Tuhelj

Ja mislim da su sve te priče o nekakvoj akciji u saunama gluposti.
Ići u saunu po akciju je gubljenje vremena i samo ispadaš glup pred "normalnim" posjetiteljima.

Jedine saune u kojima zbilja može biti akcije su te neke koje primaju samo parove. Ostalo ništa.
 
Ja mislim da su sve te priče o nekakvoj akciji u saunama gluposti.
Ići u saunu po akciju je gubljenje vremena i samo ispadaš glup pred "normalnim" posjetiteljima.

Jedine saune u kojima zbilja može biti akcije su te neke koje primaju samo parove. Ostalo ništa.
Slažem se!!!
Ne znam kome moze pasti na pamet bilo kakva vrsta sexa u sauni…na +70 stupnjeva…
Bio neki dan u sauni,ne mozes disati unutra a ne da ces sudjelovati u bilo kakvoj akciji…
Realno,mozes biti unutra do 20 min. max…i to da sjediš unutra i mirujes…

Sve te price o sexu u sauni su za malu djecu…
 
Slažem se!!!
Ne znam kome moze pasti na pamet bilo kakva vrsta sexa u sauni…na +70 stupnjeva…
Bio neki dan u sauni,ne mozes disati unutra a ne da ces sudjelovati u bilo kakvoj akciji…
Realno,mozes biti unutra do 20 min. max…i to da sjediš unutra i mirujes…

Sve te price o sexu u sauni su za malu djecu…
Ko i price da mos okretat babe po termama. Bio sam neki dan u tuhelju solo s nekom gospodom u sauni. Osim pozdrava i let 3 nismo imali nikakve druge teme
 
Problem je u tome što svugdje gdje "ima sexa" dođe hrpa muškaraca među kojima ima neatraktivnih ljigavaca.
To otjera žene.
Onda imate situaciju da tamo dolazi puno manje žena, nego muškaraca.
Žene se među toliko muškaraca osiječaju nesigurno i onda prestanu dolaziti.

Zato zbilja treba uvesti "samo za parove".
 
Problem je u tome što svugdje gdje "ima sexa" dođe hrpa muškaraca među kojima ima neatraktivnih ljigavaca.
To otjera žene.
Onda imate situaciju da tamo dolazi puno manje žena, nego muškaraca.
Žene se među toliko muškaraca osiječaju nesigurno i onda prestanu dolaziti.

Zato zbilja treba uvesti "samo za parove".
Boga vam jebem bolesnog jebite se doma, a ne po saunama
 
Evo,upravo se spremam u jedne terme…
Ne radi se o Tuhelju,nije ni u HR…
Naravno da ima i puno sauna tamo…
Od +45 do +70 stupnjeva…ako izdržim u svakoj 10 min,to je uspjeh…
Ljudi bježe van nakon svega par min,ne mogu izdrzati…
Ne pada mi na pamet,nikakva sexualna aktivnost u sauni…
Plus,nakon recimo 10-15 min. u sauni,potpuno si dehidrirao,iako si samo sjedio i mirovao unutra i treba ti barem pola sata hidratacije,da se oporavis poslije toga…
Tak da,ako nekoga veseli mučenje vlastitoga tijela sa sexom u sauni,samo naprijed…👏
 
Evo,upravo se spremam u jedne terme…
Ne radi se o Tuhelju,nije ni u HR…
Naravno da ima i puno sauna tamo…
Od +45 do +70 stupnjeva…ako izdržim u svakoj 10 min,to je uspjeh…
Ljudi bježe van nakon svega par min,ne mogu izdrzati…
Ne pada mi na pamet,nikakva sexualna aktivnost u sauni…
Plus,nakon recimo 10-15 min. u sauni,potpuno si dehidrirao,iako si samo sjedio i mirovao unutra i treba ti barem pola sata hidratacije,da se oporavis poslije toga…
Tak da,ako nekoga veseli mučenje vlastitoga tijela sa sexom u sauni,samo naprijed…👏
Ma to su puste price, najobicniji drkaroši dolaze tamo napaljeni ko bikovi i drkaju na postene ljude koji su se dosli opustiti…
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh