Zašto ne žele 30 minuta?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mozda vama ovo vrijeme odgovara, ne ulazim u to, ali ne mozete reci da je postenije
Vidi, meni je bilo više nego dobro 80-tih, starci bili vani, studirao imao auto i mali stan u ZG, ali sam bio svjedok redova ispred trgovina i mesnica, nestašice goriva, milicijske brutalnosti, i da poslije diplome zaposlio se i radio za 250 DM mjesečno, e sad ako je to dobro onda neka je bilo dobro
 
Vidi, meni je bilo više nego dobro 80-tih, starci bili vani, studirao imao auto i mali stan u ZG, ali sam bio svjedok redova ispred trgovina i mesnica, nestašice goriva, milicijske brutalnosti, i da poslije diplome zaposlio se i radio za 250 DM mjesečno, e sad ako je to dobro onda neka je bilo dobro
Da, nije bilo jogurta jel? 😂😂😂Pa naravno da nije bilo kad se krajem osamdesetih vec kuhao rat a vidjeli smo na primjeru korone kako se ljudi tada ponasaju i bjesonucno kupuju
 
Moji bake i djedovi nisu bili komunisti bili su obicni radnici koji su od svog RADA stekli poprilicno. Jer se cijenio RAD i sposobnost. Najtragicnije je da su ovdje prevareni hrvatski branitelji (oni koji to zaista jesu) koji su gubili i riskirali zivote za "neovisnost"
Puno bakica i dekica nisu bili komunisti, isto radili posteno pa ih je nazalost taj rezim samljeo, neke pobio zato sto su bili preglasni u tome da su hrvati, da idu u crkvu nedjeljom. To sto je tvojoj baki bilo dobro ne znaci da je to to
 
Kakvu diktaturu, prema ljudima koji su bili na protivnickoj strani i koji bi sjebali drzavu iste sekunde da im se dozvolilo? Diktaturu prema ustasama i cetnicima?
Ne mislim samo na 1945. i Blieburg i na križne putove, mislim i na 48. i na 71.
I definitivno držim da je diktatura zlo. Bila ona crvena (komunistička) bila ona crna (fašistička i ustaška). Jer po meni isto je zlo i Jasenovac i Blieburg.
 
Ne mislim samo na 1945. i Blieburg i na križne putove, mislim i na 48. i na 71.
I definitivno držim da je diktatura zlo. Bila ona crvena (komunistička) bila ona crna (fašistička i ustaška). Jer po meni isto je zlo i Jasenovac i Blieburg.
Ajde da razjasnimo prvo da ako zelis reci Blajburg pises Bleiburg, ovako ovaj tvoj Blieburg znaci Bliburg
 
Iako... Mozda ima svijetlo na kraju tunela. Dolazi nova generacija, neopterecena prosloscu, cak ni HDZ nije sasvim ono sto je bio nekad, dolaskom plenkovica mnogi rigidni ljudi koji su sramota za drzavu izbaceni su iz stranke.. On je nazalost tu potpuno nemocan ali mozda, jednom, nekad, se nesto i desi
 
Koji je ovo kurac

jeli nama bioloska predispozicija da svaka rasprava postane politicka?
jeli to bioloski imperativ prezivljavanja


ostavim vas same pola dana i vidite sto se dogodi :ROFLMAO:
 
posljednja izmjena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh