VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Bok.. svima
Ako ovdje ima koja žena i čita ovo..
Želi nešto konkretno i diskretno.
Neka mi se javi..
erikstil245@gmail
 
Probao tko dogovorit ? Ja se javio, kaže 300€ 1h, radi i outcall..

gledao sam, ne da spustiti bar na 200€? Ne kužim koja je razlika u cijeni tu, tj što nudi više. Generalno sve koje su vž traže po 300€
 
Ne, rekla mi je da je to cijena za 1h i da nije za pregovarat :D

Očito kad ih malo ima, onda digne cijenu, a meni je danas Varaždin usput, plus poslala mi je 3 fotke dodatne na wapp i izgleda jebeno, ako su njene ofc, ista je osoba na EGE ko i ove fotke koje je poslala
 
gledao sam, ne da spustiti bar na 200€? Ne kužim koja je razlika u cijeni tu, tj što nudi više. Generalno sve koje su vž traže po 300€
Za 300€ ga izdrkam, pojedem čevape, odojka ili janjetinu popijem par piva i još mi ostane....🙂
Nemam ništa protiv toga, na sreću živimo u slobodnom svijetu u kojem svaki od nas troši svoju lovu kako god hoće 🍻🍻
Sve pet, ali šta je previše je previše🍺🍺🍺
 
A vidi, mogu ja otići i u Zagreb ili Kaniszu i proći pun k jeftinije, rađe ću jednom u 3mj dobit poštenu uslugu ženske koja jebeno dobro izgleda nego da se natežem s jeftinjarama.

Naravno, očekujem odličnu uslugu, što mi se i po komunikaciji i čini vjerodostojno, srećom zasad od "skupljih" usluga svaka je i ispala odlična :)
 
P.S. možda je to razlika kad ti u svakodnevnom životu sexa ne fali, jer kad vidim za koje sve ženske ljudi pišu da super izgledaju, da je usluga vrhunska itd, dođe mi da se zapitam kakve točno ženske oni mogu pojebat, a da nisu s nekog od oglasnika ili jednostavno ne jebu ništa a da nisu one... :)
 
Izbrisala je jer je pretpostavila da ću je prijavit na EGE, dođeš tamo na dogovoreno mjesto, napiše "I am coming down to take you up" i poslije toga poruka da moraš obaviti transakciju prije nego dođe dolje jer su takva pravila.

Samo sam joj napisao "Cash only, thank you for your time and goodbye"
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh