VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

I onda se čudite kad se više ne jave, zato i ne jebete nego se tu natežete, čim objavite nečiji broj debili navale tako da se neke zbog straha povuku ili promjene broj, zašto ne ostavite jednostavno vi neki mail,jer ima nas koje bi htjele nešto s nekim normalnim koji neče odma pisati tu kak se jebe,kako puši i napisati odma broj. Čitam ove komentare dvije godine i odlučila sam napraviti danas svoj profil
Simona..092 416 1001..diskret.
 
Simona..092 416 1001..diskret.
Ja sam jedna od onih koja se povukla na dvije godine zbog idiota koji je stavio moj broj na ovom forumu javno,od sedam u jutro do podne imala sam devedeset sedam poziva, polupala sam mobitel jednostavno ga uništila i imala dva stalne. Tako da nemoj ni ti svoj broj pisati jer tebe če zvati pederi a ja svoj broj mobitela neču dati sigurno nikome, javi se na mail
 
Ja sam jedna od onih koja se povukla na dvije godine zbog idiota koji je stavio moj broj na ovom forumu javno,od sedam u jutro do podne imala sam devedeset sedam poziva, polupala sam mobitel jednostavno ga uništila i imala dva stalne. Tako da nemoj ni ti svoj broj pisati jer tebe če zvati pederi a ja svoj broj mobitela neču dati sigurno nikome, javi se na mail
Moze meil
 
I onda se čudite kad se više ne jave, zato i ne jebete nego se tu natežete, čim objavite nečiji broj debili navale tako da se neke zbog straha povuku ili promjene broj, zašto ne ostavite jednostavno vi neki mail,jer ima nas koje bi htjele nešto s nekim normalnim koji neče odma pisati tu kak se jebe,kako puši i napisati odma broj. Čitam ove komentare dvije godine i odlučila sam napraviti danas svoj profil
Javi se meni na mail brzitop21@gmail.com
 
Ja sam jedna od onih koja se povukla na dvije godine zbog idiota koji je stavio moj broj na ovom forumu javno,od sedam u jutro do podne imala sam devedeset sedam poziva, polupala sam mobitel jednostavno ga uništila i imala dva stalne. Tako da nemoj ni ti svoj broj pisati jer tebe če zvati pederi a ja svoj broj mobitela neču dati sigurno nikome, javi se na mail
Kolegica da nisi možda ona moja pa se registrirala?
 
I onda se čudite kad se više ne jave, zato i ne jebete nego se tu natežete, čim objavite nečiji broj debili navale tako da se neke zbog straha povuku ili promjene broj, zašto ne ostavite jednostavno vi neki mail,jer ima nas koje bi htjele nešto s nekim normalnim koji neče odma pisati tu kak se jebe,kako puši i napisati odma broj. Čitam ove komentare dvije godine i odlučila sam napraviti danas svoj profil
Javi se meni na mail
 
Ja sam jedna od onih koja se povukla na dvije godine zbog idiota koji je stavio moj broj na ovom forumu javno,od sedam u jutro do podne imala sam devedeset sedam poziva, polupala sam mobitel jednostavno ga uništila i imala dva stalne. Tako da nemoj ni ti svoj broj pisati jer tebe če zvati pederi a ja svoj broj mobitela neču dati sigurno nikome, javi se na mail
Hahaha nisi ti nikakva Simona,ti si neki Simon koji se tu regal da ljude navlači a neki naravno padaju na tvoje fore.😆😆😆
 
Poz Ekipa! Ako ima neka dobra duša da mi pošalje broj ili mail neke vraždinke ili međimurke da se riješim nevinosti, imam 25 god i još nisam... Ovo
Čitam i ne vjerujem, ti tražiš "dobru dušu" da ti pošalje broj od kurve i jos napišeš da te nejebica ubija?? Kako te ubija? Pojasni malo...jel te boli nešto,jel ti kosa otpada jel imaš probavne smetnje,ne možeš spavat??? Čovječe uzmi plavi oglasnik nazovi neku tamo iz oglasa,dogovori se,plati joj,izjebi je i ozdravit češ.
 
Hahaha nisi ti nikakva Simona,ti si neki Simon koji se tu regal da ljude navlači a neki naravno padaju na tvoje fore.😆😆😆
Zato jer se neču nači s tobom to misliš?A moje mišljenje svi vi balavci da ste sposobni našli bi si nešto van ovog foruma Al da ste sposobni osim srati i popljuvati ženu s kojom se nađete. Pa koja bi vam više dala,sve se sazna.Tebi pogotovo nebi dala ni da ponudiš ne znam kaj jer po komentarima mogu procjeniti tvoj iq u glavi
 
Zato jer se neču nači s tobom to misliš?A moje mišljenje svi vi balavci da ste sposobni našli bi si nešto van ovog foruma Al da ste sposobni osim srati i popljuvati ženu s kojom se nađete. Pa koja bi vam više dala,sve se sazna.Tebi pogotovo nebi dala ni da ponudiš ne znam kaj jer po komentarima mogu procjeniti tvoj iq u glavi
Makron također spadaš u taj koš
 
Zato jer se neču nači s tobom to misliš?A moje mišljenje svi vi balavci da ste sposobni našli bi si nešto van ovog foruma Al da ste sposobni osim srati i popljuvati ženu s kojom se nađete. Pa koja bi vam više dala,sve se sazna.Tebi pogotovo nebi dala ni da ponudiš ne znam kaj jer po komentarima mogu procjeniti tvoj iq u glavi
Ovak,rekla si da imaš 25g,ok.Po godinama bi ti tata mogao biti.Nit sam te tražio da mi daš jer me klinke ne zanimaju.Puno bolje ženske su 45+ kuziju se u sex,ne leže ko mrtva puhala nego surađuju.Druga stvar,pa kaj ti neznaš čitat da sam ti rekao da si muško i iza toga stojim.Imaš priliku razuvjerit me i dokazat da si šmrkeĺj šmrkĺjavi.Javno sad tu pred svima dajem do znanja da te zovem na pijaču i ako si stvarno žensko a NISI na ruke ti dajem 1000kn.Uglavnom,rekel sam ti kaj sam ti imal za reči i ne ulazim više s tobom DEČKO u rasprave.Dokaži,a znam da ne možeš da si žensko i javno ču tu i objavit i ispričat.Znam da si dečko i ne ulazim više sa muljatorima u rasprave.E sad je na tebi red,ne sa porukama nego dokazima.E tak!!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh