VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Kolega gdje sam napisao da idu u kompletu? Krivo si to sebi protumačio. Bolje pročitaj pa onda komentiraj, a i vidi se da si zaostali!

Kolega gdje sam napisao da idu u kompletu? Krivo si to sebi protumačio. Bolje pročitaj pa onda komentiraj, a i vidi se da si zaostali!
Ajde, dobio si mobitel preko praznika pa si sad faca? Jos malo pa skola, prva jedinica pa ce ti opet oduzeti mobitel... 😄
 
Kolega imaš krivo mišljenje prema osobi koju ne poznaš. Odi po šibice!
kakvu si foru bacil...jaoooo, poslal si me po sibice, nazval me kolegom...jao, o
pa ti si neka manga. Daj ajde idi se lijeciti.
Pa kaj bi to moglo biti za majku koja bi htjela gledati kak joj jebes kcer i izivljavas se spolno nad njom? Isto tak i obrnuto.
Daj si malo razmisli.
Ili su u jako teskoj situaciji, ili...nema ili.
Ti si jedan od onih koji bi iskoristavali tudu nesrecu da zadovolji svoju potrebu u trajanju 2 minute?
Idi se lijeci.
 
kakvu si foru bacil...jaoooo, poslal si me po sibice, nazval me kolegom...jao, o
pa ti si neka manga. Daj ajde idi se lijeciti.
Pa kaj bi to moglo biti za majku koja bi htjela gledati kak joj jebes kcer i izivljavas se spolno nad njom? Isto tak i obrnuto.
Daj si malo razmisli.
Ili su u jako teskoj situaciji, ili...nema ili.
Ti si jedan od onih koji bi iskoristavali tudu nesrecu da zadovolji svoju potrebu u trajanju 2 minute?
Idi se lijeci.
Nisam ti ja kriv kaj si flustriran, i kaj nebreš nikaj najti, uz to krivo tumačiš sam sebe. Pa neće nitko držati svijeću, a što se tiće iskorištavanja traži 200€ pametnjakovići!!! Sam sebi pljuješ u usta pisanjem nebuloza!!!
 
Pozdrav. Neki doživljaj od danas, ali nije to jedini. Zalazim već duže vrijeme u neke kafiće, neću imenovat, ali eto da napišem kako je lako naći žensku. Tako dođem u jedan od kafića, a konobarica me zna. Pita me da li imam penkalu, kažem da imam, još kažem da imam sve, a ona pita imaš 100€, kažem imam, ali ovisi za kaj trebaš kažem. Velim još da su sve ženske nabrijane na 100€. Eto. Ima robe.
Čak mislim da znam gdje bi to moglo biti....nagađam....
 
Pozdrav. Neki doživljaj od danas, ali nije to jedini. Zalazim već duže vrijeme u neke kafiće, neću imenovat, ali eto da napišem kako je lako naći žensku. Tako dođem u jedan od kafića, a konobarica me zna. Pita me da li imam penkalu, kažem da imam, još kažem da imam sve, a ona pita imaš 100€, kažem imam, ali ovisi za kaj trebaš kažem. Velim još da su sve ženske nabrijane na 100€. Eto. Ima robe.
Čak mislim da znam gdje bi to moglo biti....nagađam....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh