da covjeku preporucim curu oko 20 god i nema jbt. Bas nista
Vecina 40+
ali boze moj, ima tu na forumu recenzija o svim zenama pa nek se momak dogovori s onom koja mu pase. Ako je tolko izbirljiv onda nek baci u sakicu
 
Ima ona tetovirana u hotelu ali mislim da nije njegov tip
A vidis svidala mu se i mila pa je osto razocaran jer se nije ljubila. Treba dat sansu i nasim curama.

pa @ventura izvoli link i listaj sve. Mora se nac bar jedna
 
Ne odustaj Ventura, karijera jebaca gradi se godinama. Zakaj za pocetak ne probas malo sa nekom starijom dominantnijom curom koja ce te osloboditi u komunikaciji. Padaju mi na pamet brineta Alexandra i ona plava viktorija sto su je svi hvalili. Kasnije prijedjes na curice kada udes u igru. Sad listam PO da covjeku preporucim curu oko 20 god i nema jbt. Bas nista
Sig a da se ti primis posla i pomognes nasem Venturi ? ;))
 
Ne odustaj Ventura, karijera jebaca gradi se godinama. Zakaj za pocetak ne probas malo sa nekom starijom dominantnijom curom koja ce te osloboditi u komunikaciji. Padaju mi na pamet brineta Alexandra i ona plava viktorija sto su je svi hvalili. Kasnije prijedjes na curice kada udes u igru. Sad listam PO da covjeku preporucim curu oko 20 god i nema jbt. Bas nista

A tako i mislim. Pantera, Andreja, Tina, Olja. Kod te Aleks bi išao samo zato šta izgleda atraktivno.
 
A tako i mislim. Pantera, Andreja, Tina, Olja. Kod te Aleks bi išao samo zato šta izgleda atraktivno.
Rado bih ti preporucia Ukrajinku kod koje sam ja bia 2 puta jer imam iste kriterije kao i ti(znaci neku mladu njeznu(u mom slucaju i plavusu) koja ne gleda na sat i pruza GFE kakav oboje trazimo) ali vise nije u Zg-u.Kad se vrati ti si prvi kojeg cu obavijestit.
 
posljednja izmjena:
A tako i mislim. Pantera, Andreja, Tina, Olja. Kod te Aleks bi išao samo zato šta izgleda atraktivno.
Niti jedna od ovih nije za tebe . Mislim da bi ti odgovarala ova djevojka :

Nikki
tel:+385955837448

Kreće ti s masažama 400 B2B + 200 oral +200-300 komplet = 800-900
Najljepša cura u oglasniku .

Dragi Ventura , nemoj se samo zaljubit, imat ćemo onda puno posla s tobom.
 
Niti jedna od ovih nije za tebe . Mislim da bi ti odgovarala ova djevojka :

Nikki
tel:+385955837448

Kreće ti s masažama 400 B2B + 200 oral +200-300 komplet = 800-900
Najljepša cura u oglasniku .

Dragi Ventura , nemoj se samo zaljubit, imat ćemo onda puno posla s tobom.
Onda nastupam ja da objasnim coviku kako su one kurve i da samo rade svoj posao😂😂😂😂
 
Niti jedna od ovih nije za tebe . Mislim da bi ti odgovarala ova djevojka :

Nikki
tel:+385955837448

Kreće ti s masažama 400 B2B + 200 oral +200-300 komplet = 800-900
Najljepša cura u oglasniku .

Dragi Ventura , nemoj se samo zaljubit, imat ćemo onda puno posla s tobom.
E a ona Elena 21 god
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh