VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Znači, Ana 48 više uopće ne uzima nove klijente,
Ninu je najbolje zvati oko 9h ujutro jer radi samo do 15h
I Ana 33 radi do 20h, ali isto ju je bolje nazvati nego slati sms?

Novi sam ovdje, nemam iskustva samo sam napisao ono što sam uspio preko vas pohvatati.

Ima tko da je bio s bilo kojom od njih troje ili sa nekom cetrvtom za koju većina nas nezna, zadnjih tjedan ili 2?

Jer imam osjećaj da ih je ili korona sjebala ili mozda uopce preko blagdana nisu radile. Ili jednostavno su toliko zauzete da moras zvati 10 puta na dan, sto mi se cini malo bezobrazno jer normalno je ako ti se ne javi da te nazove cim stigne, mislim vidi propustene pozive. Jer sam pokušao i zvati i slati poruke i apsolutno ništa.

Neznam malo sam razočaran jer brojeve imamo, svjedoke koji su bili s njima imamo, ali nisam znao da moze biti tako tesko stupiti u kontakt s njima.
 
Bio sam sa tim parom, moze solucija sa samo curom ili da te i njezin muz gleda...ona nije mogla solo pa sam rekel ajde nek gleda...uglavnom bili smo u autu on si je vani spusio ili kaj vec i dosel nutra na minutu, ali nebitno
Zenska katastrofalno puši, nemoze ni pola kurca staviti u usta, jaja lize tako da su me boljela. Pusila mi je 20 min i sva se mrgodila da nebre vise da ju ruke bole blablabla, na kraju nakon 20 min sam rekao lizi mi jaja ja cu si izdrkat i svrsit u usta. Pa je ona meni rekla 3 puta da nek si svrsim po sebi pa sam ja njoj rekao da nema te teorije da svrsim po sebi. Ako nece gutati nek pljune ali za 250 kn da ja svrsim sebi po trbuhu nema smisla. I opet ponavljam, jako lose pusi, ne koristi jezik, mene je na pocetku bilo strah da cu svrsiti u 10 sekundi, a na kraju me bilo strah da mi kurac neohlamovi :D
A s druge strane isao sam tamo jer sam cuo da dobro pusi...tako da mi je sad tesko preporuciti, ali ja nejdem s njom vise nikad
 
a muž haha. ja je jebem on tipka po telefonu. jedam mi rekao na smokvi da se muž ponudio da mu popuši. meni nije
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh