VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ekipa jedno pitanje možda čak malo glupo,ali ovo mi je prvi put da koristim takvu uslugu pa ono...
Dogovorio sam za sutra s jednom iz Bjelovara,milf 40 i nešto godina,nema prostor radi u autu....moje pitanje je kakva je stvar vezano uz kondome,jel bih trebao ja uzeti ili ona vec ima sve....ne bih volio doci pred gotov cin
pa sad se bar nose maske u ducanima, nije problem kondome kupit
 
Ja sam sa njima u kontaktu oko 2 godine,pusenje je 150 i dalje kako sam placao i prije. Kao sto kazu,sise okej,pusi za 3/10 .. muz uvijek ceka u autu,a pusi dok ne svrsis. Ne guta .. Muz deblji cudak,ponudili mi trojku ali odbio. Ugl sastaje se sad vecinom poslije 22h jer dobila posao u jednom trgovackom centru u Ck .. ugl.. za 150 kn pusenje se isplati,jebao je ne bih..ipak iz nje izaslo cetvero djece pa bih se vjerojatno izgubio unutra😄😄
 
A javi im se na smokvi.. ili preko fb-a.. mos sendat poruku pa ti dam kontakt. Ma nemaju prostor,meni nudili vani na livadi,besplatno. Lagano odbio. A za trojku vjerojatno trebas platit sobu (nekih 200kn) + njoj 400 .. a ne vrijedi ni 100.
 
postoje li još koje stranice gdje mogu naći cure za druženje: poznate stranice su mi samo ljubavni oglasnik, sex sms oglasnik i plavi oglasnik.
 
jel ima tko kakav broj za razmjenu? inbox
nudim od marine koja dolazi do drave, isto tako i recenziju u inbox
 
ljudi ne trpajte mi inbox vise.. preko 20 poruka imam, necu dat svima tako, pa sto ce si zenska mislit kad nahrlite sa porukama i pozivima..
 
Jel mi možeš poslat slike,jučer sam se bas cuo s njima al nisu nikakvu sliku htjeli dat...kažu vidjet ćeš uzivo
Ekipa nemojte ovdje javno davat necije ime i prezime ili slike,moglo bi bit sranja,znam za situaciju gdje su ljudi na sudu radi toga.To je jedno a kako bi bilo da neko vasa imena ili slike javno prikazuje.Zato brisite to cija imena pisete javno.Moj savjet nista drugo.
 
Ekipa nemojte ovdje javno davat necije ime i prezime ili slike,moglo bi bit sranja,znam za situaciju gdje su ljudi na sudu radi toga.To je jedno a kako bi bilo da neko vasa imena ili slike javno prikazuje.Zato brisite to cija imena pisete javno.Moj savjet nista drugo.
U POTPONOSTI SE SLAZEM S TOBOM ALI OBADVOJE BI TREBALI BITI DISKRETNIJI.ZASTO DAVATI SVOJA PRAVA IMENA I SLIKE S LICIMA.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh