Tuhelj

Stvar je slijedeća.
Kada se jednom raspriča da je neka sauna orgijalište, onda žene tek neće htjeli dolaziti jer im nije baš do gangbanga, a pogotovo ne s nekim starijim likovima.
Jedine žene koje će onda i dolaziti na takovo mjesto su one koje nitko ne želi jebati.
 
Hoće li neka žena ili par možda do sauna u Tuhelju? Za sada nisam imao sreće naići na zainteresirani par ili ženu. Uglavnom samo muški koji bježe jedni od drugih po saunama u nadi da će nešto uletiti... :)
 
Hoće li neka žena ili par možda do sauna u Tuhelju? Za sada nisam imao sreće naići na zainteresirani par ili ženu. Uglavnom samo muški koji bježe jedni od drugih po saunama u nadi da će nešto uletiti... :)
pa samo ti nista ne ubodes tamo, svi ostali jebu redovno.. ili nisi dobar sa recepcionarom da te uputi gdje i sta trebass
 
Ja sam poceo izbjegavati Tuhelj jer se nekad zelim samo preznojiti u sauni a na kraju ispadne da uvijek moram jebati. Moj savjet je zaobilazite Tuhelj u sirokom luku.
Izvini al moram dat kpmentar...Jbg., sto reci na ovo... Svi idu tamo da bi jebali..., ti izbjegavas..., tu nesto ne pase. Ili si ti filmska zvjezda pa tako biras..., ili nevolis z...
 
Jbt..pa kako je ovaj Pjer završio školu...ako je uopče završio.... Jel vidite kako piše...toliko grešaka u pisanju da postaje nerazumljivo.....
 
Da li je bio netko u zadnje vrijeme u Tuhelj u saunama? Zanima me da li ima opće smisla ici u saunu po ljeti? Ima li opće ljudi?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh