Tuhelj

Bio par puta, dobra stvar za malo otic pogledat golotinju i time rijesti taj tabu ako neko ima, medutim previse je frajera...al zenske koje su tamo evidentno je iz kojeg razloga su tamo. Takoder ekipa swinga pa ako uspijete se ubaciti u to moze vam bit jebeno
 
Zadnji put kad sam bio je bilo jedno 30 frajera, i 8 zenski, od cega 6 ispod 40 po mojoj procjeni i 2 iznad. Od tih osam zenski 2 su swingale sa bar petoricom ( iza 22 h njih 3-4 ude u saunu znaci jedna zenska s njima, jedan stoji na vratima i prijeci ulaz ostaloj ekipi) znalo je bit i dobrih MILF-ica
 
OK, dakle slijedeći puta - sauna :D
Danas smo bili i mogu reći da nas je iznenadila količina klinčadije u 23 sata u bazenu...
Fora ja vanjski dio i tamo je bilo par parova no brzo smo se svi pokupili kad su nahrupili roditelji sa klincima
:-(
 
Zadnji put kad sam bio je bilo jedno 30 frajera, i 8 zenski, od cega 6 ispod 40 po mojoj procjeni i 2 iznad. Od tih osam zenski 2 su swingale sa bar petoricom ( iza 22 h njih 3-4 ude u saunu znaci jedna zenska s njima, jedan stoji na vratima i prijeci ulaz ostaloj ekipi) znalo je bit i dobrih MILF-ica
Kad si bio zadnji put?
 
Dakle u Tuhelju je previše dečki, onda bolje ne tamo jer će nas biti još više.

A u koje doba dana i koji dan u tjednu je tamo akcija?
 
PRIJAVA U TUHELJU

Baš namjerno pišem debelim slovima.
Dakle odem ja u Tuhelj i uđem u jednu od sauni kad ono dođe i jedna azijatkinja unutra. Poslije je došao i jedan par, a nakon nekog vremena sam ja izašao.

Kasnije mi dođe tip koji tamo radi i kaže da se netko žalio na mene. Ja pitam:"A što sam napravio?" On:"Ponašao si se na način na koji se ne ponaša u sauni, ako se to ponovi morat ćeš van." Još mi je nešto spominjao zvanje šefa. Ja sam poslije skužio da je to ta azijatkinja žalila.
Par trenutaka nakon mene ide taj radnik za nekim dedom i sere i njemu. Deda se potom pokupio. Kažem ja radniku da je malo čudno da se ista ta azijatkinja žali na dvoje ljudi i da se samo ona žali. On na to:" ne znam možda ..."
Poslije sam našao tipa koji je s ženom bio prisutan u sauni sa mnom i azijatkinjom. Odveo sam ga da svjedoči pred radnikom i tip je posvjedočio da ništa nisam napravio. Kažem ja radniku da sada izbaci tu azijatkinju kad se vidi da je lagala. Radnik ništa.
Poslije smo ja i tip pričali te je jedan dečko sa strane dodao kako je i on imao problema s jednim radnikom ovdje koji ga je optužio bez razloga.

Cijela stvar me tako razljutila. Dođeš u saunu i sad te neka azijatkinja, koja ni ne zna hrvatski, optužuje te optušuje i još jednog dedu. Radinik mi dođe i kaže da sam kriv. Neće reći ni što sam kriv ni tko se žalio. Najbolja mi je njegova izjava "ne zanima me, kriv si". Ja mu dovedem svjedoka koji potvrdi da sam nevin, a radnik ništa. Umjesto da sad tu azijatkinju izbaci, on ništa.

Pri odlasku sam ja rekao na recepciji da ja želim pričati s šefom. Dođe malo starija žena i ja joj sve ispričam. Da imam neutralno svjedoka i sve.
Ona je rekla da će popričati s tim radnikom.


Radnik ima jako plavu kosu i usku glavu te svijetlu put. Onako dosta nordijski tip. Mislim da taj radnik ima neke standardne spike sranja ljudima, nemojte na to padati.
Azijatkinja je izgledala kao azijatkinja, nemam što na dodati.

Uglavnom, ako vam radnik tamo sere da ste nešto krivi a niste, samo vi njega lijepo prijavite šefici. Pogotovo ako vam sere taj koji je meni srao. Pa da vidimo koliko će dugo tamo raditi.
S azijatkinjom nemojte nasamo u saunu tako da imate svjedoke.
Baš me zanima što će biti ako se ono 20 ljudi bude žalilo šefici da ih njen radnik nepravedno optužuje na temelju optužbi uvijek iste osobe (azijatkinje).


Opći dojam.
Bili su uglavnom stariji ljudi. Pred kraj je došlo mlađih. Bio sam tamo u tjednu.
Nije mi baš pasalo gledati stare pimpeke. Dobrih komada nisam vidio, ako ih je i bilo držale su se zagrnute.

Uopće ne kužim kako tamo može biti nekih orgija i swingera, ako radnik tako radikalno sere zbog NAVODNOG ponašanja.
 
Pozdrav, bio u Tuhelju za vikend. Bio na dva navrata popodne i navečer iza 21. Jako puno muških koji zuje sami, vidio 2 para. Čak su u jednom trenutku ušle i 2 zgodne mlađe cure,ali jednostavno koriste saunu za odmor,nisam vidio nikakve druge akcije. A i čim uđu negdje, mozete očekivati 5+ muških kak ulaze jedan za drugim ko jastrebovi😁. Po meni puno previše solista, bojim se da teže dočekat kakvu akciju.
 
Čini se da je Tuhelj više lokacija za žene koje hoće gangbang. Ako si muško, ništa za tebe.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh