VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pozdrav. Neki doživljaj od danas, ali nije to jedini. Zalazim već duže vrijeme u neke kafiće, neću imenovat, ali eto da napišem kako je lako naći žensku. Tako dođem u jedan od kafića, a konobarica me zna. Pita me da li imam penkalu, kažem da imam, još kažem da imam sve, a ona pita imaš 100€, kažem imam, ali ovisi za kaj trebaš kažem. Velim još da su sve ženske nabrijane na 100€. Eto. Ima robe.
 
Pozdrav. Neki doživljaj od danas, ali nije to jedini. Zalazim već duže vrijeme u neke kafiće, neću imenovat, ali eto da napišem kako je lako naći žensku. Tako dođem u jedan od kafića, a konobarica me zna. Pita me da li imam penkalu, kažem da imam, još kažem da imam sve, a ona pita imaš 100€, kažem imam, ali ovisi za kaj trebaš kažem. Velim još da su sve ženske nabrijane na 100€. Eto. Ima robe.
Ajde mi pošalji neke kafiće na mail denisv81000@gmail.com
Hvala
 
Samo da znate čista prijevara.
Izbjegavajte ovaj broj i ovaj profil.
Ako želite njezinu stvarnu sliku i video da vas slučajno ne zezne kontaktirajte me na ovaj broj preko whatsappa.
0919278328
 

Prilozi

  • 0001.png
    0001.png
    409,1 KB · Pregleda: 162
  • 0002.png
    0002.png
    498 KB · Pregleda: 163
  • 0003.png
    0003.png
    256,7 KB · Pregleda: 167
Ne, rekla mi je da je to cijena za 1h i da nije za pregovarat :D

Očito kad ih malo ima, onda digne cijenu, a meni je danas Varaždin usput, plus poslala mi je 3 fotke dodatne na wapp i izgleda jebeno, ako su njene ofc, ista je osoba na EGE ko i ove fotke koje je poslala
Izgleda
I da nadjes, ona se nece javiti. Pogledaj nasms oglasniku za Varazdi
I da nadjes, ona se nece javiti. Pogledaj nasms oglasniku za Varazdinposlap
I da nadjes, ona se nece javiti. Pogledaj nasms oglasniku za Varazdin
Poslao ti na pp
 
Je li ima netko objasnjenje zasto je tesko naci neku curu za provod? Pa kaj je VZ toliko los…a jedan od ljepsih gradova za zivot a nocni provod nist.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh